Ugrás a kommentre

Ajánlott hozzászólás

Szuperül néz ki, szerintem beruházok rá. Annyit megtennél, hogy kisebbre veszed ezeket a képeket? A fejenként 2 és fél megás képek nagyon eszik a tárhelyet. Köszi. :peace:

Csoli, használd a post image oldalt onnan könnyű feltölteni képeket majd használd a közvetlen linkeket és akkor az oldal tárhelyét egyáltalán nem zabálják. :)

Megtörtént! Köszi a tippet. Jó postimage oldal, ezért külön köszi!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn's Confession

Episode I - Talk of Podracing

Érdekes, hogy mind a két jelenet beszélgetős, és ugyanúgy egy asztalnál ülnek és nagy dolgokról beszélnek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szép találat. Bár ez nekem már túl erős, mivel az elején gyakorlatilag egy az egyes copyról beszélünk. Valószínűleg ez az, amit Zoli is említett, hogy behúztak egyes jelenetek alá egy zenét a korábbi részekből, aminek az analógiájára Williams majd új zenét szerez a VII-hez, de valahol sajnos már nem volt ehhez a mesternek energiája, így lényegében megmaradt a régi zene.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az eleje szinte ugyanolyan de kèsőbb elválik a két zene.

Igen, meghallgattam, ezért írtam, hogy az elején. Sajnos itt túl hosszú az egyezés és minimàlis az eltérés az elején, így ez nálam inkább negatív párhuzam.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Miért lenne a Hosnian Prime? Ott nem voltak harcok. Egyébként nem tudni melyik bolygó ez. Valószínűleg csak egy fantázia rajz.

Vannak ilyenek is.

http://makingstarwars.net/wp-content/uploads/2017/02/v600_1_mockup.jpg

http://makingstarwars.net/wp-content/uploads/2017/02/v600_2_mockup.jpg

http://makingstarwars.net/wp-content/uploads/2017/02/v600_4_mockup.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem tudom. Tipp. Azt látszik, hogy filmidegen dolog. A színvilág meg hasonló.

Az újabb három kép helytt csak 3 x azt látom, hogy "kép". :(

Szerkesztve: - csoli1138

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csoli, a hiba nem a te gépedben van, ugyanis a makingstarwars.com nem engedi, hogy a képei így (hotlinkként) megjelenjenek. Ody neked azért működik, mert amikor legelőször megnézted a őket, a géped lementette cache-ba (gyorsítótárba) a képeket, és most is onnan jeleníti meg (kb. az a helyzet, amikor valaki profilképet vált a fórumon, de másoknál még mindig a régi kép jelenik meg), de ha frissítesz egyet Ctrl+F5-tel, akkor máris nem fognak látszódni (ilyenkor a böngésző nem a cache-ból nyitja meg a képeket, hanem megpróbálja lekérni újra a makingstarwars-ról).

Megoldás az lehet, ha a forrás helyéről lemented a képeket és feltöltöd ide, vagy ha egyszerűen belinkeled a forrást ;)

Szerkesztve: - Nabopolasszar

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én azt tudom elképzelni, hogy mire kijött a filmzene a jelöltek abban az évben már megvoltak, és úgymond lezárták a "jelentkezést", így csak az ideire tudták nevezni

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A limited digipack-ot megvetted végül Ody?

Még mindig 3ropi és állítólag uccsó darabok. Most könnyen bevághatod a kosárba a Rogue One mellé! Talán el is éred úgy az ingyenpostát! ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Most Szolnokon a Media marktban 1500 ft a film zenéje cd-n. Érdekesség hogy online meg 3000

Meg is vettem rögtön. :D

Szerkesztve: - ati

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