Ugrás a kommentre

Revenge of the Sith - 3D


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ennek az időpontnak annyira nem örülök, jobb lett volna ha nagyobb szünetet hagytak volna a két rész között :(

Minek? :pfff:

 

Tuti ez a rész lesz a legjobb a plusz D-ben. A kezdő űrcsata már eredetileg is a székbe döngölt, hát még így milyen hatása lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem túlságosan a dara érzését fogja kelteni. Jobban szeretem ha a folytatások között nagyobb a szünet, és nem úgy van, hogy egyszer van egy két éves szünet utána meg egy alig egy hónapos :para:

Megemésztettük már a filmeket, szóval nem kell olyan nagy időt hagyni, hogy ülepedjen. :)

 

Hogy őszinte legyek, szerintem sem ártana egy kicsivel több szünet a két rész között. Viszont ha így előbb jönnek a 4-6 részek, akkor oké.

Én a régi részeket nem igazán várom. A jelenlegi formájukban azok nem alkalmasak 3D -s megjelenítésre. Persze ha valami módon feljavítják őket, akkor izgalmassá válik majd a dolog. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a régi részeket nem igazán várom. A jelenlegi formájukban azok nem alkalmasak 3D -s megjelenítésre. Persze ha valami módon feljavítják őket, akkor izgalmassá válik majd a dolog. :)

Felőlem 0D-is lehet, csak lássam őket moziban, a többi lényegtelen sallang.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Az írott szövegnek mióta van hangszíne? Itt inkább a velem szemben fennálló "ezer éves" előítéleted az, ami közrejátszik. Sajnos rosszindulatú vagy velem sokszor, csak azt tudnám miért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Pedig egyértelmű, hogy ez lesz a legjobb rész 3D-ben, az első fél óra miatt mindenképpen... Az biztos, hogy erre a két részre már most félretenném a jegy és busz pénzt, mert Veszprémben fogom megnézni, annyira érdekel. Csak előtte lehet megnézem majd magyarul, mert úgy már rég láttam mindegyiket, tuti szokatlan lenne hunul. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az amit biztosan megnézek az EPII-vel együtt, bár az EPI-et is láttam 3D-ben az nem fogott meg annyira. Meg hát koromból adódóan nekem csak a harmadik epizód megnézésére volt lehetőségem moziban még 2005-ben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is meg fogom nézni, alig várom, de akkor is megnézném (sőt, jobban), ha nem 3D-ról lenne szó. Én EP1-2-3-at láttam először moziban, mindegyik hatalmas élmény volt. :)

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a régieket láttam sokfajta verzióban, kazettán, DVD-n, aztán az első részre nem mentem el a moziba, valahogy akkor másra költöttem inkább, meg nem is volt olyan társaság, abban az évben amúgy egy olyan suliba jártam, amit 1év után otthagytam, mert kiderült, hogy a színtévesztésem miatt nem vagyok alkalmas arra a szakra...

A másik kettőre már az új gimis haverokkal ültünk be, emlékszem a 2. rész vetítése alatt volt szünet!!! Asszem pont akkor mészárolta le Anakin a buckalakókat, aztán villany fel...

A 3.at már normális moziban láttam, minőségi hangcuccal, nagyobb hatással volt rám, mint a másik kettő, de ennek ugye más okai is akadnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.