Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha öt Huttról van szó, akkor egyértelműnek tűnik, hogy az öt hutt család fejei azok. De örülnék, ha Nal Hutta szerepelne a filmben! A kedvenc TCW-s világom volt. Rotta szereplését én is díjaznám, elvégre logikus, hogy a papa halála után átveszi a családi bizniszt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az esetnek viszont nem maradt sok szemtanúja és elvileg ő most már a Köztársaság (vagy akárhogyis hivják) feje, vagy ha az nem is szinte biztos hogy fontos diplomata. Ennek ellenére ha lesz egyáltalán ilyen jelenet biztos vagyok benne hogy nem baráti lesz a csevej.

Szerintem sokkal prózaibb oka lehet annak, hogy senkit se érdekel a tette: Jabba -t mindenki utálta. :P Ráadásul nála volt Ziro naplója is, ami mint tudjuk, terhelő dolgokat tartalmazott a klánra nézve. Így inkább hálával tartozhatnának Leia -nak. Persze Rotta másképp gondolhatja a dolgokat....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen hangzik az új spoiler. Daisy Ridley karaktere kapcsán a nagy fordulat eléggé kézenfekvőnek tűnik (ő Leiáék lánya elvileg). Ezen kívül vagy Kylo Ren ejti fogságba Poe-t, vagy több gonosz is rohangál majd vörös fénykarddal - pl. lehetne akár a rohamosztagos fénykardos karakter is "JK".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszik a legújabb kiszivárgott hír, és ezáltal az is bizonyosságot nyer, hogy a gyújtogatás nem egy flashback jelenetben lesz és a concept arton Vader valóban csak behelyettesített alak volt. Persze még ez sem hivatalos, de úgy érzem a javarésze igaz a hírnek. Poe Dameron karakteréről is végre szivárognak az infók, róla eddig kevesebbet hallottunk mint a másik két főszereplőről, és nagyon ígéretesnek hangzik ahogy a leírás szerint a szereplők találkoznak majd. Apropó egy kérdés Poe nevét hogyan ejtjük helyesen "Poé" vagy csak simán "Pó"?

 

A Kylo Rennel kapcsolatos hír is érdekes, furcsa, hogy 3 hónappal később tesznek lépéseket ez ügyben, viszont a hír csak megerősíti, hogy Ren valóban egy gyüjtő lesz, márha Revan karakterét ezzel visszahozzák a kánonba és nem csak arról van szó, hogy az a maszk ezentúl Kylo védjegye lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit csapkodónak érzem ezt a jelenet leírást, nem kevéssé lóg a levegőben az egész, ráadásul hemzseg a kérdésektől. Nyilván nem lesz rossz, de én azt várom már, hogy összeálljon a nagy kép. Erre persze nem sok esély van év végéig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A MSW egy újabb adag lehetséges infóval állt elő:

 

 

- a havas bolygó Ryoome néven szerepelt egyes produkciós iratokban

- a Rey csak álnév, így lehet nem kell aggódni az a bizonyos magyar értelmezés elhangzása miatt :)

- 3. Halálcsillag: már korábban is ismert volt a pletyka, hogy lenne egy szuperfegyver egy távoli bolygón, vagy maga a bolygó lenne az, és képes lenne érzékelni a Jediket a galaxisban és lehetővé tenné a levadászásukat. A Jedik ezért is bujkálhatnak. Túl erős lenne ahhoz, hogy csak úgy elpusztítsák, így a Köztársaságnak kellene ahhoz folyamodni, amit korábban ők már kétszer is megsemmisítettek. Végül is, valahol érdekes maga a szituáció, hogy a Köztársaságnak egy igazi birodalmi eszközt kéne bevetni, a morális dilemma felvetése jó, de egy újabb Halálcsillag? Nem lenne túl kreatív...

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Oké, Dooku, én elhiszem, hogy faszányos dolog egy hold, ami bolygókat tud felrobbantani, de mennyibe fog ez nekem fájni? - kérdi Sidious szokásos esti holo-meetingjük alatt.

- Ez nem hold, hanem űrállomás, mester, és ha minden a terv szerint halad, akkor az egészet a Kereskedelmi Szövetség fogja állni a Bankárklántól felvett kölcsönnel.

- Aszondod, gróf?

