Ugrás a kommentre

Szükség van-e a VII. Epizód elkészítésére?


Nute Gunray

Szeretnél 7. részt?  

60 felhasználó szavazott

  1. 1. Szeretnél 7. részt?



Ajánlott hozzászólás

- a Fox-é a New Hope forgalmazási joga véglegesen (a régi filmekre 2020-ig), ha a Disney megakarja szerezni pici pénzért lehet hogy a forgalmazást a Fox-ra bízza. (2020-ban meg jöhet 9 film + extrák díszdoboz!)

Vagy inkább 2020-ban amikor alapból megkapja a többit, még kicsenget egy 100-150 milkát a ANH jogaiért, és így nem kell osztozkodnia/egyezkednie a Fox-szal

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Én levélben kértem autogrammot Mark Hamill-től, és megjött postán a dedikált lap, mellékeltek hozzá egy prospektust, hogy mi minden rendelhetnék dollárért, ha lenne és egyébként is kiszállítanák a vasfüggönyön túlra, na akkor piszkosul fájt a szívem... :)

 

Ó, most vérzik a szívem!! Mark mindig is a kedvencem volt a régi trilógia színészgárdájából (és nem titkoltan gyerekkori szívszerelmem :) ).

 

 

Én a hír első órájában habzó szájat és szélütést kaptam. :hehe:

 

Én is egy órán keresztül hiperventilláltam, az biztos. Melóhelyen a techie csoport néhány SW-rajongó tagjával aznap előjött belőlünk a gyermeki rajongás, és egy csomót csevegtünk a hírről. :)

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, ami most a TCW topikban megy.. meg egyéb kaszák.. szükség van az EPVII. elkészítésére ilyen áron? :para:

 

Határozottan IGEN! Én magam a TCW topik-ba nem írtam, mert nem lenne fair tőlem, ugyanis nem nagyon szoktam megszólalni a sorozatról, bár hétről-hétre nézem, szórakoztat is, csak általában nincs meg az A plusz láz bennem, van ami meg szúrja a szemem, így ritkán írok.

 

Jogos ha szomorú az ember, mikor valami véget ér, de ezért nem egy készülő filmre kell haragudni. Most sokan fognak rám neheztelni, de számomra az igazi Star Wars érzés; moziban egy 2 órás film, ezt az érzést semmi nem nem tudja helyettesíteni nálam, és nagyon sok mindent megadtam volna, hogy újra átéljem ezt.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, ami most a TCW topikban megy.. meg egyéb kaszák.. szükség van az EPVII. elkészítésére ilyen áron? :para:

Szerintem ne kössük össze ezeket a dolgokat. Mindannyian tudjuk, hogy az Ep.7-re való hivatkozás bullshit. Egy ekkora stúdió nem rottyan bele abba, hogy egy amúgy (mai filmes szemmel nézve) olcsó, de népszerű sorozatot fenn kell tartani.

 

Ha választani lehetne a TCW folytatása és a 7. rész közt, akkor sem lenne egyértelmű a döntés. Ugyanis hány évad lenne még előbbiből? Hány rész az utóbbiból? Nyilván egy újabb 20 részes animációs TCW évad nem ér fel 3, egyenként min. 2 órás élőszereplős filmmel. Ugyanakkor 2-3 évad már überelhet egyetlen filmet. És mi a helyzet a minőséggel? A TCW a csúcson van, lehet innen már csak esne a színvonal, ami illúzióromboló lenne. Persze az Ep.7 színvonalára sincs semmi garancia.

 

De majdhogynem mindegy is, hiszen aligha folytatnák a TCW-t ha nem lenne Ep.7. Örüljünk annak, hogy teljesült minden SW fan titkon remélt álma és a trilógiák folytatódnak. Ennyi erővel a prequel leforgatása is hülyeség volt egy Holiday Special szintű borzalom hozzánk vágása után? Én minden (minőségi) SW dolognak örülök, mert legalább újabb szeletekhez juthatok ebből a csodából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már kifejtettem a TCW topikban a véleményemet a sorozat kaszáról, akit érdekel olvashatja. (Dzséjt és Bomarr álláspontján vagyok én is).

 

Ami az EPVII-es negatív felhangokat illeti a TCW-s döntést illetően abszolút érthető, de egyúttal abban is biztos vagyok, hogy itt nem lesz olyan ember, aki nem fogja megnézni a készülő filmet... mindegy, hogy mit mondtok jelenleg az indulat miatt!

 

Részemről továbbra is várom.

 

Jogos ha szomorú az ember, mikor valami véget ér, de ezért nem egy készülő filmre kell haragudni. Most sokan fognak rám neheztelni, de számomra az igazi Star Wars érzés; moziban egy 2 órás film, ezt az érzést semmi nem nem tudja helyettesíteni nálam, és nagyon sok mindent megadtam volna, hogy újra átéljem ezt.

Hasonlóan érzek!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy utólag már nem tudom módosítani a voksomat, pedig amikor szavaztam, akkor még pozitívan álltam hozzá ehhez az egész, EPVII. körüli mizériához. Szóval tehát, újból feltéve a kérdést, hogy szükség van-e a VII. Epizód elkészítésére, a válaszom: NEM!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Határozottan IGEN! Én magam a TCW topik-ba nem írtam, mert nem lenne fair tőlem, ugyanis nem nagyon szoktam megszólalni a sorozatról, bár hétről-hétre nézem, szórakoztat is, csak általában nincs meg az A plusz láz bennem, van ami meg szúrja a szemem, így ritkán írok.

