Ugrás a kommentre

Könyvek és képregények


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Elnézést nem tudtam. Mindenesetre a szerző a novellák közé sorolta a hivatalos oldalán is.

http://ronilcaine.com/novellak/

Az lehet hogy elírás, hogy 50 oldal.. Végülis jó 30-40 perc alatt sikerült kiolvasnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd megvuduzom őket, hogy szedjék össze magukat :D

Oké, emberek, szeretném ha tudnátok, vigyázzatok Karrdéval, mert immár bizonyítottan boszorkány. Két nappal ezelőtt vuduzásról írt, ma meg megkeresett a Tuantól az illetékes, hogy a könyvem megjelenése második félévre van betervezve, a részleteket 11-én beszéljük át. Szóval egyrészt, köszönöm a vuduzást, másrészt, jáix! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, emberek, szeretném ha tudnátok, vigyázzatok Karrdéval, mert immár bizonyítottan boszorkány. Két nappal ezelőtt vuduzásról írt, ma meg megkeresett a Tuantól az illetékes, hogy a könyvem megjelenése második félévre van betervezve, a részleteket 11-én beszéljük át. Szóval egyrészt, köszönöm a vuduzást, másrészt, jáix! :D

Hoppá! Gratulálok! :D Remélem, karácsonyra kijön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nute, Revan, köszi. :)

 

Talán nem fogják csúsztatni sokat. A Tuannál nem lehet tudni.

Négy év csúsztatás után most már tényleg jó lenne, ha nem csúszna sokat. :) Bár most eléggé ráizgultak az MU-ra, talán tényleg összejön idén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, emberek, szeretném ha tudnátok, vigyázzatok Karrdéval, mert immár bizonyítottan boszorkány. Két nappal ezelőtt vuduzásról írt, ma meg megkeresett a Tuantól az illetékes, hogy a könyvem megjelenése második félévre van betervezve, a részleteket 11-én beszéljük át. Szóval egyrészt, köszönöm a vuduzást, másrészt, jáix! :D

:rock::yeah:

Gratula!! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Mivel nem diák vagyok már (jó ideje :) ) hanem dolgozó személy, végre volt időm úgy alaposan nekiülni a "tudom, hogy jó, majd egyszer" kategóriának. E-olvasó program van a tableten, a mek.oszk.hu gazdagon tartalmaz .epub formában regényeket, úgyhogy pénteken letöltöttem Jókaitól az Egy magyar nábobot. Most, szerda délután értem a végére. És mindössze egy éjszakáról merem bevallani, hogy hajnali háromkor még olvastam :)

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem Jókai stílusát. Talán kevéssé ismert, de a nevéhez fűződik a magyar sci-fi irodalom egyik korai megnyilvánulása, A jövő század regénye. Ma már persze kissé poros, nem is mindig értelmezhető pontosan, sőt az eltelt idő miatt már inkább alternatív történelmi regényként fogható fel (a XX. sz. második felében játszódik), de kimondottan jó olvasmány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

2017 májusában jön Shane Black Predator mozijának előzmény regénye. Christopher Golden írja.

Tartalma:

 

Két ragadozó hadakozik az űrben. A törvényszegő bűnöző, és aki hajszolja őt. Csatájuk a Földre hozza őket 1987-ben, ahol Dutch Sheafer és emberi vannak épp küldetésen.

A befogó Yautja megérkezik, hogy elkapja a gonosz fajtársát. A dzsungelben megindul a harc a két földönkívüli lény között. Igen ám, de itt jön a csavar. Ducth megtámadja véletlenül a befogó Predatort, aki épp emberein készül bosszút állni.

 

A többit a filmbe már láttuk és történelem.

 

 

Forrás

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez komplett marhaság. :roll:

Minek kell az egész filmet totál kiforgatni? Abban szó sincs két, egymással hadakozó predatorról, se jó predatorról, se semmi ilyesmiről. Van egy vadász, azt kész. Még a végén ő lesz a szegény áldozat... :roll: Néha döbbenetes, mennyire izzadnak az írók, hogy valami "jót" találjanak ki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor tegnap utánaolvastam, az jött le, hogy a regény eseményei az első Predator után játszódnak. De lehet, hogy rosszul értelmeztem.

Mivel ez az új film előzmény regénye lenne, lehet, hogy az eseményeknek lesz köze az új részhez, talán ott bővebben kifejtik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.