- Igen, Sidious Nagyúr. Sőt, ha minden a tervek szerint megy, és a háború végén én megölöm Gunray helytartót, és a többi Szeparatista vezetőt, akkor az ő felhalmozott vagyonukból akár kettő Halálcsillag is kijön.

Sidious halkan motyogva:

- Ha minden a tervek szerint megy, addigra te mér rég az öledben hordod a fejed...

- Elnézésedet kérem, mesterem, de rossz a vonal, az utolsó mondatot nem értettem.

- Azt mondtam, hogy tetszik az ambiciózus elképzelésed, de nem lenne az túl drága. Meg hát minek? Van egy bolygófelrobbantó holdam...

- Űrállomás...

- Űrállomás, hold, egy hülyeség. Szóval, ha már van egy, minek nekem kettő? Nem akarok a Birodalmamban minden nyüves bolygót felrobbantani. Akkor min uralkodjak, aszteroida mezőkön?

- A félelem, mester, a félelem fenntartaná a rendet a Birodalomban.

- Jé, Tarkin ugyanezt mondta.

- Kicsoda, nagyúr?

- Senki, nem érdekes. Csak egy csávó a könyvelésről. Segít az adóbevallásban. Tehát, azt mondod, hogy legyen kettő. Nem drága az?

- Mester, ha minden a tervek szerint megy, a második fele annyiba sem fog kerülni, mint az első. A Techno Unió szerint az elsőnél az új technológiák kifejlesztése viszi el a költségek negyven százalékát, és az építési idő több, mint egytizedét. Ha minden a tervek szerint alakul, a másodikat még akkor is olcsóbban és jelentősebben építhetjük meg, ha kétszer akkorára tervezzük.

- Tudod mit, Tyranus nagyúr, ez jól hangzik. De ha már ilyen olcsó, miért nem rendelünk a geonosisiaktól hármat? Hátha nagyker áron adják.

- Az már egy kicsit drága lenne, mester.

- Ugyan már, fogjuk a te vagyonodat, a háború után neked már úgysem fog kelleni...

- Hogyan?

- Khm... kucc.. khmmmm... Úgy értem... Hiszen tudod, te leszel a nagy moff, a főkormányzó, az egyik ilyen hold...

- Űrállomás!

- Az, baz' meg, annak a feje leszel, hát kinek kell akkor már a serenoi kastély, meg a többi. Lesz koszt, kvártély, nem kell neked már vagyok. Én mindig megadom a követőimnek, ami jár.

- Értem, nagyúr.

- Érted te a... Hát persze, hogy érted. Na, szóval beleinvesztáljuk a te vagyonod, én is beledobok egy kicsit, a Köztársaságból is biztos kifacsarhatunk még valamit. Ott vannak a wookiee-k, ők olcsó munkaerő. Sity-suty összejön az a három Halálcsillag. De nem áruljuk el, hogy három van, oké? Tudod, ha egy véletlen elpusszanna, legyen mindig meglepetésnek egy új. Egy nagyobb, egy még nehezebben megsemmisíthető. Egyet te irányítasz, egyet én irányítok, a harmadikat meg majd kitaláljuk, ki irányítja... Úgyis lesz rá időnk. Nekem legalábbis biztos, ha minden a tervek szerint alakul.

 

Bocs, ezt ki kellett írnom magamból. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, ezt ki kellett írnom magamból. :D

Dooku: Sidious nagyúr, nézze meg a Halálcsillag részvény árfolyamokat... egyszer még jól fog jönni az a 3. Halálcsillag higgye el, a fejemet teszem rá.

Sidious: A fejedet? Hm... nem is rossz ötlet...

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Halálcsillag gyenge pontjáig csak egy protontorpedó jutott el. A II. Halálcsillag esetében már egy teherhajó is elrepülhetett a főreaktorig. Konklúzió? Az ep7-ben a III. Halálcsillag főreaktora körül vívják meg a végső nagy űrcsatát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Halálcsillag gyenge pontjáig csak egy protontorpedó jutott el. A II. Halálcsillag esetében már egy teherhajó is elrepülhetett a főreaktorig. Konklúzió? Az ep7-ben a III. Halálcsillag főreaktora körül vívják meg a végső nagy űrcsatát. :)

no.gif

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.