Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az a baj, hogy az utóbbi években azt csinálják, hogy összemixelik több számukat, mint itt is, vagy lerövidítik a számaikat. Régebben nem csináltak ilyet, mindig elejétől a végéig lejátszották a zenéiket. Remélem, nálunk nem ilyen mixelős katyvasz koncertet adnak majd...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Csak ennyi lenne? :) köszi. :)

 

Igen s-nélkül plusz a .be-s kiterjesztésű YT fájlokat nem lehet megjeleníteni csak link formában. Szóval .com kell.

 

 

Ízlelgetem. Eddig nekem is tetszik. :)

Szerintem az egyik legjobb beharangozó dal a.....nem is tudom melyik óta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem voltak rosszak de nekem elsőre a WTR jobban tetszik. Egyébként én nem vagyok annyira elájulva a Wrongtól mint sokan. Egyébként nem is értem mi ez a nagy imádat iránta...

 

Nálam utólag érett be. Sokat segített a peace. :D

Számomra létezik egy igencsak erős hármas first single. Ezek a dalok voltak azok, amik teljesen kiemelkedtek és elütöttek az adott kor albumának többi single-jétől és jórészt az album többi dalától is. Külön szép, hogy egymás utáni sorlemezeken szerepeltek. Szerintem már tudod is, melyek azok. :)

pj, ify, boag. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jó! :D

Én imádom a DM-et, de az tuti hogy minden albumukon van egy két olyan szám, ami súrolja a hallgathatatlan kategóriát. + azok a számok, amikben Martin Gore erőlteti az éneklést, szinte rendre nem jöttek be soha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én imádom a DM-et, de az tuti hogy minden albumukon van egy két olyan szám, ami súrolja a hallgathatatlan kategóriát. + azok a számok, amikben Martin Gore erőlteti az éneklést, szinte rendre nem jöttek be soha.

 

Én is imádom őket és igazad van. Az általam etalonnak tartott albumokon is vannak olyan számok, amiket skippelni szoktam, mert.. Khhmm.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A válogatások persze nagyon ütősek. A 86-98ig -az abszolút kedvec, ott csak néha léptetek a Condemnation-nél. ;)

De a vol.1 is nagyon jó! Onnan a Martyr-t emelném ki, viszont pozitív értelemben. Főleg, hogy az csak itt hallható, ha jól tévedek.

 

Apropó, mikor lesz a vol.2??

Hisz már tizenév eltelt a vol1 óta, és vagy 3 album lement azóta, és nem egy nagy klasszik azért kiszorult belőle, pl.: Black Celebration..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A válogatások persze nagyon ütősek. A 86-98ig -az abszolút kedvec, ott csak néha léptetek a Condemnation-nél. ;)

De a vol.1 is nagyon jó! Onnan a Martyr-t emelném ki, viszont pozitív értelemben. Főleg, hogy az csak itt hallható, ha jól tévedek.

 

Apropó, mikor lesz a vol.2??

Hisz már tizenév eltelt a vol1 óta, és vagy 3 album lement azóta, és nem egy nagy klasszik azért kiszorult belőle, pl.: Black Celebration..

 

A legenda szerint, Martin találta ki, hogy legyen rajta a kiadványon a vol.1. Azt gondolta a lelkem, hogy jó poén lesz. :D

Mai szóhasználattal élve, trollkodott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legenda szerint, Martin találta ki, hogy legyen rajta a kiadványon a vol.1. Azt gondolta a lelkem, hogy jó poén lesz. :D

Mai szóhasználattal élve, trollkodott. :)

Jó tudni. Akkor várhatjuk.. Viszont simán esedékes lehetne lassan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora troll a menedzsment! Kiadni dvd 2016-ban? :o brről meg szó sincs! :(

 

A Delta Berlint is csak DVD -n adták ki. Ez Anton f*szsága. :roll: Pedig a Barcelona BD nagyon jól néz ki és jól is szól.

 

Én azt hittem, hogy amiatt dvd, mert esetleg régi 4:3-as képarányú klipekkel van tele.

Gondoltam az biztos rosszul festene BD-n. De lehet, hogy tévedek.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt hittem, hogy amiatt dvd, mert esetleg régi 4:3-as képarányú klipekkel van tele.

