Ugrás a kommentre

Revenge of the Sith VHS kiadás avagy mit várunk tőle.


Derb

Ajánlott hozzászólás

Hát, ahogy az várható volt, az Intercom magasról tojik a VHS kiadásra. Nem nagy meglepetés. Egyébként én tuti, hogy nem veszem meg a VHS-t, a DVD-t viszont biztos, hogy megkapom. Jól láttam, hogy csak 4700? Az EPII még 7000 vagy 9000 volt (nem emlékszem pontosan) anno... jól lement az ára! Hála Istennek...(bár neki van ehhez a legkevesebb köze)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a DVD-t viszont biztos, hogy megkapom. Jól láttam, hogy csak 4700? Az EPII még 7000 vagy 9000 volt (nem emlékszem pontosan) anno... jól lement az ára!

 

Ennek örülök :) Van, ahol valamivel több, de még én is éppen hogy 5000 alatt vettem MM-ben. Az elmúlt években a legtöbb dvd ára csökkent. Manapság a több lemezes exkluzív kiadványokat is meg lehet venni 5000 körül, mint pl. nemrég a Gladiátor 3 lemezes változatát. Az MM-ben láttam az Indiana Jones trilógiát 12000-ért, amikor megjelent, még 17000 volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem senki nem tojt a VHS-re az annyi és kész rajta van a film Pan&scan-ba, azt szevasz.

 

Szerintem is. :lol: Az EPII érdekes kivétel volt a maga extráival.

Pontosan az ep2 egy nagyon különleges ilyen szempontból. Feliratozták a kivágott jelenetk nagy részét, andolul nem tudók örömére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval az EpII volt a kivétel!!!! Így már értem... én azt hittem, hogy az a normális, hogyha a VHS kiadáson is vannak extrák... de így már vágom.

 

Tudjátok én inkább DVD párti vagyok, még akkor is, ha egy darabig nem is volt lejátszóm, eredeti VHS-em sosem volt, mert mindig vagy kikölcsönöztem tékából, vagy felvettem a tévéről. ELőbbiről meg azt hittem, hogy direkt csak szimplán a filmet tartalmazó kazit veszi meg, mert olcsóbb. De így már értem... bocsi, a tudatlanságom miatt :lol:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval az EpII volt a kivétel!!!! Így már értem... én azt hittem, hogy az a normális, hogyha a VHS kiadáson is vannak extrák... de így már vágom

Igazából Potter kölcsönzői Vhs-en láttam még kivágott jeleneteket, a film után, ráadásul szinkronizálva, de más ilyen extrával vhs-en nem találkoztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lokatelli: Potter vhs-en??? Pontosan melyik rész kivágott jelenetei... ez engem is érdekelne, tekintve, hogy egyik Potter rész kivágott jeleneteit se láttam (nem volt pénzem megvenni a DVD-t, a vhs helyett meg inkább a könyvet kértem:)

 

De ez erősen OFF, úgyhogy küldök privit.

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
szisz! Miért nem DVD-t veszel?

 

Mer drága. És az első kettő is kazettán van csak meg. A DVD-t majd ha egybe kiadják vagy ha lesz klubnapon olcsóbban.

Ha időben végzek ma elmegyek a Westendbe, ez volt a következő célpontom amúgy is. :P Ha nem ma, akkor holnap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars DVD-k árát nem nagyon szokták leszállitgatni. Például a trilógia DVD kiadásból fél éven belül kiürülnek a készletek és aki addig nem vette meg az várhat a 'ki tudja mikor' eljövő Ultimate Edition-ra :P

Ráadásul ha a VHS-t megveszed, majd utána a DVD-t, akkor lehet, hogy több pénzt fizetsz ki, mintha csak DVD-t vettél volna :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.