Ugrás a kommentre

5x03 - Front Runners


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

3. rész - Front Runners / A front harcosai

 

epguide503.jpg

 

Írta: Chris Collins

Rendezte: Steward Lee

 

Helyszín: Onderon

 

Szereplők:

Lux Bonteri - Jason Spisak

Ahsoka Tano - Ashley Eckstein

Saw Gerrera - Andrew Kishino

Steela Gerrera - Dawn-Lyen Gardner

Obi-Wan Kenobi - James Arnold Taylor

Anakin Skywalker - Matt Lanter

Rex százados - Dee Bradley Baker

Sanjay Rash - Kirk Thornton

Ramsis Dendup - Barry Dennen

Dooku gróf - Corey Burton

Dono - Nika Futterman

Okalin - Matt Lanter

Hutch - ???

Killanee - ???

 

Történet

Miután a Jedik Anakin Skywalker vezetésével kiképezték a lázadókat, azok gerilla stílusban igyekeznek megtörni a Szeparatisták hatalmát. A művelet során csak Ahsoka Tano marad a maroknyi felkelővel, akiknek célja, hogy a főváros lakosságát a megszállók ellen fordítsák.

 

Előzetes

 

 

Érdekességek

- A robbanóanyag neve, amit a lázadók használnak IEMD – Rögtönző Elektromágneses eszközök

- Az Iziz –ben látott terepsikló mind alakban és vonalakban is megegyezik azzal, amit Bail Organa használt a Sithek bosszújában, és azzal a sárga siklóval is, amivel Anakin Skywalker a Klónok támadásában Zam Vesellt üldözte.

- Dono, egy női lázadó, aki nagy szerepet játszik az epizódban, ő állja el a droidok útját a siklóval. Karakteréhez újrahasználták Boba Fett haját a 2. évadból. Dono neve egy régi Lucasfilm Animation munkatárs, Kris Donovan nevéből származik.

- Ahogy az epizódban láthattuk, Iziz kinézete erősen hasonlít az ókori Rómáéra. Sanjay Rash király dizájnja is erős római hatásokat tükröz, elég csak az aranyozott fejpántot megnézni, ami babérkoszorúra hasonlít.

- A szökőkút tetején láthatunk egy onderoni őrt egy dalgo hátán, alatta falumpaset vízköpőket.

- Okalin, a király segédje azonos fajú, mint Dr. Sionver Boll, a 2x18 Zillo Beast epizódból. Nevét Brian Kalin O’Connell TCW rendező után kapta.

- A droid őrtorony hasonló ahhoz, amit a lázadók használtak a Yavin 4-en az Új reményben, azzal a kivétellel, hogy ezek rendelkeztek repulzorlift technológiával.

- A trónteremben látható festmények egyikén a fiatal Dendup királyt láthatjuk.

 

Concept Art galéria

 

fn01.jpg

Ramsis Dendup karakter illusztráció

 

fn02.jpg

Sanjay Rash karakter illusztráció

 

fn03.jpg

Az Iziz –i búvóhely festményen

 

fn04.jpg

A királyi palota. A Celebration VI –on ez volt az első concept amit bemutattak

 

fn05.jpg

Az energiaellátó központ festménye

 

fn06.jpg

Iziz –i hangulatkép

 

fn07.jpg

A trónterem

 

 

Pár kitétel.

 

