Ugrás a kommentre

A történet


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért van egy nagy különbség a sztorit illetően. Lucas előző 40 éve. Az bejött. Engedtessék meg, hogy ezt az új érát amihez most már biztos, hogy semmi köze Lucas -nak kicsit szkeptikusan fogadjam. FUCK!

Az hogy semmi köze Lucas-nak, azzal meg én vagyok szkeptikus. Nem hinném, hogy azért jártak össze J.J.-vel meg Kennedy-vel kávézgatni, hogy George elmesélje, merre volt nyaralni. Egyébként is honnan tudja Lucas, hogy egyik ötletét se használták fel? Tán ott volt végig az előkészületeknél, a forgatáson és az utómunkálatoknál? Mert ha igen, akkor mégse tojnak rá annyira. Szóval hogy Optimus Fővezért idézzem: Nyugiiiiii :):peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért van egy nagy különbség a sztorit illetően. Lucas előző 40 éve. Az bejött. Engedtessék meg, hogy ezt az új érát amihez most már biztos, hogy semmi köze Lucas -nak kicsit szkeptikusan fogadjam. FUCK!

Csak nyugodtan, én se vagyok biztos abban, hogy ez jó film lesz. Az biztos, hogy odateszik magukat, mert ennek nyereségesnek kell lennie, és nem csak azért, mert Star Wars. Ez elég lenne egy filmre, de ők jelenleg öt filmet szeretnének eladni, szóval ennek a filmnek annyira jól kell sikerülnie, hogy meggyőzze a kétkedőket és már előre eladja a spin-offokat és a két másik epizódot, ez pedig bitang nagy vállalkozás. Nagyon nagy kérdés, hogy képesek-e ennyit teljesíteni. Még akkor is kételkedtem ennek sikerében, amikor úgy szólt a fáma, hogy Lucas is a fedélzeten van. Hiába bizonyított az öreg, azért vénségére már voltak olyan húzásai, ami nekem azt jelezte, hogy ezt már ő sem tudná teljesíteni - amit lehet, hogy ő is pontosan érzett, ezért adta el a Disney-nek, aminél látta, hogy alkotói tudják ezt vállalni. Szóval a szkepticizmus teljesen helyén való, szerintem nagyon sokáig az is lesz. Sőt, én a mai napig biztos vagyok benne, hogy a Star Wars is oda fog jutni, ahová a Star Trek- és az Alien-franchise-ok.

Amit nem tartok helyénvalónak, az az indokolatlan Disney-fikázás, hogy - költői túlzással élve - néhányan úgy állítják be a céget, mintha a sátán alapította volna, és Lucast meg úgy, mintha isten küldte volna közénk megváltás gyanánt. És azt sem tartom indokoltnak, ha néhány kósza pletyka vagy részinformáció alapján, gyűlölködéstől fűtött következtetéseket vonunk le. Ez nem szkepticizmus, ez simán ostobaság (akinek nem inge, ne vegye magára), pontosan ugyanolyan ostobaság, amik miatt szidjuk az ep1-2-3 fikázókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán nem is az a nagy kérdés, hogy jó film lesz-e, hanem, hogy mint Star Wars film megállja-e a helyét. Engem az sem érdekel, ha a Disney kiad egy Star Wars smink készletet vagy olyan körömlakkot aminek a kupakja Vader sisak formájú, ennek semmi köze a filmhez, mint a lentebbi példák is jól mutatják korábban is voltak fura dolgok, nem hiszem, hogy van ember a földön akit ezek elrettentettek volna a Star Wars univerzumtól. Igazából a nagy egészet nézve úgy vélem a Disneynél nincs rossz kézben ez az univerzum, jobbnak vélem mintha más kézbe került volna, ami aggodalomra ad okot velük kapcsolatban azok az apróbb részletek, amik közül néhány a nagy egészet is befolyásolhatja, de egyelőre ezek is csak kósza, nem megerősített hírekben nyilvánultak meg, mint volt korábban, hogy a Disney kreatív stábja sok részletbe beleüti az orrát. Lucas önként adta el a jogokat ez is jelzi, hogy már megcsappant valamelyest a szenvedély, lehettek rosszabb ötletei, amiket nem baj ha nem tesznek be a filmbe, hiszen a korábbi filmeknél is volt olyan, hogy akár az utolsó pillanatban megváltoztatta a saját ötletét. Én is nehezen hiszem el viszont, hogy az ő általa lefektetett alapokat is kihagyták, de jelenleg úgy tűnik így van és ez akárhogy nézzük nem egy pozitív kicsengésű dolog, bizakodásra legalábbis nem adhat okot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rebelsnél is teljesen ki lett véve a gyeplő a kezéből, ráadásul az írók jelentős része így például Simon Kinberg egyáltalán nem számít különösebben nagy SW fannak. Persze ott volt Filoni, aki segíthetett, dehát az ep.7-nek meg amennyire tudjuk ott volt Lucas, akivel beszéltek.

Illetve pont Filoni mondta, hogy az SW projektek egyáltalán nem elszeparálva készülnek. Minden projekt készitője rendre összeül, átbeszélik a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze félreértés ne essék, én leszek az első aki örömmel ír majd be ide dicshimnuszt az új film kapcsán ha tényleg jó lesz. :) Egyébként azért is ide írok mert a sztori a lényeg. A látványvilággal biztos nem lesz baj (Lucas képeit nagyon szeretem, önállóan is képesek mesélni), bár Lucas -i magasságokba valószínűleg nem fog érni. Nem tudom erre figyel -e majd Abrams.

 

Palpi írta: "Talán nem is az a nagy kérdés, hogy jó film lesz-e, hanem, hogy mint Star Wars film megállja-e a helyét."

 

Ez minden aggodalmam és kétkedésem forrása. Nagyon-nagyon várom a fullos előzetest.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Palpi írta: "Talán nem is az a nagy kérdés, hogy jó film lesz-e, hanem, hogy mint Star Wars film megállja-e a helyét."

 

Ez minden aggodalmam és kétkedésem forrása. Nagyon-nagyon várom a fullos előzetest.

Szerintem ez kb mindenkire igaz.

Én is félek egy csomó mindentől a filmmel kapcsolatban. Szép látvány semmi sztori, - remek film, de mégis felejtős, nem áll be a SWok sorába, stb stb.

Full trailert a népnek!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 10 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Hát ezt élvezet volt újraolvasni.

 

BRÉKING! KISZIVÁRGOTT A STAR WARS 7 TELJES SZTORIJA!

 

http://index.hu/kultur/cinematrix/2014/12/05/star_wars_7_kiszivargott_tortenet_x-wing_j_j_abrams_rohamosztagos/

 

Ennyi bődületes baromságot. :-) És ez volt aznap az Index legolvasottabb cikke!

A "szivárogtató" csóka látott pár concept artot meg halott pár pletykát és összehordott egy kamu sztorit, majd előadta szivárogtatásként...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.