Ugrás a kommentre

Attack of the Clones - 3D


Brodie

Ajánlott hozzászólás

Ennel szebb ev mint a 2013 nem is lehet BMW Garmisch julius Essenben a SW Celebration II ha minden jolmegy Augusztusban elveszem a paromat ha meg hajlando hozzamjonni aztan 3 het naszut Ujzeland visza SW 3D szept okt aztan babagyartas november es remelem ujevkor mar keszleszek a hazfelujitas elso szakaszaval hogy bekoltozzunk remelem nem ut el addig a villamos:))))))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

2013. szeptember 13. Star Wars Episode II: Attack of the Clones 3D? Ez komoly? Nem elírás? Mert ha pont azon a születésnapomon mutatnák be a kedvenc Star Wars epizódomat, ami már önmagában is különleges (2013. 09. 13. ugyanis péntek lesz akárcsak a születésem napja volt, és ez dupla 13-assal nem semmi :)), hát én sírva szaladnék a moziba örömömben! :D

 

rozpiska_1dc1366679b7e19164e1d4a84ecc8bd9.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont a napokban még eszembe is jutott, hogy nem-e maguknak csinálnak ezzel konkurenciát 2015-ben (bár ez a menetrendtől függőtt volna). Mondjuk itt igazán a közös nézés további hiányát sajnálom, mert egyébként nem volt valami nagy durranás a 3D. Legalábbis emlékszem itthon újranézve jobb élményt nyujtott a házi-mozin, mint a plázában, ahol azért a térhatás kedvéért néhol kissé homályos volt, meg a szinek is fakók voltak. Mondjuk az ep.3 valószinüleg sokkal jobban mutatott volna ezzel a technológiával, de akkor ezt majd talán csak a távoli jövőben tudjuk meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem igazán értem hogyha idén bemutatnák az EP2/3-at 3D-ben az miért jelentene konkurenciát egy 2 év múlva bemutatandó filmnek? Igazából az okát nem értem a halasztásnak. Hacsak az nem hogy az EP7 elött akarják majd kb fél évvel bemutatni felcsigázásként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálom, hogy halasztva a 3D, persze nem a 3D miatt, hanem azért, mert így a régebbi részek is halasztva lesznek, pedig azokat nagyon szeretném végre moziban látni :( A közös mozizás is jó lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan az egész Disney+Lucasfilm óriáscégnek nincs elég kapacitása ahhoz hogy 3D-be átültessen egy (két) filmet miközben a színészeket keresik egy másik alkotáshoz? :facepalm: Persze biztos van rá valami piackutatási grafikonokkal alátámasztható indoklás, de.... én most szerettem ki a Disney-ből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Mivel tudtommal a filmek joga bizonyos mértékig még a Fox-nál van, valószínűleg a disney-sek megvárják a mozibavitellel azt az időt, amikor már csakis a sajátjuk lesz a film, és nem kell egy rivális stúdiónak részesedést adni a bevételből.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.