1. A letöltéssel és a felirattal kapcsolatban itt találsz információt. Ezt a topikot ne erre használd.

2. Amennyire az lehetséges próbálj meg az adott rész keretei között maradni.

3. A történet elemeit ne rakd spoiler gomb mögé. Itt az epizód konkrét történéseit tárgyaljuk ki.

4. Csak akkor szólj hozzá a témához, ha már láttad az aktuális részt.

5. Tartsd be a fórumszabályzatban leírtakat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Egy újabb remek epizód érkezett. Nekem tetszett a cselekménye, mind a droidos rész, valamint az, ahogyan a "szerelmi háromszög" bonyolódik. Bár az utóbbi meglehetősen kiszámítható, de legalább mozgásban maradnak a dolgok. Igaz a vége felé akadt 1-2 hiba, de sebaj, összességében ez nem sokat von le az értékéből. 9/10 :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon gyenge, két rész óta nem igazán tart sehova a történet. Egyszerűen nincs benne potenciál. Ezért kár volt több részre bontani. A megvalósítás is borzasztóan gyerekes ezzel a megoldással, hogy a civilek egyik pillanatban félnek tőlük, majd két droid lelövése után már az utcán éljeneznek. Az Ashoka szerelmi háromszöge szálból sincs semmi két szemráncoláson kívül, így a húsz perc játékidő ilyen téren is el van pazarolva. Erre még jön ez a testvérviszály is. Remélem jövő héten vége és utána kapunk valami érdekesebb, látványosabb sztorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megvalósítás is borzasztóan gyerekes ezzel a megoldással, hogy a civilek egyik pillanatban félnek tőlük, majd két droid lelövése után már az utcán éljeneznek.

Ha ennyire felületes az angol tudásod, minek nézed felirat nélkül? A civilek féltek a lázadók mellé állni, mert nem hittek benne, hogy komoly győzelmet arathatnak, de nem maguktól a lázadóktól féltek. És nem mellesleg pontosan azért támadták meg az erőművet, mert "két droid lelövése" k*rvára kevésnek bizonyult, hogy a civileket maguk melléállítsák. Tényleg kezd nekem is az az érzésem lenni, hogy csak nyavalyogni jársz ide. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De honnan szedtetek jó letöltést? Tessék megdobálni linkkel a 4.0 topicot! köszi!

 

Attól is függ, számodra milyen a jó letöltés. Ahonnan én szedtem, másfél óra volt, nem játszotta le semmi... eleinte, aztán két codec firrítés után elindult media playeren, úgy fél perces hangkéséssel, és ebből még negyed óra töprengés kellet, mire teljes mértékben élvezhettem a részt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg kezd nekem is az az érzésem lenni, hogy csak nyavalyogni jársz ide. :roll:

 

Nyugi Pécsiek! ;)

 

 

Attól is függ, számodra milyen a jó letöltés. Ahonnan én szedtem, másfél óra volt, nem játszotta le semmi... eleinte, aztán két codec firrítés után elindult media playeren, úgy fél perces hangkéséssel, és ebből még negyed óra töprengés kellet, mire teljes mértékben élvezhettem a részt. :)

 

Hát nem ilyen, aztarossebit'! lehet hagyom holnapra...de köszi hogy hogy szóltál!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb néztem meg, a Front Runners tartotta a A War On Two Fronts színvonalát, ami lényegében azt jelenti, hogy akiknek az előző epizód nem tetszett, azoknak nagy valószínűséggel ez sem fog tetszeni, ha valakinek pedig tetszett, az most sem fog csalódni.

 

Ha eltekintünk attól, hogy Iziz és maga az Onderon milyen gyönyörű szépen ki vannak dolgozva, akkor állíthatom, hogy ez az egész Onderoni Polgárháborús történetszál sokkal inkább a karakterekre, mint sem az ütős zúzásokra épít és ez az egész megvalósításon látszik. A csatajelenetek amellett, hogy visszafogottak voltak, nem az akciót helyezték a jelenetek középpontjába, hanem azt, ahogyan főhőseink egyre szorosabb csapatot alkotnak ütközetről ütközetre. Ez egyfelől jó, mert a későbbi eseményekben sokkal komolyabban tudunk ezáltal aggódni a szereplőkért és sorsuk ezáltal sokkal hatásosabb lesz, legyen az jó vagy rossz. Másfelől pedig rossz, mert ezáltal háttérbe szorulnak az ütős akciójelenetek, amiket annyira szeretünk, de el kell fogadni, hogy ez a szál nem arról fog szólni, majd kapunk elég zúzást akkor ha a Sith Testvérek visszatérnek a képernyőre.

 

Mint említettem, továbbra is karakter orientált a történetvezetés és ez nagyon jól átjön. Sanjay Rash király karaktere kifejezetten tetszik. Mármint, nem az a tipikus gonosz, zsarnok király, mint amire számítottam, hanem csak egy átlagos, makacs uralkodó, aki a rossz oldalon áll, bár a rész végén azért éreztették velünk, hogy ő a szeparatisták bábja. Ebből kifolyólag valahogy nem lehet rá teljes szívből haragudni, vagy utálni, hiszen semmi rosszat nem tett azon kívül, hogy alárendelte magát a szeparatistáknak, számos bolygó követte el önszántából ugyanezt, gondolom ezért is hozták be a rész végén azt a furcsa droidot, hogy a továbbiakban ő legyen az a főgonosz, akin a nézők gyűlölete összpontosulhat. (Egy upgrade-elt taktikai droid, talán?) Különösen az új és a régi uralkodó párbeszéde tetszett, ahogy kidomborodik a királydráma, szerintem ezt a vonalat nagyon eltalálták.

