Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Ez a hír finoman szólva is felkavart.

Milyen új film jön? Remélem valami teljesen más korszakban fog játszódni.

Azt meg még jobban remélem, hogy nem fogják remakeelni a filémeket.

Nem kéne semmi féle EPISODE 7. Több szempontból is.

Az EU-t kedvelők is félhetnek. Lehet, hogy az összes Endor utáni könyv el lesz törölve 100%-ban.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már leirtam, de akkor még egyszer: az új trilógiát úgy fogják bemutatni, mint a Gyűrűk Urát: évente egy új film. Ami jó mert igy nem menet közben lesz kitalálva a sztori.

 

És még egyszer ez is, mert látszik hogy sokaknak nem világos: nem a Disney hanem a Lucasfilm fog Star Wars filmet csinálni. A Lucasfilm ugyanugy nem Disney, ahogy a Marvel sem az. Van egy fő tulajdonos, akinek vannak elvárásai, de ez nem azt jelenti hogy a két cég egybeolvadt. Az új Star Wars filmeknél a gyártást és a kreativ munkákat Lucas egykori alelnöke Kathleen Kennedy fogja felügyelni.

 

NorbiLordi: Valószinüleg azért nem hagyta a lányára mert nálad egy kicsit nagyobb rálátása van arra hogy hol van jó kezekben a franchise.

 

 

Aludtam rá egyet, és elolvasván ezen írásodat engem is megnyugtattál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem semmi hír. Tegnap nem voltam net, meg semmilyen média közelben, ma reggel meg anyám szól, hogy a rádió szerint lesz új SW film. Én meg simán leszóltam, hogy ez biztos valami kamu marhaság, ilyesmi kizárt. Aztán tessék.

 

Ami viszont őszintén meglep az az itt olvasható biztos szar lesz hozzászólások sora. Semmit nem tudunk szinte, csak, hogy lesz, de többen már biztosak a rebootban és különben is a disney = szar. Ne legyetek már ilyen rohadt előítéletesek. Én mostanság már nem igazán vagyok lelkes a TCW-ért sem, de ezt a hírt - a meglepetését leszámítva - inkább semlegesen fogadom, sem mint azonnal teljes pesszimizmussal.

Ezt az adásvételt azért ne úgy képzelje senki, Lucas évekig, alkatrészenként építgetett egy fantasztikus egyedi autót, amivel most a disney benevezett egy roncsderbire. A részletekről semmit nem tudunk, de nem hiszem, hogy Lucas nem az az ember, aki minden megkötés nélkül, szabad kézzel adja el élete munkáját.

Ez egy bazi lehetőség, amiről csak később (nem holnap, nem a jövő héten) fog kiderülni, hogy miként éltek vele. Van egy órisái kitalált világ, egy remek alap a meglévő filmekkel szerintem rajongóknak és nem rajongóknak egyaránt csak pozitívan szabadna a változás elé nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem semmi hír. Tegnap nem voltam net, meg semmilyen média közelben, ma reggel meg anyám szól, hogy a rádió szerint lesz új SW film. Én meg simán leszóltam, hogy ez biztos valami kamu marhaság, ilyesmi kizárt. Aztán tessék.

 

Ami viszont őszintén meglep az az itt olvasható biztos szar lesz hozzászólások sora. Semmit nem tudunk szinte, csak, hogy lesz, de többen már biztosak a rebootban és különben is a disney = szar. Ne legyetek már ilyen rohadt előítéletesek. Én mostanság már nem igazán vagyok lelkes a TCW-ért sem, de ezt a hírt - a meglepetését leszámítva - inkább semlegesen fogadom, sem mint azonnal teljes pesszimizmussal.

Ezt az adásvételt azért ne úgy képzelje senki, Lucas évekig, alkatrészenként építgetett egy fantasztikus egyedi autót, amivel most a disney benevezett egy roncsderbire. A részletekről semmit nem tudunk, de nem hiszem, hogy Lucas nem az az ember, aki minden megkötés nélkül, szabad kézzel adja el élete munkáját.

Ez egy bazi lehetőség, amiről csak később (nem holnap, nem a jövő héten) fog kiderülni, hogy miként éltek vele. Van egy órisái kitalált világ, egy remek alap a meglévő filmekkel szerintem rajongóknak és nem rajongóknak egyaránt csak pozitívan szabadna a változás elé nézni.

