Ugrás a kommentre

Attack of the Clones - 3D


Brodie

Ajánlott hozzászólás

Nekünk jobb lenne a február! (minél hamarabb :D )

 

Bár bevételi szempontból lehet, hogy nem az a legnyerőbb.

 

A mákosoknak biztos, hogy az űrcsatából fognak mutatni...

Valószínű, vagy a Geonosisi csatából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a résznek már van értelme 3D-ben és ha adják majd a mozik, akkor tuti elmegyek és megnézem. Itt főleg a végjáték amire kíváncsi vagyok, fura, hogy abban a moziban nézem majd meg, ahol az eredeti részt is, csak ugye akkor még 2D-ben és teljesen új mozifilmként. Szerintem több ilyen film széria nem lesz, amit simán és felújítva, 3D-ben is megnéznék moziban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jó hír és lehet jót is tenne az ep.2-nek ha az ep.1-el ellentétben nem februárban hanem a nyári időszakban vinnék a mozikba. Ahogy nézem dátum még mindig nincs (fura hogy ebben a közleményben még csak annyit se irnak hogy a "jövőre bemutatásra kerülő"), de akkor erre talán a Celebration VI-on sor kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van valahol egy hivatalos, angol felmérés arról, hogy a rajongók többsége milyen sorrendet állítana fel a 6 filmből? Nagyon érdekelne, hogy egy világra kiterjedő szavazás szerint, melyik rész nyerne, habár az utolsó is hasonlóan érdekes lehet... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem múlt alá semmit a TPM 3D verziója. Egy már 13 éve mozikba küldött, rengeteg ember által ismert alkotásról beszélünk, amit egyébként a különböző televízió csatornák is milliószor leadtak már a 13 év során... mégis 100 milliónál többet hozott. Ez szerintem szép eredmény! Reméljük, hogy a többi epizód is hoz legalább ennyit, de inkább többet... az volna a szép!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akár hogy is lesz, a 2. rész egy emberrel tuti, hogy több nézettséget fog mutatni. A régi részek pedig szerintem még jobban fognak szerepelni, de sajnos ez még a jövő zenéje. Azt azért remélem, hogy Grivit látni fogom 3D-ben is, azért akárki akármit mond, annak a résznek az első 30 perce lesz a széria egyik legodab*szósabb felújított jelenete...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már tudjuk. :D

 

A régi filmek szerintem azért fognak majd jól teljesíteni, mert a régi rajongók már csak nosztalgiából is elmennek, a 3D utálók azért, hogy legyen min zsörtölődniük, az új rajongók pedig azért, mert sosem látták moziban. Ami a festményeket illeti, én erősen hajlok arra, hogy újabb ráncfelvarráson fog átesni az ep4-5-6 ezen a téren. Mert azért anélkül elég nehéz lenne 3D-vé tenni valamit, ami a valóságban is 2D volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.