 

A többiek hozzák az eddig megszokott formájukat, Steela és Saw még mindig nagyon jók, Sawnak voltak különösen jó pillanatai. Az epizód végét még megspékelték némi testvérharccal is, de ez inkább a jövő heti epizódban fog kibontakozni. (Amúgy azt most csattanónak szánták, hogy ők testvérek?) Az is tetszett, hogy végre alábbhagyott Steela és Ahsoka rivalizálása, bár Ahsoka elég haszontalan volt, bár tény, hogy nyíltan nem harcolhat a droidok ellen. Lux továbbra is nagyon jó volt, de ezen valahogy nem lepődtem meg. Viszont a kibontakozó szerelmi szál nagyon háttérbe szorult, mert alig néhány hangyaf*sznyit haladt előre. A maradék két epizódban azért igazán felgyorsulhatnának az események, hogy ha ki akarnak ebből hozni valami igazán jót, hiszen gyakorlatilag még mindig a felvezetésnél tartunk és már szinte túl vagyunk a felén.

 

Jöhet a folytatás. :)

 

Ja és a király tanácsadója ugyanolyan fajhoz tartozott, mint Dr. Sionver Boll. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ennyire felületes az angol tudásod, minek nézed felirat nélkül? A civilek féltek a lázadók mellé állni, mert nem hittek benne, hogy komoly győzelmet arathatnak, de nem maguktól a lázadóktól féltek. És nem mellesleg pontosan azért támadták meg az erőművet, mert "két droid lelövése" k*rvára kevésnek bizonyult, hogy a civileket maguk melléállítsák. Tényleg kezd nekem is az az érzésem lenni, hogy csak nyavalyogni jársz ide. :roll:

Taníts mester, taníts.

 

 

Attól is függ, számodra milyen a jó letöltés. Ahonnan én szedtem, másfél óra volt, nem játszotta le semmi... eleinte, aztán két codec firrítés után elindult media playeren, úgy fél perces hangkéséssel, és ebből még negyed óra töprengés kellet, mire teljes mértékben élvezhettem a részt. :)

Simán be van állítva a kalóz öböl HD tv-s csatornája RSS-be, így magától elkezdi szedni, amikor oda felkerül a 720-as.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kissé langyos volt ez a rész, próbálták egyensúlyban tartani az akciót, meg a karakter fejlesztést, de az lett a vége, hogy egyik sem jutott elég idő és figyelem :(

 

Egy "kissé" furcsálltam, hogy Ahsoka miért volt ennyire passzív, de aztán emlékeztettem magam, hogy neki most az a dolga, hogy segítse a lázadókat, nem az, hogy helyettük irtsa a droidokat :D

 

Az új király vs vén király szembenállás nagyon bejött, minden klisésségével együtt. Ez a Sanja Rash tényleg nem egy észkombájn, ha komolyan azt hitte, hogy az elődje szervezte a támadásokat :lol:

 

Tetszett, ahogy Saw kitalálta, hogy honnan szerezhetnek infót az erőmű őrségéről, de komolyan minek kellett a droidnak tovább működnie miután letépte a fejét? Jó-jó vicces, de egy poén kedvéért nem kéne olyanokat beerőltetni, amiket eddig sem tudtak, és hótziher, hogy soha többet nem is fognak csinálni a droidok.

 

Nagyot néztem Lux káromkodásán, miután nem sikerült átdobnia a droideka pajzsán a gránátot. Na de Szenátor Úr, vigyázzon a szájára, ez egy "gyerekműsor"! :nana::lol: Apróság, de jó lett volna, ha Lux gránátja is felrobban, annak ellenére, hogy nem jutott át a pajzson.

