Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Biztos sokan emlékeznek még a régi filmek forgatási időszakaira. Nagyon izgalmas idők voltak. Nem tudom most megismétlődik-e ugyanaz az izgalommal teli várakozás?

 

Legalábbis én is átélhetem azt amit ti anno :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hű, most eldönteni, hogy spoileres legyek vagy ne, meg aztán nézni, ahogy alakul, formálódik, miközben ott a kisördög. Lucasban - most az eseményektől független - azért annyiból jobban bíztam az ep1-2-3 alatt, hogy ott volt a kerek sztori elképzelése. Az a sztori viszont lezárult, úgyhogy akármi is következik, az teljesen új lesz, valami más, és ez azért eltölt némi félsszel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én izgatott vagyok, de ez az izgatottság még késélen táncol nálam. Én már csak azért is követni fogom az infókat az elején, hogy tudjam, hogy ez most érdekelni fog engem vagy sem :) Mert bármennyire is fel vagyok spanolva, ha pár hét múlva érkezik a hír, hogy a robotkezű Windu lesz a főszereplő akkor ez a várakozás hamar el is illanhat.

 

Bizom benne, hogy mivel ez az SW ezért a filmipar krémjében válogathatnak, ugyhogy csak nem kerül erre sor. Fura lesz az is, hogy nem tudjuk hogy mi lesz a sztori vége. Én a régi trilógiát túl kicsiként abszolváltam. A fordulataira sose csodálkoztam rá. Szépen lassan felnőve fogtam fel az egészet. Az előtrilógiánál evidens volt, de most fene tudja hova fogunk kilyukadni... lehet majd direkt titkoloznak is készités közben? Meglássuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én izgatott vagyok, de ez az izgatottság még késélen táncol nálam. Én már csak azért is követni fogom az infókat az elején, hogy tudjam, hogy ez most érdekelni fog engem vagy sem :) Mert bármennyire is fel vagyok spanolva, ha pár hét múlva érkezik a hír, hogy a robotkezű Windu lesz a főszereplő akkor ez a várakozás hamar el is illanhat.

 

Bizom benne, hogy mivel ez az SW ezért a filmipar krémjében válogathatnak, ugyhogy csak nem kerül erre sor. Fura lesz az is, hogy nem tudjuk hogy mi lesz a sztori vége. Én a régi trilógiát túl kicsiként abszolváltam. A fordulataira sose csodálkoztam rá. Szépen lassan felnőve fogtam fel az egészet. Az előtrilógiánál evidens volt, de most fene tudja hova fogunk kilyukadni... lehet majd direkt titkoloznak is készités közben? Meglássuk.

Kb. én is így voltam ezzel. Ez egy teljesen új terület, és most lövésünk sincs merre mennek és hogyan... Ez izgatottságot, de egyben riadalmat is okoz bennem. :) Persze szkeptikusságom ellenére én is itt leszek, és adok esélyt a mozinak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. én is így voltam ezzel. Ez egy teljesen új terület, és most lövésünk sincs merre mennek és hogyan... Ez izgatottságot, de egyben riadalmat is okoz bennem. :) Persze szkeptikusságom ellenére én is itt leszek, és adok esélyt a mozinak.

Így, másnap, már én sem látom annyira katasztrófának azt az egészet. Persze, továbbra is tartok, hogy mi fog kisülni. Tudom, hogy a Disney nem csak mesefilmeket csinál, de számomra a Karib-tenger sem említhető egy lapon a Sagával. Szóval nem tudom... :(

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így, másnap, már én sem látom annyira katasztrófának azt az egészet. Persze, továbbra is tartok, hogy mi fog kisülni. Tudom, hogy a Disney nem csak mesefilmeket csinál, de számomra a Karib-tenger sem említhető egy lapon a Sagával. Szóval nem tudom... :(

De a Karib sose akart konkurálni a Saga-val. Az egy vidámparki elem megfilmesítése :D Alap volt hogy valami felhőtlen mókázás lesz az egész és kész. Plusz amennyire tudjuk a készitők továbbra is a Lucasfilmnél vannak. Állitolag George, Kathleen meg valami irók dugták eddig össze a fejüket, akik nem lettek nevükön nevezve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Karib sose akart konkurálni a Saga-val. Az egy vidámparki elem megfilmesítése.

Én csak arra akartam utalni, hogy a Disney még sohasem tett le olyan grandiózus alkotást az asztalra, mint a Star Wars akármelyik része. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak arra akartam utalni, hogy a Disney még sohasem tett le olyan grandiózus alkotást az asztalra, mint a Star Wars akármelyik része. :)

Akkor örüljünk neki együtt hogy az általuk felvásárolt Lucasfilm fog SW-t csinálni akik viszont már hat ilyet készitettek... :) A sztori mellett egyébként az egyik választóvonal a rendező bejelentése lesz szerintem. Óriási csalódás lesz ha nem valami nagykaliberű fazon lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reméljük nem Paul Andersont kérik fel. Nekem túl korainak tűnik a 2015 -ös bemutatás akkor, ha csak most kezdik előkészíteni a filmet. Valaminek már kell lennie. Rendezőt pl. forgatókönyv nélkül nem igen fognak találni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óriási csalódás lesz ha nem valami nagykaliberű fazon lesz.

 

Pedig Lucas-nak is csak 2 filmje volt előtte, Kershner sem volt egy nagy név, Marquand pedig még annyira sem.

 

Én egy szuper tehetséges rendezőt szeretnék, aki az SW-n nőtt fel, és amiatt akart filmes lenni, de nem egy kőkemény rajongó, mert a fan service csak rontana. Ez a leírás tökéletesen illene J.J.-re, nagy kár, hogy nem fogják tudni elhívni a Star Trek-től. Ja és ugyanaz a rendező kellene az egész trilógiára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. én is így voltam ezzel. Ez egy teljesen új terület, és most lövésünk sincs merre mennek és hogyan... Ez izgatottságot, de egyben riadalmat is okoz bennem. :) Persze szkeptikusságom ellenére én is itt leszek, és adok esélyt a mozinak.

Örülök, hogy ezt írod. :) Én tegnap ugyanezen mentem keresztül, csak nekem elég volt 10 perc a sokkot követően. Szerintem a fórumnak is új impulzusokat adhat, és ez is tök jó dolog. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie-ra gondolsz? :)

Tibur -ra. :) Aki régen benne volt a hype -ba az tudja kiről beszélek. :) Mondjuk itt is tag, de elég ritkán ír.

 

Örülök, hogy ezt írod. :) Én tegnap ugyanezen mentem keresztül, csak nekem elég volt 10 perc a sokkot követően. Szerintem a fórumnak is új impulzusokat adhat, és ez is tök jó dolog. :)

"Hivatalból"is nyitottam ezt a szekciót, de amit írtál az valóban ül. A fórum is olyan fellendülés előtt állhat, amilyent csak egy új SW film adhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagy köznépi szavazáson Nolan vezet, ez érdekes.

POLL: Who Should Direct STAR WARS: EPISODE VII?

Read more at http://www.comicbookmovie.com/fansites/GraphicCity/news/?a=69469#GAPEXei405RDq1Cx.99

Utána JJ Abrams, majd Brad Bird a harmadik.

Del Toro féle Star Wars se lenne rossz :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagy köznépi szavazáson Nolan vezet, ez érdekes.

Ez nem meglepő, az utóbbi években ő a legfelkapottabb rendező (szvsz indokolatlanul, de ez legyen az én problémám :). Én JJ-re szavaztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.