Ugrás a kommentre

Évadértékelés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem a negatív dolgok is eléggé tolerálva vannak. Lassan már az kerül túlsúlyba. Ráadásul ez itt OFF. Bomarr meg nem az a fajta aki bárkinek a kedve szerint fog írni bármiről is. Annál azért önállóbb személyiség. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a baj a 4. évaddal? Szerintem jobb volt, mint a harmadik. Én is olvastam winnie kritikáját a Sorozatjunkie-n, nem is értettem mindennel egyet, bár pár dologgal azért igen. :)

 

 

Ben

Hát nem feltétlen kell megérteni ezt, az én gyomrom nem veszi be a mágiázást úgy alapból sem... és rossz volt látni, hogy az egyik kedvenc történetembe (SW) belevitték a hókusz-pókusz dolgokat. :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a baj a 4. évaddal? Szerintem jobb volt, mint a harmadik. Én is olvastam winnie kritikáját a Sorozatjunkie-n, nem is értettem mindennel egyet, bár pár dologgal azért igen. :)

Nem más a többi oldalra gondoltam, hanem a miénkre. :) Olvasd el alább amit írtak. Te is összedobhatsz egyet, szívesen olvasnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy úgy... egyelőre nem olvastam még el az itteni kollégák értékeliéseit, de sort fogok keríteni mindenkiére ;)

 

Ody, gondolkodtam, hogy majd összerittyentek egy kis szösszenetet én is, lehet, hogy el is határozom magam. :P

 

Ma már nem küldöm el a listámat, de holnap legkésőbb este érkezni fog! :D;) - a szavazáshoz... :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az évad legrosszabb része a Shadow Warrior volt, szimplán töltelékepizódnak éreztem, 0 cselekménnyel. Én sia zt mondom hogy a harmadik évad jobb volt, mint a negyedik. A napokban én is összedobok egy értékelést, bár nem részekre lebontva :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben

Hát nem feltétlen kell megérteni ezt, az én gyomrom nem veszi be a mágiázást úgy alapból sem... és rossz volt látni, hogy az egyik kedvenc történetembe (SW) belevitték a hókusz-pókusz dolgokat. :(

 

Nekem elég könnyű volt feldolgozni az Éjnővérek varázslatait, mivel számomra az Erő mindig is mágia volt és az is marad. A nővérekkel csak megismerkedtünk a mágia egy másik ágával. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút elfogadható nézőpont. Az Érőt akár így is lehet kezelni, bár én nem így kezeltem. De ha így is kezeljük nem volt ennyire "klasszikusan-mágia" szagú, engem az, ami az Éjnővérekben volt már zavart. Nem akarok a témán rugózni, de sok volt nekem... de túlléptem rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút elfogadható nézőpont. Az Érőt akár így is lehet kezelni, bár én nem így kezeltem. De ha így is kezeljük nem volt ennyire "klasszikusan-mágia" szagú, engem az, ami az Éjnővérekben volt már zavart. Nem akarok a témán rugózni, de sok volt nekem... de túlléptem rajta.

Valóban ennyire nem mentek bele, de azért Sidi és Dooku sokkolója eléggé arrafelé tolódik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gunray... azt hittem egyedül vagyok ezzel :)

 

Egyébként van egy csomó dolog, amit csíptem az Éjnővéres epizódokban, tehát nem írom le egy az egyben a szóban forgó részeket, de a nyílt és premier plánba rakott mágiázás nálam kicsapta a biztosítékot. Ám kétségtelen, hogy az utolsó részben, amikor Talzin mutter új lábakat adott Maulnak és kiszedte a fejéből az őrületet az vizuálisan nagyon látványos volt.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick ha hiszed ha nem, az Éjnővérek nélkül én is meglennék. ;) Nekem az a bajom velük, hogy nem látom még mi célt szolgálnak. Főleg Talzin. Bár azt biztos, hogy az egész cuccot csak Maul miatt hozták be. Ebben biztos vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan, ez a jó szó rá... SW-idegen. Én is így érzem. Bár Mortisra is igaz ez, azt a történetszálat mégis szerettem. Az misztikus volt és álomszerű, ezeket jobban tolerálom, mint a nyílt mágiázást és woodoozást. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody így igaz... a különbség csak annyi, hogy amíg megy az utálkozás EP I és Prequel részek kapcsán, addig én egy grammnyit nem utálkozok. Nem mintha ezt mondtad volna (mert tudom, hogy nem) de ha már összehasonlítottuk a kettőt, akkor gondoltam megjegyzem.

 

Igen Gunray, van, akinek csak a New Hope létezik :D Bár ez úgy tudom elenyésző kisebbség.

 

Ben

Velem lehet, hogy komoly baj van, de én sohasem kezeltem mágiaként az Erőt. Számomra az egy "misztikus energiamező" amit az arra érzékenyek képesek használni. Nem kötöttem össze gondoltai szinten sem a mágiával. Ennek ellenére mindenki úgy fogja fel az Erőt, ahogy akarja... én így fogom fel :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom Riddick, már kifejtetted egy párszor ezt a dolgot. :) Talzin engem jobban zavar mint Maul. Túl nagy hatalma van és ezt ebben az évadban éreztem igazán.

És valószínűleg nem is mutatta meg a valódi erejét. :) Ő tipikusan az a karakter akinek a 3. részre el kell tűnnie, mert ekkora hatalommal rendelkező személyt Palpi tuti nem hagyna szabadlábon. :)

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben, amit Talzintól eddig láttunk az arra enged következtetni, hogy egy iszonyú hatalommal bíró lény. Aztán hogy mire vezetik majd ki az ő karakterét a készítők, azt a későbbiekben meglátjuk. Nagyon kíváncsi is vagyok rá. De jelen állás szerint úgy tűnik, hogy borzasztó erős és nagy hatalommal bír a némber :)

 

Amikor Anakin azt mondja Padménak a III. epizód végén Palpatinnal kapcsolatban, hogy "Erősebb vagyok az Uralkodónál is. Legyőzhetem őt, ha akarom." én ezt simán elhittem neki. Anakin volt a valaha élt egyik leghatalmasabb és legerősebb Jedi (más dolog, hogy a szememben ő volt "A" leghatalmasabb :P) de ugye Palpatine sem volt semmi, bár annak ellenére, hogy nagy erővel bírt az öreg sunyi csuklyás mégis elsődlegesen a manipulálásban, rejtőzködésben, szervezkedésben, cselszövésben volt profi... de azokban nagyon.

 

Talzin egy egészen 'új dimenziót' nyitott meg már pusztán a létezésével.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben én ezt az érvet egyébként teljesen elfogadom. De teljesen bizonyosan csak akkor fogom ezt állítani, ha mondjuk a TCW-ben Palpatinet is látjuk majd mondjuk köddé válni és teszem azt köd formában fog megküzdeni egymással a két öreg (Talzin és Palpatine) :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.