 

Tetszett Steela improvizálása amivel megkerülte a problémáját a gránát dobássall :D

 

A végén egy kicsit komolyabb ellentámadásra számítottam a kommandós droidok részéről :( Értem én, hogy most a lázadók a főszereplők, de akkor is, ez azért túlzás, legalább itt Ahsokának kellett volna közbe lépnie.

 

Egyenlőre ennyi, ha megjön jó minőségben, majd bővebben kifejtem... :?:lol: Ez lassan már a jelmondatom lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett, ahogy Saw kitalálta, hogy honnan szerezhetnek infót az erőmű őrségéről, de komolyan minek kellett a droidnak tovább működnie miután letépte a fejét? Jó-jó vicces, de egy poén kedvéért nem kéne olyanokat beerőltetni, amiket eddig sem tudtak, és hótziher, hogy soha többet nem is fognak csinálni a droidok.

A The Hidden Enemy-ben ezt csinálták annak idején. Még az EPI.-ben is látni magától mozgó kettévágott droidot, úgyhogy igazán nincs ezzel probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The Hidden Enemy-ben ezt csinálták annak idején.

Tudom, de a Hidden Enemy-ben Rex vagy Cody csinálta (nem emlékszem pontosan), nem pedig egy újonc :D

 

Még az EPI.-ben is látni magától mozgó kettévágott droidot, úgyhogy igazán nincs ezzel probléma.

Tényleg! Az totál kiment a fejemből :pfff::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek rész volt. Viszont egy kicsit zavar hogy az Onderon arc közepén járunk, de még az előzetesekben látott csatáknak nyoma sincs. Nyilván a következő részben már durran a puskapor, úgyhogy ezt szerintem nem kell nagy kellemetlenségnek venni. Nagyon tetszett a történések dinamizmusa, az elmélkedések a tömegek megnyeréséről, na meg a király vs. exkirály :D Nagyon rövidlátó ez a Rash, tényleg egyértelmű, hogy nem ő lesz a nagy gonosz vezér, hanem az az új vörösszemű centrifugabensőség, amit Dooku küld neki. A tank ellopása és a reaktor megsemmisítése is bejött, viszont Ahsoka passzivitása (bár szándékos) mégis csak szokatlan volt. Valljuk be eddig ahol harc volt ott csak darált :D Steela egyre jobban kezd bejönni, tipikus női vezéralak, és a lövészi képességei is figyelemre méltóak. A rész végén a vita a vezetésről és Saw durcizása tette szerintem váróssá a következő részt, nomeg a szerelmi szálak vagy legalábbis kötődések, amiket remélem alaposan kifejtenek az elkövetkezendőkben. Iziz látványvilága éppúgy mint a lakosok sokszínűsége is szemet gyönyörködtető volt, látszik hogy ezzel már nem is lesz baj :) Nagyon várom a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiváló rész volt. Az elejétől a végéig nagyon tetszett. Jó volt látni ezt a gerilla harcmodort. A Lázadók is pont így fognak harcolni eleinte a Birodalom ellen. Ahsoka féltékenységi szála nem haladt előre, de nem baj. Az onderoni környezet nagyon szuper. Örülök, hogy átemelték az EU-ból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a rész baromi vontatott és lassú volt. Ahsoka szerepe és karakterének lényege 0-ra csökkent, megértem miért maradt a bolygón, de ettől függetlenül még feleslegesnek tartom.

A másik baromi érdekes dolgot, hogy a pár napos tréninget kapott "harcosok" hamarabb csaptak szét egy droid őrjáratot, mint egy klón szakasz, ami nagyon vicces volt. A tank kezelése, illetve inkább irányítása és a pontos lövés is remekül ment, főleg, hogy közben ki kellett mászni az irányító fülkéből, át az üteg részbe. Ez, amint láttuk, meg is történt, de hogy egy szakasz Commando droidot ugyanolyan gyorsan szednek le, mint egy osztag Battle droidot, az már nem vicces, hanem szánalmas. Ennyi erővel ki kéne dobni a klónokat és helyettük ilyen gerillákat alkalmazni, gyorsan, okosak, pusztítóak és a kitenyésztésük is kiadás mentes... :facepalm: Azt meg külön nem értettem, hogy ezek a droidok miért nem látnak sötétben, én úgy tudtam nekik nem akadály ez.

Az új király és az ex is szerintem kifejezetten ronda ábrázolás, én azért így az 5.évad tájékán ennél többet várok.

