Ugrás a kommentre

Akik eggyé váltak az Erővel


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Tegnap elhunyt Ian Abercrombie, Palpatine/Sidious szinkronizálója a TCW sorozatban. :( Nyugodjon békében. :cry: :cry:

Nyugodjék békében. Szerintem nagyon jól hozta az ördögi bábjátékos szerepét. A TCW (szerintem) egyik legjobb jelenete is hozzá kötődik.

http://www.youtube.com/watch?v=h4U9gzb1WG8

Vajon ki veszi át most a helyét Palpatine hangjaként?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nyugodjék békében. Szerintem nagyon jól hozta az ördögi bábjátékos szerepét. A TCW (szerintem) egyik legjobb jelenete is hozzá kötődik.

Vajon ki veszi át most a helyét Palpatine hangjaként?

Én úgy hallottam, hogy nem véletlenül engedik már most ki Stohl Andrást...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálom.

 

A Making of EP4-ben nagyon sok szó esik McQuarrie-ról. Csakugyan ő volt az első, aki csatlakozott Lucashoz a Star Wars készítése közben. Korábban a Boeingnek dolgozott, és Lucasnak megtetszettek az indusztriális jellegű rajzai. Úgy érezte, a Star Wars sikeréhez egy hihető kinézetű és technológiájú univerzum kell, ezért egy ipari háttérrel rendelkező művész lesz a legalkalmasabb a látvány megtervezésére. Szinte minden fontosabb, jellegzetes látványelemet, Vadertől a csillagrombolóig, nagyrészt neki köszönhetünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálom.

 

A Making of EP4-ben nagyon sok szó esik McQuarrie-ról. Csakugyan ő volt az első, aki csatlakozott Lucashoz a Star Wars készítése közben. Korábban a Boeingnek dolgozott, és Lucasnak megtetszettek az indusztriális jellegű rajzai. Úgy érezte, a Star Wars sikeréhez egy hihető kinézetű és technológiájú univerzum kell, ezért egy ipari háttérrel rendelkező művész lesz a legalkalmasabb a látvány megtervezésére. Szinte minden fontosabb, jellegzetes látványelemet, Vadertől a csillagrombolóig, nagyrészt neki köszönhetünk.

Pontosan. A mai SW világkép nagyrészt az ő műve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elhunyt Ian Abercrombie, Palpatine/Sidious szinkronizálója a TCW sorozatban. :( Nyugodjon békében. :cry: :cry:

Elhunyt Ralph McQuairre. :cry: Isten nyugosztalja. Hatalmas szerepe volt abban, hogy ma SW rajongó vagyok.

Az utóbbi napok annyira lefoglaltak, hogy gyakorlatilag netre sem kapcsolódtam, erre mikor visszajövök, ezt a két hírt kell olvasnom. Szomorú. McQuairre munkássága egy csoda, a képei önmagukban is fantasztikusak. Zseniális, hihetetlen fantázia van bennük, mégis valósszerűek.

Ami pedig Ian Abercrombie-t illeti, ez pedig abszolúte megdöbbentő. Pár hete még Palpatine-ként kápráztatja el a közönséget, most meg... Belegondolni is szörnyű. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.