Ugrás a kommentre

Zene


Ajánlott hozzászólás

Talán REY témája.

Erre gondolok én is egyelőre.

 

Van egy dallam ami több számon rajta van az 5. szám 1:12-nél halható rész pl megjlenik 7. szám 0:50-nél meg a 9. szám 3:09-nél is.

Jól kiszemezgetted. Inkább fokozott izgalmú aláfestőzene ez. De nyilván nem nagy téma, már ha csak egyebek részleteként lelhető fel. Amúgy jó persze.

 

Én egy Duel of the Fates, vagy Imperial March, vagy Binary Sunset tipusú letaglózós meghatározó élmény erejű trackre vágytam.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

First order téma? Hol keressem?

Még nem vagyok túl az egészen. finoman csipegetem..

1. Én neveztem el így, mert ez lenne a logikus (esetleg Kylo Ren téma). 2. Már rögtön az első trackben benne van, amikor felgyorsul a zene. Sajnos konkrét idősávot most nem tudok mondani, de később megpróbálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Én neveztem el így, mert ez lenne a logikus (esetleg Kylo Ren téma). 2. Már rögtön az első trackben benne van, amikor felgyorsul a zene. Sajnos konkrét idősávot most nem tudok mondani, de később megpróbálok.

Oks, rámegyek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli, a track címe aminek pl. az elején van (nem akartam szám neveket nézni, de a kedvedért megnéztem):

 

 

March of the Resistance (ami alapján így valszeg tévedtem :) )

 

Igen, egy újabb

March

nem tudom fel tud-e nőni az elődjéhez..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6-os számnak nincs kicsit Harry Potter-es beütése? :)

Hááát...? Én ezt időskori Williams effect-nek hívom.

Aki vájtfülű, az fordítva is szokta érezni. Potterben is vannak pl.: kviddics közben kifejezetten sw-s dallamok.

De továbbmegyek: A Különvélemény egész zenéje olyan mintha a Jango's escape-ből és a Bounty Hunters Pursuit-ból lenne kialakítva.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy értettem, hogy kicsit HP-s hangulatot idézett meg... legalábbis számomra :) Az nem rémlik, hogy a HP-ben lett volna egy az egyben ilyen

 

Amúgy a kedvenceim ez a 6-os, illetve a 17-es (direkt nem írok számcímeket, spoileresek lehetnek)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A HP2-ben a kviddicsmeccsnél konkrétan a Klónok támadása zenéje ment.

Ugye? ;) Hát nem kizárt, hogy ugyanaz a gyártási év. (2002) -minority report is amúgy akkori..

Amúgy 6,16,17 eddig a sláger!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy hallom, hogy ebben az OSTben nagyon sok olyan nyúlfarknyi részlet van, ami majdnem olyan, mint ami PT-ben volt, viszont nem viszi teljesen végig a dallamot és a végén eltér. Több ilyet kihallottam belőle és vannak nagyon durva párhuzamok is (pl. Van egy teljesen hasonló dinamikàjú rész, mint ami akkor szólt, amikor Anakin karjában tartotta a halott Shmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba jöttek a PT-s párhuzamok: a 10-es eleje pedig a The High Council Meetin' elejére hajaz.

Amúgy nagyon pöpec anyagot hozott össze a filmhez a jó öreg Jani apó. Le a kalappal előtte. :clap:

 

 

Viszont egyszerűen sehol nem találom máshol a neten, csak az ncoreon. Hmm. :D

Én tegnap délután csak a tehparadox-on találtam az albumhoz linkeket amelyek közül az egyik végül hozzásegített a mjúzikokhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben rájöttem, hogy számomra igen is van egy olyan trackje az OST-nek, amire azt tudom mondani, hogy felér a korábbi részek főtémájához, és ez pedig a 6-os (Rey's Theme). Engem ez a téma annyira elvarázsol, hogy napokig tudnám hallgatni. Ráadásul a zene végére még az elengedhetetlen ritmusváltás is bekövetkezik. Imádom! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben rájöttem, hogy számomra igen is van egy olyan trackje az OST-nek, amire azt tudom mondani, hogy felér a korábbi részek főtémájához, és ez pedig a 6-os (Rey's Theme). Engem ez a téma annyira elvarázsol, hogy napokig tudnám hallgatni. Ráadásul a zene végére még az elengedhetetlen ritmusváltás is bekövetkezik. Imádom! :yeah:

Rey témája a legjobb, ez számomra sem kérdés. Ebben a filmben ez a kicsi brit leányka mindent vitt!! Egyszerűen hihetetlen! :)

 

Tényleg nagyszerű, csak rá kell lelni szinte. :) Ennyire visszafogott de gyönyörű témát még nem is hallottam.

 

Nálam a Jedi Steps a favorit. :)

Ez is szenzációs, főleg ha eszembe jut a jelenet. Akkor azt akartam, ne legyen még vége a filmnek. Ez jó jel. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetlen markáns zenei téma hiányzik "csak" belőle. Viszont koherensen illeszkedik a korábbiakhoz.

Hasonlóan gondolom én is, bár nekem Ray témája még mindig nem elég ehhez, bár szép darab.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.