 

 

Így van. Vérgre egy újabb pozitív szemlélet - a sok negatív után... :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan elszoktam fogadni az ilyen új Star Wars dolgokat, Mault is egyből elfogadtam, de nekem továbbra se tetszik, hogy lesz új trilógia, oké eredetileg is 9 rész lett volna de na... Nekem ez a 6 rész kerek, elmesélte Lucas a sztorit elejétől végééig, számomra nem kell több rész. Persze én sem tudom miről szól majd, csak az első indulat beszélt belőlem, azért nem kellemes ilyenre reggel felkelni, főleg hogy rémálmom volt alapból, lehet a sors készített fel a hírre? :D Ami továbbra sem tiszta: Megcsinálják a trilógiát, és utánna? Nyúzzák a rókabőrt tovább vagy hogy lesz ez?

 

I've got a bad feeling about this...

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt vannak a hivatalos nyilatkozatok az adásvételről, a Disney góréjától és Lucastól. A végén mutatják a szerződés aláírását is.

 

Ahogy itt is elhangzik a Disney egy kalap alatt megvette az ILM-et és a Skywalker Sound-ot is. Hát ezzel rosszul nem igen fognak járni :)

 

Edit: Lucas egyébként eléggé úgy beszél mint aki elég derekasan benne van a készülő Sw projektekben. Nem úgy hangzik mint aki csak konzultálgat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűha. Nem semmi hír. Bár számítottam rá, hogy ez megtörténik, mint azt régebben is kifejtettem, nagyon meglepett, hogy éppen most, ilyen "hamar".

 

Én személy szerint még mindig jobban örülök egy Disney-nek, mintha Kathy kapta volna meg az örökséget. Nem ezen fog múlni a létük, így nem feltétlenül muszáj elku*vulnia a dolognak.

 

És biztos vagyok benne, hogy az infók érkezésével, a feeling elkap majd mindenkit, és az itteni -most még- fanyalgók 95%-a odáig lesz a dologért és vissza.:)

 

Persze, ha elcseszik, az más kérdés. De szerintem az tuti, hogy ezzel a prequel trilógia végre magasabb dimenziókba emelkedik ("Bezzeg azt még Lucas csinálta, na az volt az igazi!") :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de nekem továbbra se tetszik, hogy lesz új trilógia, oké eredetileg is 9 rész lett volna de na... Nekem ez a 6 rész kerek, elmesélte Lucas a sztorit elejétől végééig, számomra nem kell több rész. Persze én sem tudom miről szól majd

Dobjál már egy linket, ami arról szól, hogy az eredeti filmek sztorija lesz folytatva, mert eddgi ezt csak itt olvastam pár ember szájából. Mindenhol máshol arról van szó, hogy nem tudni miről fognak szólni, illetve egy helyen volt egyértelműen, hogy nem a Thrawn trilógia lesz az.

 

Ha 2-3 évente terveznek új filmet, akkor jobb is ha nem konkrét folytatást akarnak, mert attól szerintem semmi rosszabb nem várható, mint a Han nagypapa és Leia nagymama két évenkénti újabb gigantikus kalandjai.

A SW univerzum pont elég hatalmas ahhoz, és az SW brand pont elég erős ahhoz, hogy nem is feltétlen kell összefüggő filmeknek lenniük, hisz már csak a cím elé tett SW elég embert be fog csábítani, nem kelle, hogy mindig ugyan azok az arcok várják a nézőt. Lehet kísérletezni új stílusokkkal. Mint ahogy a TV sorozatot is sötét maffia sztori jellegűnek tervezték, úgy lehet egy ilyen jellengű film is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dobjál már egy linket, ami arról szól, hogy az eredeti filmek sztorija lesz folytatva, mert eddgi ezt csak itt olvastam pár ember szájából. Mindenhol máshol arról van szó, hogy nem tudni miről fognak szólni, illetve egy helyen volt egyértelműen, hogy nem a Thrawn trilógia lesz az.

