Ugrás a kommentre

Szükség van-e a VII. Epizód elkészítésére?


Nute Gunray

Szeretnél 7. részt?  

60 felhasználó szavazott

  1. 1. Szeretnél 7. részt?



Ajánlott hozzászólás

Az első film is egy szép, részben kerek mese. Utána meg előálltak a filmtörténelem leghíresebb fordulatával.

 

Én se tudok most semmi jót kitalálni 3 részes folytatásként, de ezért vagyok én a néző, és nem az író.

 

Bomarr, erre gondoltam én is :cool:

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy az első 3 részt szénné reklámozták volna. Abban az időben még nem árultak ennyi szemetet. Most már van Optimus Prime hangtorzítós sisak is 5000, meg láttam pl. Grivi babát szintén 5.000. A másik, hogy mindenki nagyon fogja várni és ha rossz lesz sem mondja majd rá, hogy rossz, mert teljesen be lesz mindenki indulva.

Igen, mert Te rajongó vagy. Érdekel a dolog és keresed, figyeled. De, az 5 éves értelmi fogyatékos Pistike kihisztizi az SW-s játékot aputól, mert már mindenkinek van az osztályban. Ebben pedig a Disney profi, rengeteg filmje előtt szeméttel árasztja el a piacot és a filmre nem is költ annyit, mint kéne, mert úgyis tele lesz a mozi, a jegyeket eladja a beharangozó termékekkel. Én pedig sajnálnám, ha ezt az új rész minősége sínylené meg.

Jajj, istenem, Flóriboy és az ő széles látókörű, élettapasztalattal teli, műveltségről tanúskodó, tényeket alapul vevő és közlő értelmes, érett bölcsességei, ezek úgy kellenek majd a nagy várakozás közepette, mint egy-egy Moon vagy Quarron aranyköpés. :hehe: Tényleg, ők vajon mit szólnak ehhez? :hmm:

 

Amikor 1983-ban levélben kértem autogrammot Mark Hamill-től, és megjött postán a dedikált lap

Wow! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem igazad lesz. De most totál ötlettelen vagyok hogyan lehet ezt jól megcsinálni. Még galaxisméretű konfliktus sincs.

A Baljós Árnyakban sem volt galaxisméretű konfliktus, mégis meg tudta Lucas oldani, hogy érdekes legyen. Aztán az Ep II-ben jött a Klónháború. Talán azért tűnik értelmetlennek ez a VII. rész, mert nagyon Anakinra fókuszál itt a többség: ő meghalt, kész, vége. Pedig a Star Wars nem egyenlő Anakin Skywalkerrel. "Csupán" egy nagyon fontos karakter. De pl. Obi-Wan is egy baromira fontos karakter a történetben, hisz nélküle Anakin sehol se lett volna, mehetett volna vissza a Tatooine-ra podracer-t fényezni. Mégis Obi meghal a 4. részben, és a story megy tovább. Lehet,hogy az új trilógiában is feltűnik majd Ani hologrammja néha, amint tanácsokat ad fiának, emlékeztetve rá, hogy soha ne kövesse el ugyanazt a hibát,mint ő. Bár ez csak egy ötlet,ki tudja. ;) Jönnek majd új karakterek, új bolygók, új konfliktusok, és akkor majd mindenki ezekről beszél majd, elfeledve, mennyire is fanyalogtak előtte a hír hallatán.

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút osztom az igenlő véleményeket. A hat epizód úgy tökéletes ahogy van, de már a bejelentés óta elfogult vagyok amellett, hogy a Saga folytatása nagyon jó dolog, úgyhogy szeretettel várom a folytatást :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj, istenem, Flóriboy és az ő széles látókörű, élettapasztalattal teli, műveltségről tanúskodó, tényeket alapul vevő és közlő értelmes, érett bölcsességei, ezek úgy kellenek majd a nagy várakozás közepette, mint egy-egy Moon vagy Quarron aranyköpés.

:D :D .

 

 

A Baljós Árnyakban sem volt galaxisméretű konfliktus, mégis meg tudta Lucas oldani, hogy érdekes legyen. Aztán az Ep II-ben jött a Klónháború. Talán azért tűnik értelmetlennek ez a VII. rész, mert nagyon Anakinra fókuszál itt a többség: ő meghalt, kész, vége. Pedig a Star Wars nem egyenlő Anakin Skywalkerrel. "Csupán" egy nagyon fontos karakter. De pl. Obi-Wan is egy baromira fontos karakter a történetben, hisz nélküle Anakin sehol se lett volna, mehetett volna vissza a Tatooine-ra podracer-t fényezni. Mégis Obi meghal a 4. részben, és a story megy tovább. Lehet,hogy az új trilógiában is feltűnik majd Ani hologrammja néha, amint tanácsokat ad fiának, emlékeztetve rá, hogy soha ne kövesse el ugyanazt a hibát,mint ő. Bár ez csak egy ötlet,ki tudja. ;) Jönnek majd új karakterek, új bolygók, új konfliktusok, és akkor majd mindenki ezekről beszél majd, elfeledve, mennyire is fanyalogtak előtte a hír hallatán.

 

Teljesen más a prequel. Ott a story alaphelyzetét már a klasszikus trilógiában lefektették. Anakin Jedi-lovag volt , a mestere Kenobi volt, volt egy clone háború, meg egy korrupt Köztársaság. A kérdés az volt hogyan lett mindezekből az amit láttunk a régi trilógiában.

