Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem egy pillanatra tekintsünk el attól a félelemtől, hogy rossz lesz. Szerintem ez az összekovácsolt közösség álmodni sem álmodhatna jobb dologról, minthogy közösen átélünk egy új trilógiát. Én egyike voltam azoknak, akik már 2005-ben, közvetlenül az EpIII után itt voltak. Emlékszem, micsoda viták és elemzések mentek a III. részről, fantasztikus volt. Kicsit hasonlóan, de miniben a TCW ezt visszaadta, de ehhez hasonlót csak egy új film hozhat.

 

Közös mozizás, trailer várás, infók csepegtetése, történet összerakás, agyalgatás... szerintem nincs is ennél jobb. Csak tényleg legyen jó, és akkor fantasztikus lesz. :)

 

Nálam is JJ vezet, bár Nolan is meg tudná oldani jól, ebben biztos vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. És a beszélgetés jelentős része ismét visszaterelődik a filmek részlegbe, ami egy SW fórumnál nem hátrány. :) Persze fontosak az egyéb eszmecserék is, de ezek jelentősége szerintem a jövőben csökkenni fog, és a fontosabb vélemény ütköztetések inkább az új rész részletei körül fognak kijönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki tudja lehet megyek veletek majd moziba :D Bár egyelőre valószínűbb, hogy Székesfehérváron nézem majd, környékéről FlóriBát meg KisKósát ismerem csak.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új karakterekre nagyon kíváncsi leszek..

Az új fajta űrhajókra.

Az új filmzenére.

Meg úgy mindenre :yes::lol:

 

A Disney megvette a Lucasfilmet: 2015-ben érkezik a Star Wars 7. epizódja (magyar felirat)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas egyszeriben hogy megváltozott... Hihetetlen meddig tagadta, hogy lesz folytatás, most meg hogy beszél róluk. :) Nagy lókötő az öreg. Mindenesetre az is kiderült, hogy az előkészületeket már zajlanak.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, Lucas olyan bizonytalannak tűnik, talán idegesnek. Jó, amúgy sem volt olyan igazán... Fotogén alkat, mégis szokatlannak tűnik. :)

Épp az élete munkáját bizza rá más emberekre. Durva lenne ha fel lenne dobva, mert az azt mutatná, hogy le se tojja az SW-t. Attól, hogy meg kellett hozza szerinte ezt a döntést, még nem lesz az feltétlenül katartikusan jó. Ez igy van rendjén szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalábbis én is átélhetem azt amit ti anno :D

Jó is lesz az :) Csak a legutóbbi (azt hiszem, beszélhetünk már így az ep3-ról) után kezdtem el fórumozni, szóval érdekes lesz nekem is várni az új infókat.

 

Örülök, hogy ezt írod. :) Én tegnap ugyanezen mentem keresztül, csak nekem elég volt 10 perc a sokkot követően. Szerintem a fórumnak is új impulzusokat adhat, és ez is tök jó dolog. :)

Kb. nálam is 10 percig tartott a folyamat. És milyen jó, hogy még itt vagyunk :D

 

Ez nem meglepő, az utóbbi években ő a legfelkapottabb rendező (szvsz indokolatlanul, de ez legyen az én problémám :). Én JJ-re szavaztam.

Én is JJ Abramsra szavaztam, ő volna a legjobb egy SW-filmhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért mennyire más a mai napi hsz-termést olvasni... :) Én egyébként sem vagyok híve a "jobb félni, mint megijedni" elvnek ilyen esetekben, ahol nem rajtunk múlnak a dolgok, mert így sok felesleges féléstől kíméli meg magát az ember. Ha majd lesz konkrétum, hogy ki és mit rendez, arról lehet majd rendesen eszmét cserélni. :)

 

Az pedig, hogy az előkészületek már zajlanak, vagyis már a tulajdonosváltás előtt elkezdődtek, jó kezdésnek tűnik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az alábbi videót! Magyar felirattal valódi kincs, arról nem is beszélve, hogy számomra elég komoly hangulatmódosítóként hatott. :)

 

Magamból kiindulva, ha az első reakciókat maga mögött hagyja az ember, és jobban a dolgok mögé szemlél, nem feltétlen jut arra a következtetésre, hogy 100%-osan biztos, hogy bukás, vagy a Saga és ezzel együtt az egész Star Wars fogalom hazavágása lesz a projekt. Persze továbbra sem tudom, miként lesz ebből úgy jó folytatás, hogy egy lezárt történetet bont meg, illetve tervben a gyakorlatilag futószalagon való sorozatgyártás, de immár kezdek bizakodóvá válni, illetve semlegessé, hogy akár még jól is elsülhet a dolog.

 

Egyrészről, nyilván nem hiábavalóan bízik Lucas maximálisan a Disney-ben, hogy rájuk merte bízni élete munkáját. Ahogy a cég is tisztában van vele, milyen felelősség és nyomás hárul rájuk, és ha nem hazudtolják meg magukat, tiszteletben fogják tartani a franchise-t.

 

Szóval pozitívum, hogy a jövőben tovább él a Star Wars, valószínűleg még évtizedekig, nem csak regények, képregények formájában, és egy új generáció életének válhat meghatározó részévé. Mindez természetesen feltételes módban.

 

Egy a lényeg: maradjon a színvonal. Többet nem is kívánhatnék SW rajongóként, így bízom a legjobbakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy még csak két napja tudjuk, hogy lesz új trilógia, ahhoz képest már igencsak "gazdag" topik jött itt létre, meg már szinte el is meséltük a trilógia tartalmát :)

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.