 

Ha 2-3 évente terveznek új filmet, akkor jobb is ha nem konkrét folytatást akarnak, mert attól szerintem semmi rosszabb nem várható, mint a Han nagypapa és Leia nagymama két évenkénti újabb gigantikus kalandjai.

A SW univerzum pont elég hatalmas ahhoz, és az SW brand pont elég erős ahhoz, hogy nem is feltétlen kell összefüggő filmeknek lenniük, hisz már csak a cím elé tett SW elég embert be fog csábítani, nem kelle, hogy mindig ugyan azok az arcok várják a nézőt. Lehet kísérletezni új stílusokkkal. Mint ahogy a TV sorozatot is sötét maffia sztori jellegűnek tervezték, úgy lehet egy ilyen jellengű film is.

 

Én nem azt mondtam hogy az lesz folytatva, csak filmek terén nekem így kerek. Valószínű YU 200 körül fog játszódni, ha jól emlékszem így akarta volna Lucas anno, de nekem így kerek és kész, nem tehetek róla. Mellesleg rókabőrtől féltem az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma felkeltem, egy pillanatra azt hittem, hogy a tegnapit álmodtam (igaz, vmi SW-rémálomszerűségem volt is). :) Ma már kicsit optimistábban látom a jövőt. Remélem nem fognak belerondítani az EU-ba (nem mintha azok nagyon jó történetek lennének, de azért rossz lenne ránézni a könyvespolcomra ezekután). Ha utána játszódik a sztori, 45-50 ABY környékén, akkor azzal nincs olyan nagy gondom. öreg Solo mehet, de ne a classic karakterek legyenek a főszereplők.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dobjál már egy linket, ami arról szól, hogy az eredeti filmek sztorija lesz folytatva, mert eddgi ezt csak itt olvastam pár ember szájából. Mindenhol máshol arról van szó, hogy nem tudni miről fognak szólni, illetve egy helyen volt egyértelműen, hogy nem a Thrawn trilógia lesz az.

Valószinüleg lesznek más korszakban játszodó, más stilusú filmek, de előtte lesz ep.7-8-9. A Frenkie által linkelt videóban maga Lucas is meséli, hogy neki és a már emlegetett új Lucasfilm vezérnek (egykori alelnökének) Kathleen Kennedy-nek (ezt a nevet sokat fogjuk a jövőben emlegetni) vannak közös terveik ebbe az irányba. De a közleményben is ez áll: "Star Wars Episode 7 is targeted for release in 2015", amit aztán kiegészitettek annyival, hogy "beginning with Episode VII in 2015 followed by Episodes VIII and IX "every other year" and then "we'll go from there."

 

A forrás az első posztban linkelve lett, de itt olvasható:

http://www.ign.com/articles/2012/10/30/the-walt-disney-company-acquires-lucasfilm-star-wars-episode-vii-set-for-2015?abthid=509035fabe10adde15000061

 

A számozás alapján ezek a Saga sztori folytatásai. Különben miért lennének 7-8-9-nek hivva?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenképpen várható volt, hogy önálló sztorit dolgoznak ki, és nem regényt adaptálnak. Nem is értem azokat, akik még mindig azért sírnak, hogy nem a Thrawn-trilógia lesz megfilmesítve (hiába jó a sorozat, és hiába szeretik sokan mint 7-8-9, attól még ugyanúgy EU), nekem tényleg csak annyi az elvárás, hogy ha már lesz, akkor ne közvetlen folytatás legyen.

Azt hiszem, most a legjobb átmenni egy szemlélődő üzemmódba, és majd csak a kész mű elkészülte után értékelni az egészet, és nem előzetesen, pusztán érzelmi alapon dönteni, hogy hányadán is állok vele. Igen, feleslegesnek érzek egy VII-IX trilógiát, de ha tényleg jó lesz, akkor nem akarok utólag vezekelni.

Másrészt, ha el is készülnek az új részek, és tényleg akarnak utána még filmeket forgatni, azt szerintem tanácsos lenne megint x év szünet után tenni, ne vesszen el a SW filmek esemény jellege.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kizártnak tartom, hogy Harrison Fordot rá tudnák beszélni 70 évesen Han Solora.

Még valami sztori is rémlik, hogy Indy szerepére egy szivatással vezették rá,

hogy el kellene játszania karrierrje kezdetéről egy kult figurát..kisápadt, mire közölték, nyugi..Indy és nem Han.

