Ugrás a kommentre

Zene


Ajánlott hozzászólás

Szerintem a felvétel a leggyorsabb része a dolognak, a kitalálás, megírás a hosszadalmas. A mai világban meg már sitty-sutty mehet a zene ráillesztése a filmre, a digitális kütyüknek és a netnek hála. De én is úgy tudom, hogy az ep1-2-3-nál, pláne az ep2-3-nál nem áprilisban vették fel a zenét, hiszen pont az okozott gondot az ep2 zenei anyagánál, hogy a zene már kész volt, erre Lucas egy igen jelentős részét megváltoztatta a filmnek, és már nem volt lehetőség anyagot írni és felvenni rá - pedig az új jeleneteket 2001. márciusában forgatták, szóval még bő két év volt a premierig és a zene már kész volt. Ha jól tévedek, és ez talán hír is volt a csillagokhaboruja.hu-n, hogy Williams korábban az első nyersvágás és a forgatókönyv alapján készítette a zenét, és most először készül el a zene úgy, hogy már a végleges vágást látja.

Plusz már csak azért sem vehették fel áprilisban a zenét, mert pl. az ep2-nél április 23-án adták ki a soundtrackot. Eléggé kétséges, hogy csak pár nappal azelőtt vették fel, hiszen azokat a lemezeket le kellett még gyártani tokkal, borítóval, aztán meg világszerte ki kellett szállítani. Felgyorsult a világ, de nem ennyire. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Nem szivárgott ki a zene.

Ez a "filmzene" már 2014 szeptembere óta létezik

http://www.dailymotion.com/video/x26yf7e_star-wars-vii-soundtrack-leak_music

 

Csak egy 4chan-es troll kivágott belőle részleteket, és elkezdte terjeszteni, mint John Williams Ep 7 muzsika.

Tehát fake.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jobb pont akkor, mint később! :hehe:

 

Akkor ezt se kapjuk meg előbb, viszont a premier napján meg fogom venni a plázában. :)

Én is! Ez lesz itthon??

 

Szintén. Összesen hat zenét vettem meg eddig lemezen. Kitaláljátok, mi annak a hatnak a címe? :D

Én hetet..Bocs 8-at. Az ep I-nek van egy kétlemezes kiadása is a "kék-Maullal"..és a tcw..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy nálunk is kapható lesz az nap.

Remélem. Manapság már miben lehetünk biztosak?

Remélem szép borítója lesz, hogy méltó legyen az elődökéhez.

És persze azt is, ha valami itthoni webáruházban előrendelhetővé válik, akkor valaki gyorsan dobja a linket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De várom én is a filmzenét.

A Mestert most nyáron nagyon szép szavakkal illették, járt neki a vastaps. Megható jelenet következik... :) A legnagyobbak között van. Bár adná a sors, hogy erőben egészségben az új trilógia másik két darabjának is ő írja a zenéjét! :clap2:

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.