Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Voltam tegnap a szigeten.A Tankcsapda nagyon jó volt, de a Korn cslaódás volt.Későn kezdték, leadtak egy számot, majd eltüntek 10 percre.Megint előjöttek, egy-két szám lead, eltünés.Kiábrándító volt.Látszott rajtuk, hogy alig várták, hogy vége legyen.Jobban jártunk volna, ha maradnak Lukácsék.

El akartunk menni Junkies-ra is ,de addig sikerült úgy berúgni, mint az albán szamár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El akartunk menni Junkies-ra is ,de addig sikerült úgy berúgni, mint az albán szamár.

 

És ez a lényeg. :lol:

 

 

Én is kimenék rá de pénz hiányban szenvedk.és úgy is a legjobban a Nightwish re várok ,hogy egyszer ki jöjön.Voltak már itt töbször is de bazi drága a jegy és asztalos munkából nem igazán lehet összeszedni.de a sw-re kinésztem volna szívesen.Bár a filmeket már láttam de nagyvászonban mégis más. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár ,hogy pénteken volt kint a Star Wars a mozinet sátorban.Szombaton kellett volna.Akkor meg tudtam volna nézni.

Tényleg drága hely.Én otthagytam 10000 ft-ot, amiből 5000 ft volt a belépő.Bent a Tesco sátorban 300 ft egy dobozos Arany Ászok.A Dreher meg 350.Másfajta sör nem is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár ,hogy pénteken volt kint a Star Wars a mozinet sátorban.Szombaton kellett volna.Akkor meg tudtam volna nézni.

Tényleg drága hely.Én otthagytam 10000 ft-ot, amiből 5000 ft volt a belépő.Bent a Tesco sátorban 300 ft egy dobozos Arany Ászok.A Dreher meg 350.Másfajta sör nem is volt.

 

Nem is kell másféle sör, a Dreher a best :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár ,hogy pénteken volt kint a Star Wars a mozinet sátorban.Szombaton kellett volna.Akkor meg tudtam volna nézni.

Tényleg drága hely.Én otthagytam 10000 ft-ot, amiből 5000 ft volt a belépő.Bent a Tesco sátorban 300 ft egy dobozos Arany Ászok.A Dreher meg 350.Másfajta sör nem is volt.

 

Az szép.Akkor 5000 belépő akkor kb 10000 volt a heti mi.Vagy 25000?

Ezek fényében legalább 30000.et ellehet kőlteni annak ki nem vitt magával.

Ui.: a a kaját elveszik neagy isten akkor nézzétekel eszt mert én még a szigeten nem voltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie: volt valami jó kis death metal banda?

 

Szombaton biztos nem.A többi napon nem tudom.6 és 7 között volt Depresszió.Azon is voltunk örjöngeni.

 

Derb:Azt hiszem 25000 ft a hetijegy.Nem tudom pontosan, mert sosem volt egy hétre pénzem, meg 20 percre lakok a Szigettől, inkább otthon alszok.A leleményesebb emberek kint reggeliznek és ebédelnek.A közelben van egy Auchan.Ott jóval olcsóbb a kaja mint bent.Este persze bent kell enni, de akkor az ember inkább iszik már mint eszik. :lol:

Tavaly voltam a Hegyalja fesztiválon Tokajban.4 napos volt.Ezért 6400-at kértek.Ott is rengeteg zenekar volt, meg jó kis borok.A szállás volt a drága meg az utazás.Sátorban nem akartam aludni.Inkább béreltünk egy szobát, napi 2000 ft-ért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombaton biztos nem.A többi napon nem tudom.6 és 7 között volt Depresszió.Azon is voltunk örjöngeni.

 

Az nem death metal. :lol: Legalább a Monastery lett volna.

 

Tudom, hogy nem az, csak arra emlékszem mint keményebb zenekarra a Hammerworld sátorban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nagyon közel áll hozzám: a Queen.

 

A "Who Wants To Live Forever" az egyik legeslegszebb szám amit valaha hallottam!

 

Ezzel egyetértek, imádom azt a zenét !!!

Szeretem a Queen-t hallgatni. Nem ismerem sok zenéjét, de azokat nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én minden stílust kedvelek, egy két kivétellel(az ilyen spigiboy szerűségek meg techno agymosástól kíméljetek). Most Slash's Snakepitet hallgatok, meg Jimmi Hendrixet.

 

Slash's Snakepitet: Szuper!!! Ha tudod akkor szerezd be a bootleg koncertjüket...érdemes!!!!

 

Hendrix:miatta tanultam meg gitározni:) !

 

Ájj, akárhogy keresem, nem találom, amit ajánlottál. Addig is most CCR-t hallgatok. Annyira nem jönnek be, de van vagy 4 számuk, ami isteni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zenében majdnem mindenevő vagyok, a countryt nem szeretem.