De az episode7 csak egy munkacím és még talán az sem. Kit udja mikor játszódik. Na jó talán a 6 után, de mennyivel? Nagyon korán van még!

Ez még a "sehol semmi" kategória. Kicsit emésztgettem és rájöttem, nem kell temetni itt senkit és semmit. TCW-t főleg nem!

 

Kár, pedig Harrison Fordot tényleg elnézném, mint öreg Han Solo, és amúgy nem értem miért van úgy oda, az SW tette őt sztárrá, és Indy meg gyakorlatilag egy Han Solo spinoff, mivel teljesen hasonló karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószinüleg lesznek más korszakban játszodó, más stilusú filmek, de előtte lesz ep.7-8-9. A Frenkie által linkelt videóban maga Lucas is meséli, hogy neki és a már emlegetett új Lucasfilm vezérnek (egykori alelnökének) Kathleen Kennedy-nek (ezt a nevet sokat fogjuk a jövőben emlegetni) vannak közös terveik ebbe az irányba. De a közleményben is ez áll: "Star Wars Episode 7 is targeted for release in 2015", amit aztán kiegészitettek annyival, hogy "beginning with Episode VII in 2015 followed by Episodes VIII and IX "every other year" and then "we'll go from there."

 

A forrás az első posztban linkelve lett, de itt olvasható:

http://www.ign.com/articles/2012/10/30/the-walt-disney-company-acquires-lucasfilm-star-wars-episode-vii-set-for-2015?abthid=509035fabe10adde15000061

 

A számozás alapján ezek a Saga sztori folytatásai. Különben miért lennének 7-8-9-nek hivva?

Szerintem ez azért ennyire nem egyértelmű. Lejebb ezt írják a cikkben:

"with more feature films expected to continue the Star Wars saga and grow the franchise well into the future."

Az én olvasatomban ők a SW Sagát a filmes sw univerzumra használják, de az nem jelenti automatikusan, hogy abban a korszakban az ismert szereplőkkel fog elkészülni a három új film.

 

A számozás szintén nem jelent semmit, hisz ilyen szinten még az előkészítési fázis elején is éppen csak tartó filmeknél valahogy el kel nevezni a projectet. Munka cím. Persze nem zárja ki, hogy neked van igazad, de pont annyi erővel megegyezhet az "untitled Star Wars film" címkével is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme az idős "Luke":

Ha ismered a Chuck c. sorozatot, abban is szerepelt nemrégiben, és nem éppen egy lecsúszott alkesz jutott róla eszembe. Megfelelő sminkkel (esetleg számítógépes finomítással) bőven tudná hozni az idős Jedi-mestert, akinél ugye nem az a fő szempont, hogy hány csaj indul be rá a moziban... csak hogy miért ne játssza más Luke-ot, és alapjáraton a régebbi szereplőket.

Carrie-vel sincs semmi probléma. Megöregedett. Ennyi. Fordot pedig láthattuk az Indy-ben, így őt félteném legkevésbé alkalmasság szempontjából.

Ettől függetlenül az lenne a legjobb, ha minimális ideig szerepelne ez a hármas, nem rájuk fókuszálna a sztori. Ha Ep7-8-9, akkor biztos, hogy az Ep6 vagyis a Saga folytatásáról van szó. Legalább minimális összekötőkapocs kell. Azért húzom a szám látatlanban, mert nem tudok elképzelni olyan remekül kidolgozott történetet, ami úgy építi tovább az SW-t, hogy nem csapja arcul a korábbi részeket, egyúttal színvonalt is biztosít, ami túlmutat a látványon.

 

Azért az meredek, hogy egyesek szemében a nem pozitív véleményen lévő illetők lealacsonyodtak a Prequel-fikázók szintjére... pedig a dolgok mögé látva egyszerű megérteni a nemtetszés okát: a Star Wars fejőstehénné való lealacsonyításától való félelem - hiszen így nem lesz több a jövőben, mint agyonhype-olt látványmozi, nulla tartalommal. De ne legyen így!

