Ugrás a kommentre

Chapter 3


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Chapter 3

 

1x03.PNG

 

Írta: Darrick Bachman és Bryan Andrews

Rendezte: Genndy Tartakovsky

 

Helyszín: Muunilinst

 

Szereplők:

Obi-Wan Kenobi - James Arnold Taylor

Fordo - Andre Sogliuzzo

CT-43/002 - Andre Sogliuzzo

 

 

Az epizód

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beindul az akció. Továbbra se túl szószátyárok a klónok, pár kézjelből mindent megértenek. Mondhatnánk vérprofin haladnak előre. Ahogy az egyik ARC elintézi a tankot arra még Rex is csak csettinteni tudna. :) A kis poénok ültek. Az a patkányszerű állat majdnem otthagyta a fogát, aztán meg Fordo pisztoly pörgetése Jangot idézte. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fordo keményen nyomja, Rex -ék elbújhatnak mögötte. Neki biztos nem hibás a genetikai kódja. :D Meglátszik, hogy első generációs klón. Melyik a CT-43 -as? Amelyik elintézi a tankot?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fordo keményen nyomja, Rex -ék elbújhatnak mögötte. Neki biztos nem hibás a genetikai kódja. :D Meglátszik, hogy első generációs klón. Melyik a CT-43 -as? Amelyik elintézi a tankot?

Ő az, akit lelőnek még az elején, amikor a mesterlövészek rájuk támadnak: http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20070328140508/starwars/images/4/40/CT-43.JPG

 

Remek fejezet ez is, nagyon jó a zene, a klónok coolak, bár egy kicsit személytelenek, a Muunilinst még mindig nagyon jól néz ki... Fordo is nem semmi pisztolyhős, szinte sohasem lő mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményem szerint ez a Muunilinst csodálatos bolygó. Remélem a TCW-ben is fel fog bukkanni egyszer (persze hasonló antik épületekkel).

Ezt azért nem tartom valószínűnek, mert ugye felbukkan majd az...

 

...Onderon és ott is antik épületek lesznek, a TCW pedig nagyon ritkán ismétli meg magát a helyszínek tekintetében.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... a klónok coolak, bár egy kicsit személytelenek, ...

 

Szerintem, így van rendjén, hisz annak is szánták őket. "Jóval kevésbé önállóak, mint a mintaegyed. Minden parancsot gondolkodás nélkül végrehajtanak."

Szóval nekem bejönnek így. Nagyon bírtam a kézjeleket. Ahogy suhogtak! :lol:

Ahogy a "patkánygyík"-ra lő az egyik? Csúcs! :cool:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, így van rendjén, hisz annak is szánták őket. "Jóval kevésbé önállóak, mint a mintaegyed. Minden parancsot gondolkodás nélkül végrehajtanak."

Szóval nekem bejönnek így. Nagyon bírtam a kézjeleket. Ahogy suhogtak! :lol:

Ahogy a "patkánygyík"-ra lő az egyik? Csúcs! :cool:

Érzek egyfajta folytonosságot, fejlődést a későbbi klónokkal párhuzamban. Persze itt nem a katonákra mentek rá, de azért remélem, hogy Fordot látni fogjuk a TCW -ben is.

 

Nem elég hogy ő volt az egyetlen aki meghalt, de te még a nevét is el akarod venni? :P

Nem akarom elvenni, csak furcsálltam a dolgot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érzek egyfajta folytonosságot, fejlődést a későbbi klónokkal párhuzamban. Persze itt nem a katonákra mentek rá, de azért remélem, hogy Fordot látni fogjuk a TCW -ben is.

Én is reméltem, ahogy Durge-t is. De Fordo helyett egy Alpha nevű klón lett, de mivel sok volt az A betűs főhős... Anakin, Ahsoka, Artoo, úgyhogy inkább Rexre módosították. Ahogy Durge helyett lett Cad Bane.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon cool, amit Fordo művel, de a Muunilinst 10 többi tagjára sem lehet panasz. Kíváncsi vagyok, Krell mihez kezdett volna velük. :lol:

 

Fordo egyébként nagyon badass, szívesen venném a TCW-s feltűnését. Esély elvileg van rá, mivel a Coruscanti csatában még életben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Szerintem nagyon jó epizód volt, tetszettek a nem túl bőbeszedű klónok akciói. :) Még a zene is passzolt ehhez a részhez.

 

Véleményem szerint ez a Muunilinst csodálatos bolygó.

Szerintem is marha jó, engem egy kicsit az ókori Hellászra emlékezted, vagy nem is tudom, mire. :) Lényeg, hogy szavaiddal élve csodálatos, szerintem remekül passzolt a csatához.

Emlékeim szerint a TCW-ben nem volt ez a bolygó.

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékeim szerint a TCW-ben nem volt ez a bolygó.

Sajnos nem, így a Muunilinst jelenleg non-canon bolygó. Remélem azért ez a státusz hamarosan változik, mondjuk már a Tarkin műben. :) Egyébként magát a bolygót Timothy Zahn találta ki A múlt kísértete című művében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.