Általában csak bekapcsolom a rádiót, hogy szóljon valami.

A filmzenéket nagyon szeretem, a néhány cd-m, ami van, kb 90%-a filmzene.

Egy banda volt csak, amiért rajongtam, a GNR, de már régen hallgattam tőlük bármit is. Mostanában akkor hallom, ha öcsém hallgatja. Még mindig tetszenek a zenéik.

Mai előadók nem valami nagy számok, néha az is sok, amit a rádióban hallok tőlük, pl. Britney és társai. Egy-egy normálisabb akad csak.

Rockzene mindig jöhet, de ilyen szinten, mint Ti, nem ismerem.

 

A Szigeten soha nem voltam, nem is vonzott. Az árak sem túl barátságosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nagy vonalakban h mit is hallgatok (és mit is várok el mindenkitől :lol: ): Radiohead, Tom Waits, Nick Cave and the Bad Seeds (beleértve a Birthday Party); Black Sabbath (kizárólag Ozzy-s), Pink Floyd, korai Jethro Tull, Velvet Underground (beleértve Lou Reed szóló is); 16 Horsepower, Woven Hand; Shakira, Avril Lavigne, egyéb kedves énekes csajok; Hiperkarma, Európa Kiadó, korai Kispál.

 

Amúgy meg (ahogy mondani szoktuk): nekem minden egyformán popzene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shakira,

 

Ezt érzem kakukktojásnak a listádból. :lol: De ha neked tetszik, nosza. Szexis csaj, annyi szent.

 

A korai Kispál a legjobb! Ágy asztal TV, és a "föld kaland ilyesmi" a legjobb lemezeik. Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shakira,

 

Ezt érzem kakukktojásnak a listádból. :P De ha neked tetszik, nosza. Szexis csaj, annyi szent.

 

Kakukktojás? nem, Shakira király!!

Jó volt tegnap a Cure az Ifjúsági Napokon, 10-től majdnem 1-ig játszottak, azért még van benne dög, meg megvan egy hangulata a dolognak. Ma meg megyünk Hiperkarmára és Kispálra. Ez egy jó év volt koncertileg--Tom Waits Amszerdamban, Nick Cave és Woven Hand a Szigeten, ilyenek. És stúdióban a Radiohead, tehát jövőre még akár turné is lehet.

 

És persze formálódik a saját zenekarom (6-7 év után megint van zenekarom), jövőre szétjátszuk a nyári fesztiválokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lamorak: milyen zenét játszotok?

 

Több definíciót is kidolgoztunk az ilyen kérdésekre adandó válaszokhoz:

1. (ez még régi, az előző zenekarommal is ezt mondtuk) pszeudoalternatív rockzene, át- meg átszőve lírai elemekkel

2. (ez már új) real-time tanz-punk

3. (ez a legújabb) éles popzene

 

Ha lesz egy kis időnk végre, akkor megdizájnoltatjuk vkivel az oldalunkat. Addig egy szám demo-verzióját tudom ajánlani, amit egy kedves barátom (aki amúgy a szöveg szegről-végről társszerzője is) feltett a blogjára, itten van:

http://www.maurauser.freeblog.hu/Files/Tru...zkret_vilag.mp3

 

Ha vki megkeres msn-en, tudok még ilyen demo cuccokat küldeni, aztán majd meglátjátok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lamorak: milyen zenét játszotok?

 

Több definíciót is kidolgoztunk az ilyen kérdésekre adandó válaszokhoz:

1. (ez még régi, az előző zenekarommal is ezt mondtuk) pszeudoalternatív rockzene, át- meg átszőve lírai elemekkel

2. (ez már új) real-time tanz-punk

3. (ez a legújabb) éles popzene

 

Ha lesz egy kis időnk végre, akkor megdizájnoltatjuk vkivel az oldalunkat. Addig egy szám demo-verzióját tudom ajánlani, amit egy kedves barátom (aki amúgy a szöveg szegről-végről társszerzője is) feltett a blogjára, itten van:

http://www.maurauser.freeblog.hu/Files/Tru_autentikus_diszkret_vilag.mp

 

 

3://http://www.maurauser.freeblog.hu/Fi...vilag.mp

 

 

3

 

Ha vki megkeres msn-en, tudok még ilyen demo cuccokat küldeni, aztán

majd meglátjátok.

 

 

Nem jön le semmi csak öres fájl.!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Segítsetek emberek!

 

Nagyon szeretnék megszerezni egy albumot, de sajnos megrendelni nem tudom, mert nincs hitelkártyám. Sajnos DC+ keresőm és ilyen nyalánkságaim sincsenek, ezért nagyon hálás lennék annak, aki rákeresne. Észbontóan jó zene, persze csak számomra. :)

 

Cím: Between Interval / Secret Observatory

 

itt lehetne rendelni, ha lenne kártyám: http://spottedpeccary.com/details.php?page=SPM1601

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.