 

Mondjuk én EU-nak tekintem a T-canon tévésorozatot is, hiába mondják rá hogy Lucas személyes beleegyezésével meg közreműködésével meg ötleteivel. Azon a szinten, ahol Anakinnak tanítványa van (miközben az Ep3 egyik komoly konfliktusa, hogy még nem mester).

Ez fájt. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jelenleg annak is örülnék, ha a hivatalos oldal visszaesne a régi kerékvágásba.

Baromi lehangoló, hogy csak ez az egy videó ugrik be rajta, és úgy kell megkqrni, hogy beljebb jussunk.

Az egész olyan mint egy kezdő stádiumban indult weblap, minden alkalommal, mikor benézek, hogy van-e Gathering epguide, tele lesz a tököm! :(

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég! Tegnap annyira hazavágott a hír, hogy egy normális sort írni nem tudtam volna. Általában én vagyok az, aki szer felett toleráns, de nem csak a Star Wars-sal kapcsolatos EU és egyéb művekkel, hanem úgy általában mindennel, így nagyon meglepődtem magamon, mennyire ki voltam akadva. Azon főleg, hogy magamban pont ugyanúgy nyavalyogtam, mint a prequel utálók, szal egy pöppet el is szégyelltem magam. :D Azt hiszem, valami hülyeséget is álmodtam ezzel, de hál'istennek nem emlékszek már rá. Azóta aludtam rá egyet és jóval higgadtabb vagyok, és próbálom pozitív hírként felfogni, hiszen mindig is álmodtam újabb SW filmekről, erre tessék :) Csakhát ugye én is tartok a rókabőrtől meg attól, hogy nem fogja visszaadni a SW-feelinget, plusz bennem is van egy kis előítélet a Disney-vel szemben, de mégis bízok a legjobbakban. Elásni semmiképp nem szabad, mert eleve a hozzáállásunkon is múlik, hogy majd akkor milyennek fogjuk látni. Remélem, azért nem fogja túlzottan megosztani a társaságot :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régi filmeket nem veszi el tőlünk senki.

És elhatárolódni elvileg nem nehéz olyasvalamitől, ami nem tetszik, vagy nem érdekel.

Ez két csúnya közhely, de most azthiszem idevaló.

 

Egyesek megtették már ezt a prequelek kapcsán, mi meg majd eldöntjük, van rá időnk.

De szerintem 2014-15-ben már lázban fogunk égni és ugrunk morzsákra, ahogy szoktunk.

A Disney azért se nem Lionsgate, se nem Asylum..nem merik elcseszni szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szoval miutan mindenki lehiggadt ..remeljuk

 

a johir lesz uj SW film hogy milyen lesz remeljuk a legjobbakat

 

a szomoru hir G Lucas eladta a SW hogyan tovabb pasz de lasuk be felti o azert a gyermeket es nem adott oda mindent hogy csinaltok amit akartok

 

es jolenne ha mindenki gondolkozna egy kicsit mielott valami baromsagot ir

 

az egesz egy iszonyatos nagy reklamfogas olyan ingyen reklam amit nem lehet megfizetni ezt alairom a nemet spanok egyaltalan nincsenek kiakadva enyire mint ezen az oldalon

 

tudtak hogy valami keszul en mar irtam meg tavaly mielott felroppent a 3 D tortenet

semmi nem valtozot csak kaptak egy penzessakot a nyakukba aki remenyeim szerint kussol es csak tomi oket zsetonnal hogy meglegyen a megfelelo anyagi hater valami forradalmi uj kirobano SW en ebben bizom

 

es uzenem azoknak akik nem tudnak rendesen angolrol forditani

 

NE IRJ BE BAROMSAGOT MERT EGYESEK FEJJEL MENNEK A FALNAK mert nem tudjak mi is van valojaban

 

aki megsertodott azzal maradt de azert bocsesz

 

 

es je 2 ev mulva mozibamegyunk aranyoskam ugy am es mit nezunk 3 even kersztul STAR WARS -t

 

szerintetek miert is van hoszu ido utan SW CELEBRATION julius ban 2013 ????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én is elmondanám a véleményem, úgyis nagyon rég szóltam hozzá ezen az oldalon, inkább csak olvasgatni szoktam a hsz-eiteket:

 