Gondoltam az biztos rosszul festene BD-n. De lehet, hogy tévedek.

 

Anton magyarázott régebben valamit a művészetről kapcsolatban, de már nem emlékszem, hogy mit. Ezért nem ad ki br-t a dm-nek. Én meg dvd-t nem veszek már vagy öt éve. :D DM kiadványt meg 4 éve. Ami volt, azt is eladtam (160 db gyári cd, meg 60 db vinyl.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anton magyarázott régebben valamit a művészetről kapcsolatban, de már nem emlékszem, hogy mit. Ezért nem ad ki br-t a dm-nek. Én meg dvd-t nem veszek már vagy öt éve. :D DM kiadványt meg 4 éve. Ami volt, azt is eladtam (160 db gyári cd, meg 60 db vinyl.)

aha. Akkor gondolom kissé maradi a hozzáállása. Kb úgy képzelem, mint Nolan véleményét a 3D-ről.. ;) Szimpatikus!

Elvégre nem mai gyerekek. Apám korabeliek. Neki is hiába magyarázom SD és HD közt a különbséget. így is lehet lázadni. Megtehetik.

Én örülök az ilyeneknek, mert ilyenkor mindig kicsit visszafogja magát a "bogár", aki fejemben azt firtatja, hogy szükség van-e még a dvd-gyűjteményemre ill. annak alkalmankénti bővítésére.

 

Amúgy meg remélem téged hamarosan bilincsben visznek el vagy kényszerzubbonyban, mert ilyen bűnt itt még nem vallott meg senki! ;):D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anton magyarázott régebben valamit a művészetről kapcsolatban, de már nem emlékszem, hogy mit. Ezért nem ad ki br-t a dm-nek. Én meg dvd-t nem veszek már vagy öt éve. :D DM kiadványt meg 4 éve. Ami volt, azt is eladtam (160 db gyári cd, meg 60 db vinyl.)

 

Ekkora árulás nem maradhat büntetlenül. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre ide teszem, aztán felőlem át lehet dobni a számítástechnika topicba..

 

Szóval a Depeche Mode - Video Singles Collection -ről lesz szó.

Az ncore-on egyetlen formában található meg, jelesül zene; "KLIP" szekció és azon belül 3db lemezkép file jön le.

Méretükből adódóan 2 rétegű dvd-re van szükség.

Elolvastam a hsz-eket is, mert már ott sírnak, hogy valami nem oké.

A megoldás is ott van, miszerint

"DVD író program (pl: Nero), video DVD írás típus kiválasztása, a VIDEO_TS mappába beleteszed az innen letöltött és egyesével kicsomagolt fileokat, NEM A KOMPLETT KÖNYVTÁRAT, CSAK A FILEOKAT, és kiírod. Így működni fog."

Nos nem.

A file-ok kicsomagolása nem megy. azt írja az üzenet, hogy "talán a file nem is csomagolt".

Nos ránézésre én is ezt mondtam, hiszem találkoztam már pár .iso kép file-lal és a kiírásuk sem jelentett gondot.

Azthittem, hogy esetleg valódi iso-kra lettek cserélve a korábbi lemezképek időközben. Ezért bátorkodtam kiírni a szokott módon, de nem lett a lemezből semmi.

Sem az asztali lejátszó, sem a számítógép nem olvassa.

Szóval eddig 1 db kétrétegű lemezem bánja, ha valaki tud, segítsen. köszi

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A biztonság kedvéért ott is kérdezd meg hátha tudnak segíteni.

Attól félek, hogy csak teleraknak mínuszokkal, meg lehülyéznek, mert korábban ugye másnak is hasonló gondjai voltak és azt a választ kapta amit beidéztem.

Viszont én meg nem tudom kicsomgolni az állítólagos "látszólag iso" file-t, mert totál lemezképnek érzi a gép..

Amint rákattintok ugrik is a nero-ba képfelírás funkcióba.

 

Gondoltam esetleg egyikőtök már megküzdött vele, hisz mint kiderült van itt Depeche-es, nem is egy, de persze beírok oda is majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.