Bízom benne, hogy mikor megjön az erősítés kicsit eredetibb harcjeleneteket is kapunk, mert eddig ezen a téren ez a rész baromira alul teljesített. Sajnos 4/10, sokat unatkoztam, főleg a tetős, szervezzük meg a behatolást résznél. Nem hiszem, hogy a drodiok annyira hülyék, hogy egy fejlopás után nem készülnek fel egy rajtaütésre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hogy egy szakasz Commando droidot ugyanolyan gyorsan szednek le, mint egy osztag Battle droidot, az már nem vicces, hanem szánalmas.

 

Nekem is feltűnt, hogy mintha gyengébbek lennének a commando droidok a Rookies vagy a The Dezerter-ben látottakhoz képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen építgetik tovább a történetet, nem kapkodják el ami szerintem jó. Továbbra is jut idő a karakterekre, plusz szépen láthatjuk a lázadás kifejlődését. Az akciók jók voltak, főleg a generátor állomás elleni támadás. Elsőre kicsit féltem, hogy ez majd a nép szemében hogyan csapódik le? Elvileg ők is megszenvedik az energia hiányt. A király utalása is azt erősítette bennem, hogy ezt majd propaganda célra fogja felhasználni, de aztán nem így lett. Egyébként ezt a veszélyt remekül látta Lux, aki a végén mondja is, hogy nem szabad túlzott pusztítást végezni, mert akkor könnyen ellenük fordulhatnak az emberek. Közben az egész sztori alatt az volt az érzésem, hogy itt egy teljesen új dolognak a kezdetét akarják bemutatni ezzel a Jedik lázadó támogatásával. Pont mint az előző részben. A legjobb jelent a végén volt, amikor a Jedik és főleg Anakin mutatnak rá a fontos tanulságokra. Anakin volt meglepő, mert igen bölcs mondatokat húzott elő a kalapból. Steela megválasztása nem volt túlzottan meglepő, bár a bátyus kicsit kiakadt rajta. :) Tisztán látszik, hogy a jövőben nagy szerep jut majd a Steela-Saw-Lux hármasnak.

 

A karakterek szempontjából is érdekesen alakult a rész, bár itt most a romantikus szál kicsit háttérbe szorult, nem azon volt a hangsúly. Ahsoka és Luc ugyan váltott pár kósza pillantást, de ezen kívül semmi. Sőt, továbbra is inkább Steela -val kacérkodik a srác. Jó volt megismerni Sanjay Rash -t, pont olyan lett amilyen egy szeparatista bábnak lenni kell. Elég impotens ha cselekvésről van szó, és még esze se volt sok ha azt hitte, hogy a bebörtönzött elődje meg tudsz szervezni egy ilyen ellenálló egységet. Apropó régi király. Remek volt az öreg! :D Dooku feltűnése is üdítőleg hatott, főleg az újfajta droid tábornokkal az oldalán. Valószínűleg most indul be majd az irtás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyáltalán nem volt ostoba Rash király. Teljesen jogosan ráncigálta elő a börtön cellából az előző királyt, mert ha annak idején, Ziro, A Hutt egy klónok által maximálisan őrzött börtön komplexumból képes volt felbérelni Aurra Singet, hogy ölje meg Amidala szenátort, akkor Dendup királynak sem lehetett volna nehezebb dolga megszervezni ezt az egész lázadást, ráadásul a szóba jöhető befolyásos nevek közül neki állt volna érdekében a dolog. Bár tény, hogy Rash mindenkit a saját szintjén kezel, tehát kinézte volna az amúgy becsületes Dendupból, hogy "terroristákkal" konspirál, aki egyébként ilyet soha nem tenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többiek hozzák az eddig megszokott formájukat, Steela és Saw még mindig nagyon jók, Sawnak voltak különösen jó pillanatai. Az epizód végét még megspékelték némi testvérharccal is, de ez inkább a jövő heti epizódban fog kibontakozni. (Amúgy azt most csattanónak szánták, hogy ők testvérek?)