Nem akarnám azt mondani, hogy "Megmondtam!", de megmondtam... Már évek óta beszélek arról,hogy előbb-utóbb lesz 7-8-9, de senki nem akart hinni nekem, merthogy "Lucas ezerszer lenyilatkozta". Csak az a gond, és ezt már mondtam párszor, hogy ennek az embernek azt se lehet elhinni, amit kérdez. Nagyon ködös volt már ez a "régen 12-t terveztem, aztán 9-et, de végül rájöttem,hogy ez csak hatrészes sorozat" duma. Nagy igazság, hogy egy milliárdosnak sose higyjél, ha pénzt szimatol, akkor bármit megtesz, még ha tegnap homlokegyenest mást is mondott. Persze nyilván benne van ebben az is, hogy az évek óta tartó válság miatt elég sok pénzt bukott, de ebbe nem mennék bele, nem vagyok pénzügyi szakember. Szerintem már régóta lefektettek egy koncepciót, ami úgy szólt, hogy évekig tagadjuk, hogy készülnek új részek, majd 2012-ben bejelentjük, hogy mégis. Aztán 2015-ig hozzászokik a nép, és ráállnak az új story-ra. Lehet,hogy tényleg nem sok köze lesz az "Égensétálókhoz", de talán nem is baj.

 

Az meg hogy miről szóljon: legyen benne Han,Luke és Leia, idősen, néhány jelenetben feltűnve, de már ne rájuk koncentráljon a story, amiben még igenis van potenciál. Csak ki kell aknázni. A videón,ami a starwars.com-on megjelent, mintha Kennedy asszonyság mondana olyasmit, hogy vigyázni akarnak a karakterekre, nem értettem pontosan. Szóval valószínű, hogy nem akarják szétbarmolni a franchise-t. :yeah::peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mozibamegyunk aranyoskam ugy am es mit nezunk 3 even kersztul STAR WARS -t

 

szerintetek miert is van hoszu ido utan SW CELEBRATION julius ban 2013 ????

 

Talán mert szinte minden évben van már!? :lol: (Ebben az évben is volt Orlandóban augusztusban.)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_Celebration

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg hogy miről szóljon: legyen benne Han,Luke és Leia, idősen, néhány jelenetben feltűnve, de már ne rájuk koncentráljon a story, amiben még igenis van potenciál. Csak ki kell aknázni. A videón,ami a starwars.com-on megjelent, mintha Kennedy asszonyság mondana olyasmit, hogy vigyázni akarnak a karakterekre, nem értettem pontosan. Szóval valószínű, hogy nem akarják szétbarmolni a franchise-t. :yeah::peace:

Egyetértek. Kb mint az új Dallast tudnám elképzelni. Már nem a régiekről szól a film, jönnek új szereplők de azért a régiek is ott vannak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És most is ezen fog múlni ehhez képest mindenki úgy csinál, mintha a Disney stúdió valami rendező vagy iró lenne és már értékelitek is a munkáját. Pedig a Karib-tenger kalózai Gore Verbinski gyermeke, aki megkapta azt az alkotói szabadságot, amit Whedon is. Nem tudom miből gondoljátok, hogy ha egy film középszerű akkor azt a Disney stúdió rendezi/irja (jelentsen ez a képtelenség bármit is) ha jó és épp egy Starship Troopers készül, akkor meg a rendező volt ügyi. Ezeket a filmeket továbbra is a Lucasfilm fogja csinálni és az ő megbizott rendezőjükön/irójukon fog minden múlni. Utóbbinak Lucas fog segiteni/ötleteket adnia hir szerint.

A Disney a tulaj és ő nem fog engedni semmi olyat, ami nekik nem jön be. Biztos hallgatnak majd Lucas -ra, de egyben cenzúrázzák is ha kell, ebben biztos vagyok.

 

Egyébként ma a melóhelyen is sokszor eszembe jutott a dolog. Akkora horderejű ez a hír., hogy egyelőre be se látható. A régi szereplőket pedig úja színészek játsszák? Ez a hülyeség meg mi? A régiekben érthető volt, hisz senki se tud visszafiatalodni, de egy korosodó Luke -ot Mark Hamill simán el tud játszani. Mit számít hogy néz ki? A mai filmiparban a kinézetet úgy manipulálják ahogy akarják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.