Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - Essen 2013


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is nagyon sajnálom, hogy nem tudunk együtt elmenni erre vagy hasonló rendezvényre :( Tényleg egy vonzó nagyvárosban kellett volna tartani, mert akkor én is meggondoltam volna.

Majd talán legközelebb. :)

 

Tehát önmagában nem vonzó egy Star Wars Celebration? :hmm:

 

Engem nem érdekel a város, az SW miatt mentem is volna, csak közbe jött más esemény, ami most jobban érdekelt és szintúgy kihagyhatatlan volt. :)

De, vonzó, csak egyedül már voltam egy SW Celebration-ön. :P Az akkor jó volt, mert nem is volt más választásom, már az is nagy szó volt, hogy egyáltalán eljutottam. :) De társasággal sokkal jobb lett volna az is. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam inkább az anyagiak az ok, meg a nehéz megközelítés. Én is azon a párton vagyok hogy valami brutál rossz városba szervezték. Még közvetlen repülőjárat sincs oda. Jobb lett volna Berlinben vagy Münchenben. Nem is tudom kinek jutott eszébe ez a város.

Különben ez a várost is megnézem vagy nem kérdés is az anyagiaktól függ. Ha valaki éppen össze tudná kaparni(mint pl én), az nem valószinü hogy valaha vissza fog jutni magába a városba ,tehát ha már kijut egy érdekes városba akkor összeköti a kellemest a hasznossal.

Viszont ha valaki jómódú akkor csak az SW miatt is megéri, egy rossz városba is menni, mert ő bármikor elmehet megnézni a várost is.

Én úgy gondolom hogy alsó hangon is ez a kiruccanás lenne kb 150000 ft ami nagyon sok. Mondjuk lett volna most rá de sokkal fontosabbra mentem volna(Oktoberfest) ha összejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk annyira nem félreeső. Debrecenből és Budapestről is van közvetlen fapados Dortmundba, onnan fél óra sincs vonattal Essen belvárosa, vonat meg kb. 20 percenként megy. Az egész térség amúgyis teljesen össze van nőve, szinte alig vannak városhatárok. Nyilván a költség sokban függ attól, mikor veszi meg, hány poggyásza van, stb. Maga a belépő volt vagy 25, ha jól emlékszem, a repülő kb. ugyanennyi, a szálláson meg a többi költségen mindenki kb. annyit spórol, amennyit tud. Vonattal szerintem jóval drágább lenne. Itt szerintem sok múlik inkább azon, mik a prioritások. Nekem pl. sose jutna eszembe Oktoberfestre menni. :)

Szerkesztve: - LeeLee
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok vegre ithon 3 napig aztan vissza melo de a lenyeg 3 jelentkeztek az utra Essenbe Munchentol hogz elkeruljem a tovabbi kerdeseket ingyen viszek el munchenbol mindenkit essenig meg vissza van meg 4 hely en csutortokon 25 en indulok es valamikor vasarnap erkezunk vissza vagy hetfon de ez a tobbiektol fugg aki akar meg johet addig is az ero legyen veletek

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok meg mindig van 4 hely a kocsiban es ha veletlen nincs valakinek penze hotelre esetleg aludhat a kocsiban matracz van csak halozsakot meg kajara penzt hozzon de csutortok 25 3 oraig erjetek fel munchenbe a hauptbanhofra

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni olyanoktól, akik részt vesznek a CE-n. Szeretnénk tudósítani a CE eseményeiről, de a JediRend szerkesztői közül sajnos senki se tud kilátogatni. Ezért keresünk olyan magyar rajongókat, akik az élményeiket azonnal meg tudnák osztani a mi twitterünk és FB oldalunk segítségével. Akit érdekel a dolog, el tud érni itt: esz.chan@gmail.com. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni olyanoktól, akik részt vesznek a CE-n. Szeretnénk tudósítani a CE eseményeiről, de a JediRend szerkesztői közül sajnos senki se tud kilátogatni. Ezért keresünk olyan magyar rajongókat, akik az élményeiket azonnal meg tudnák osztani a mi twitterünk és FB oldalunk segítségével. Akit érdekel a dolog, el tud érni itt: esz.chan@gmail.com. :)

 

Szia Eszter! Ha lesz rá lehetőség, én szívesen írok majd rövidebb-hosszabb infókat telefonon keresztül, mert csak az lesz nálam, ha gondolod, azokat majd mind leközölhetitek. :) Twitterben nem vagyok nagy spíler, nem használok ilyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Eszter! Ha lesz rá lehetőség, én szívesen írok majd rövidebb-hosszabb infókat telefonon keresztül, mert csak az lesz nálam, ha gondolod, azokat majd mind leközölhetitek. :) Twitterben nem vagyok nagy spíler, nem használok ilyet.

Szuper lenne, köszi! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szuper lenne, köszi! :)

Na sziasztok. Már úton vagyok a reptér felé. Szurkoljatok, hogy Nabo-ékkal és Hunnerékkel együtt mind épségben odaérjünk. Atlas, te is vigyázz magadra! Ha van esetleg vki lappangó topiklakó, aki szintén jōn és szívesen összefutna velünk, ne habozzon és jelentkezzen! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérkeztem. Egyelöre nem sok jelentenivaló van. A városban nyomát se látni annak, hogy egy -vélhetöen - több ezer fös rendezvény kezdödik holnap. Kicsit csalódott vagyok, csuhás jedikre és guruló r2d2-kre számítottam. Vajon rossz városban lennék? :)

 

Az idójárás pokoli, jót tenne, ha esne az esö és lehütené a levegöt. Remélem, a rendezvény helyszíne jól klimatizált lesz, különben könnyen tatuini hangulatunk lesz... Valahonnan wifit kell kerítenem, mert a német hálózatok a magyarhoz képest katasztrofálisak (még szakmabeliként is hitetlenkedtem korábban, mikor erröl hallottam, pedig tényleg igaz...). Még szerencse, hogy a fórum ilyen minimáldizájnos és könnyen megjeleníthetö. A facebook negyed óra alatt volt képes egy bejegyzést kitenni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahonnan wifit kell kerítenem, mert a német hálózatok a magyarhoz képest katasztrofálisak (még szakmabeliként is hitetlenkedtem korábban, mikor erröl hallottam, pedig tényleg igaz...). Még szerencse, hogy a fórum ilyen minimáldizájnos és könnyen megjeleníthetö. A facebook negyed óra alatt volt képes egy bejegyzést kitenni...

 

Nana. Nehogymár Európa leggazdagabb államában világmárkák százait készítő országban rosszabb legyen a net mint Európa legutolsó totálisan nulla országában(azaz itt). Ott tökéletesnek kell lennie, hisz német. Nézettek jobban utána.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.