Szerintem Ahsoka szempontjából volt ez csak újdonság, legalább is szerintem így volt beállítva. Boll hím fajtársa pedig elég érdekesre sikeredett. Nagyban elütött a korábban látott Boll dokitól. :)

 

A végén egy kicsit komolyabb ellentámadásra számítottam a kommandós droidok részéről :(

Tankkal szétlőtték őket. Ez tényleg olyan hihetetlen? :) Esélyük se volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Ahsoka szempontjából volt ez csak újdonság, legalább is szerintem így volt beállítva.

Érdekes, de mintha Lux is furcsa pillantásokat vetne rájuk, amikor Saw felkapja Steelát a levegőbe, nem tudom, hogy figyelted-e. Tőle pedig elvárható, hogy tisztában legyen egy ilyen aprósággal.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Ahsoka szempontjából volt ez csak újdonság, legalább is szerintem így volt beállítva. Boll hím fajtársa pedig elég érdekesre sikeredett. Nagyban elütött a korábban látott Boll dokitól. :)

 

 

Tankkal szétlőtték őket. Ez tényleg olyan hihetetlen? :) Esélyük se volt.

Saw nem azt mondta, hogy az első kapu szétlövése után ideiglenesen besült az ágyú? Lux és Steela szedte le őket szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vettem észre ilyet, de szerintem Lux tudott a rokoni kapcsolatról. Egyébként teljesen jól írtad alább, remek párbeszédek voltak ebben a részben is. Ezekért a karakterekért már lehet izgulni később.

 

Saw nem azt mondta, hogy az első kapu szétlövése után ideiglenesen besült az ágyú? Lux és Steela szedte le őket szerintem.

Töltődött pontosabban. De az első lövésnél azért jó párat leszedtek nem? :) Bár abban igazad van, hogy nem a tankkal lőtték ki az összeset.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vettem észre ilyet, de szerintem Lux tudott a rokoni kapcsolatról. Egyébként teljesen jól írtad alább, remek párbeszédek voltak ebben a részben is. Ezekért a karakterekért már lehet izgulni később.

 

 

Töltődött pontosabban. De az első lövésnél azért jó párat leszedtek nem? :) Bár abban igazad van, hogy nem a tankkal lőtték ki az összeset.

Most néztem felirattal és valóban töltődött. Valószínűleg már az első lövéssel is megritkították őket. Azonban az egész történet során azt veszem észre, hogy az onderoni droidok nagyon gyengék és buták. Igaz, hogy olyan példát sem tudok sokat mondani, ahol a droidok megcsillogtatták taktikai zsenijüket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző rész még nem vett le a lábamról, de ez már közel járt ahhoz. Nem volt benne tulajdonképpen semmi extra, de ez az "utcán rajtaütősdi" nagyon bejött.

Rash királyt én egyáltalán nem gondolnám ostobának, szerintem logikus lépés a hatalmát elvesztő királyt gyanúsítani a lázadás szításával, hadd ne mondjam, hogy hány példa volt erre a történelemben. Viszont az is igaz, hogy Dentup valóban egy békeszerető fickónak látszik. Okalin elég furcsán nézett ki, olyan benyomást keltett az arcszőrzetével, mint egy kínai diplomata. Remélem még komolyabb szerep is hárul rá. Egyébként sok jópofa berendezés volt a királyi palotában és Iziz városában is. Gondolok itt Dentup ifjúkori képére és a szökőkútra a várostéren. Egyébként milyen f*szán néznek ki az onderoni palotaőrök, remélem harcolnak egyik vagy másik oldalon. :cool:

Az utcai harcok nagyon jól meg voltak csinálva, főleg az tetszett ahogy fokozatosan nagyobb egységeket semmisítenek meg a lázadók. Előbb egy pár droid a piacon, utána egy egész raj, végül egy energiaellátó és levezetésképpen egy két lézengő droid. :yes:

Szerencsére nem túlozták el a szerelmi szálat sem, elintézték azzal, hogy Ahsoka morcizott egy kicsit.

Az mondjuk felvetődött bennem, hogy ebben a részben droidgránátokat használnak, de a következő részekben

már robbanó gránátokat.

Remélem kiderül, hogy mire fel lesz ez a változás. Anakin és Obi egyébként megunhatatlan a jedi köpenyben, ha lehetne szívesen nézném őket mindig ebben.

Egyelőre ennyit, eddig ez a rész tetszett a legjobban az 5. évadból, de a következő ha lehet még pikánsabbnak ígérkezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.