Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mindenhova lehet hatot, csak elég nehezen jön össze. Én amúgy ma tervezem elküldeni. Sajnos nem vagyok olyan napra kész a TCW-ből, mint az SW 6 epizódjából, így néha már azt is elfelejtem, hogy mi is volt az évad nyitó szála. A klónok nevét meg pl. sosem tudtam megjegyezni, így elsőre fogalmam sincs, hogy kiket is jelöljek oda. Az epizódok nyilván a legkönnyebb, de van annál jóval nehezebb jelölés is, és aki jobban benne van az univerzumban, annak ez sokkal könnyebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg összecsaptad. :) Nem tudtál hat epizódot írni? Klónokból is csak egyet? Ne röhögtess már. :) Mindegy, azért több mint a semmi.

 

Amennyit leírtam, annyi tetszett nagyon. A többi nem annyira, ezért nem jelöltem. Több időt meg nem tudok rászánni.

 

Sajnos ez már tavaly is probléma volt. :roll: Csak az indok gáz, mivel másoknak valahogy mégis sikerül a hat jelölt.

 

Talán azért, mert nekik több kedvencük van, mint nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most nem kedvenceket kell választani, hanem jelölteket állítani. :pfff::roll: Ha a listád még nem teljes, de kifogytál a kedvencből, tegyél hozzá még olyat, aki nem kedvenc, de azért kedveled. Én most csináltam meg a listám (még nem kész, a zene/epizód/prbaj kategóriában még ötödölőzöm), és nem egy olyan jelölt van, aki nem kedvencem. Majd a kedvenceket megszavazhatjátok a szavazáson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenhova lehet hatot, csak elég nehezen jön össze. Én amúgy ma tervezem elküldeni. Sajnos nem vagyok olyan napra kész a TCW-ből, mint az SW 6 epizódjából, így néha már azt is elfelejtem, hogy mi is volt az évad nyitó szála. A klónok nevét meg pl. sosem tudtam megjegyezni, így elsőre fogalmam sincs, hogy kiket is jelöljek oda. Az epizódok nyilván a legkönnyebb, de van annál jóval nehezebb jelölés is, és aki jobban benne van az univerzumban, annak ez sokkal könnyebb.

Nagyra értékelem, hogy egyáltalán foglalkozol vele és megpróbálod jól megcsinálni. :clap: A taps egyébként mindenkinek jár aki beküldte! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én egy kis segítséget kérnék. A szörnyön és a párbajon kívül megvan minden.

 

Ehhez tudna adni nekem valaki néhány ötletet, hogy miből lehet válogatni? Igen, tudom fura, de túl sok párbajra sem emlékszem.

 

PM is jöhet, de itt is válaszolhat valaki, aki tud egy kicsit segíteni rajtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.