Viszont eme esetben semmit sem tudunk. Ami biztos nem lesz szerintem hogy lesz megint egy Sith aki át akarja venni a hatalmat. Ez marhaság lenne. Olyan sem valószinű hogy megint ki akar válni pár bolygó és háború lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha már lesz VII. epizód, akkor igennel szavazok. Ez van. Régen szerettem volna, amíg nagy SW láz volt, de most már úgy nem igazán... Inkább valami friss dolognak örültem volna jobban. Egy új SW trilógiának, xy alcímmel, ami nem kapcsolódik az előző két trilógiához. Kicsit el lehetne szakadni már a Skywalkerektől... Nem mintha nem csípném őket, de az SW univerzuma sokkal hatalmasabb annál, minthogy leragadjunk Han Soloéknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen lenne már a sequel után egy midquel trilogy, csakhogy teljes legyen a felhozatal :D

Azután egy afterquel majd egy moreafterquel trilógia. Aminek a végén VIII. Obi-Wan Kenobi és XIV. Anakin Skywalker megvívják a döntő csatát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz válaszolni a kiírt szavazásra. Rengeteg pro és kontra érvem van, de leginkább csak a VII, VIII és IX számozás zavar, egyébként semmi bajom nem lenne vele. Meg remélem azért a Disney nem fog egyetlen döntéssel 20 éven át írt történeteket csak úgy kidobni a kukába. (Gondolok itt az EU-ra.) Persze, várható, hiszen Lucas is nagy ívben csokizott az EU-ra, de azért a TCW készítői sokkal körültekintőbben nyúltak hozzá és ahhoz képest, amire számítottunk, nem okozott benne akkora kárt, mint vártuk. Átírt apróságokat, meg kicsit felkavarta az idővonalat, de ennyi, szerintem tökéletesen beleilleszthető. Ezt az ötletelgetést inkább folytatom a másik topicban, de a válaszom összességében: igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg szinte semmit sem tudni, így talán túl korán tettem fel a kérdést, hogy szeretnénk-e egy új filmet. A következő hónapok tükrében talán könnyebb lesz dönteni. Az első teaser döntő fontosságú lesz szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így pár nap után átgondolva, egyelőre nemmel szavazok. Nekem a Star Wars így tökéletes ahogy van, kerek egészet alkot. Egy igazi filmlegenda, stílusa van, és félek, hogy a Disney-féle új részek ezt megtörnék. Engem már az is kizökkentene, ha nem a 20th Century Fox-szal indulna, vagy nem lenne beúszó szöveg, vagy akár olyan apróság is, mint ha a film elején írnák ki a szereplők nevét. (Egyébként úgy tudom az Új remény készítésénől Lucas először állt elő ezzel az ötlettel, hogy csak a stáblistában írja ki a szereplők nevét, és sok rendező kolléga nyílvánította ki nemtetszését ez miatt. De én remek ötletnek tartom, hiszen így jobban bele éli magát az ember a SW világába, mintha nem is filmet nézne...) A másik probléma, hogy nehezen tudom elképzelni John Williams nélkül a Star Wars-t. Szerintem egy film sikerét 50%-ban befolyásolja, hogy milyen a zenéje, mennyire fülbemászó. A harmadik dolog - de ez már inkább egyéni - Darth Vader hiánya. Nekem az első pillanattól kezdve ő a kedvenc karakterem. (Emlékszem arra a pillanatra, amikor először 5 évesen megláttam a Leia hajóján. Rögtön magával ragadott.) Fantasztikusan hangulatos-tekintélyes figura. Sokáig az ep1-2-t is nehezen tudtam elfogadni, amiért nem volt benne, mára persze ebből már "kigyógyultam". Kíváncsian várom milyen főgonoszt hoznak be a 7. részben, de félek, hogy Vaderhez fogom hasonlítgatni, és ez miatt nem fog nekem megfelelni. Szóval nálam ilyen tekintetben magas a mérce, de remélem, hogy méltó folytatást sikerül letenniük az asztalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a hír első órájában habzó szájat és szélütést kaptam. :hehe:

 

Ma meg már ott tartok, hogy X., XI., XII., epizódot is akarok :rock: mint ahogy az eredeti elképzelés volt. Bár ha így lesz, azért szomorú belegondolni, hogy szegény Lucas, esélyes, hogy nem láthatja a végét. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÍEngem már az is kizökkentene, ha nem a 20th Century Fox-szal indulna, vagy nem lenne beúszó szöveg, vagy akár olyan apróság is, mint ha a film elején írnák ki a szereplők nevét.

Basszus, el se tudnám képzelni, hogy ne a beúszó szöveggel kezdődjön egy SW film. Ha ezt a szentségtörést meg meri lépni a Disney (mármint hogy nincs beúszó szöveg), akkor én azon nyomban felállok majd, és kijövök a moziból. Nem érdekel, hogy mi történik a filmben utána. Beúszó szöveg nélkül nincs SW, nincs apelláta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az is lehet, hogy marad a film elején a Fox logó (legalább a VII-VIII.IX-nél)

 

Miért?

 

- a Marvel filmeknél is a Paramount logó maradt, bár Disney a tulaj

- a Fox-é a New Hope forgalmazási joga véglegesen (a régi filmekre 2020-ig), ha a Disney megakarja szerezni pici pénzért lehet hogy a forgalmazást a Fox-ra bízza. (2020-ban meg jöhet 9 film + extrák díszdoboz!)

 

Így mindenki jól jár, nekünk meg ott marad a megszokott fanfár és a logó az elején.

 

A beúszó sárga betűk meg a Satr Wars része, tehát marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.