Nálam is hasonló a helyzet. Aranyos volt a TCW meg voltak nagyon jó részei, de túl ingadozó volt a szinvonala ahhoz, hogy olyan nagyon lekössön és még a legjobb részek se váltottak ki belőlem semmi olyat amit mondjuk más sorozatok meg simán tudnak hozni. A film viszont nagyon várós egyelőre... legalábbis egész addig mig ki nem jön egy olyan hír, amiből kiderül, hogy elcseszik, de az a minimális amit tudunk az egyelőre szerintem abszolút biztató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárcsak én is olyan lennék, hogy nem érdekel az új trilógia, nem túl jó izgatottnak lenni egy film miatt, ami több, mint 2 év múlva kerül a mozikba.

A klónok támadásánál olyan szinten kerültem mindent, a címet is csak a filmpremier napján tudtam meg. :o

A sith-ek bosszújánál meg minden kémképet, spoilert és pletykát faltam a starwars.hu-n. 3 év netes izgis találgatás vs. makulátlan mozis élmény :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy utólag már nem tudom módosítani a voksomat, pedig amikor szavaztam, akkor még pozitívan álltam hozzá ehhez az egész, EPVII. körüli mizériához. Szóval tehát, újból feltéve a kérdést, hogy szükség van-e a VII. Epizód elkészítésére, a válaszom: NEM!

Én már az elejétől úgy éreztem, hogy nincs rá szükség. A 6 film túl kerek és túl sokat rondíthat bele az EU-ba.

A szavazatot úgy tudom meg lehet változtatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A történet megvan nélküle, de azért lehet folytatni, és én mindig is akartam,hogy legyen egy 3. trilógia. Főleg az EpIII után nem tudtam elképzelni, hogy az utólsó legyártott rész arról szóljon, hogy kiírtják a Jediket és a gonosz győz... A Jedi sem ad kielégítő választ arra, hogy akkor most hogyan állnak helyre a dolgok Sidi szemétkedései után. Egyfajta elégtételnek érzem, hogy a Jedik újra "birtokba vegyék" a galaxist és újra ők vigyázzanak a békére - és ezt lássam a vásznon is. Persze, lehet vitatkozni azzal, hogy szükség van-e erre, számomra szükség van rá. És senki ne haragudjon meg érte, de szerintem hülyeség azért szidni a Disney-t meg az Episode VII-et, mert vége a TCW-nek. Nyilván azért is hagyták abba, hogy teljes gőzzel az új filmre koncentrálhassanak, szóval értünk is teszik, rajongókért, hogy minél jobb legyen a movie. És ezt be kéne mindenkinek látnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván azért is hagyták abba, hogy teljes gőzzel az új filmre koncentrálhassanak, szóval értünk is teszik, rajongókért, hogy minél jobb legyen a movie. És ezt be kéne mindenkinek látnia.

Most én leszek az ördög ügyvédje, de a TCW-vel egy teljesen más stáb foglalkozott, mint az ep.7-tel igy az utóbbi koncentrálását nyilván nem zavarhatta ha mások közben heggesztik az új TCW évadot. Nem véletlen, hogy ők maguk se állitottak olyat hogy az ep.7 miatt lesz vége a TCW-nek. Inkább szeretnék ha az aktuális animációs sorozat nem erről az éráról szólna.

A sztori meg természetesen kerek, de kerek volt már a régi trilógiánál is... legalábbis én pont azért nem vártam anno az új filmeket mert nem értettem mit akarnak: Luke elindul paraszt-gyerekként, hőssé nő, legyőzi a Birodalmat... minek ehhez hozzátenni bármit is? Azt várom hogy most is lepjenek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW megszüntetéséből látszik, hogy Lucas és a Disney gyökeresen mást gondol a SW-ról. Lucas a tv felé akart nyitni, mert nagy mozis projectre a koránál fogva nem gondolt már, és Ő már lezártnak tekintette a történetet. Még egy két kiegészítő tv sorozat belefért volna neki. Ha azt vesszük ez a SW-nak, mint terméknek az életciklusának a végét jelentette volna, aminek mi rajongók lettünk volna a legnagyobb vesztesei. A Disney magát a SAGAT nem akarja semmilyen szinten tovább ragozni legalábbis addig míg a jogok a Fox-tól vissza nem szálnak rá. Ezenfelül lehet hogy a TCW nem is volt annyira jövedelmező, bármennyire szerettük is. Elvitt egy csomó pénzt, de nem hozott eleget.Ez a sorozat is eljutott az életciklusának a végére valószínűleg. Szerintem már a Hasbró is bajban volt, hogy hogy csomagolgassa össze-vissza mindenféle szettekbe ugyanazokat figurákat, hogy el tudja adni.. Véleményem szerint a merchandising már a Lucasfilm érában kezdet visszaszorulni. Mindenféleképpen kellet a frissítés. Új filmek, új éra, új tárgyak, termékek nagy tömegben, és mindenhol jelenlenni, erőszakosan. A SW-t nem csinálgatni kell immel-ámmal. "Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ennek a Disney- és Ep7 gyűlöletnek nem sok értelmét látom, csalódottság ide vagy oda...

Egyetértek, ezért kár gyűlölködni...

Nem mellékesen részemről inkább ep7, eddig is vártam az új filmet, ezentúl sem lesz másképpen, kivéve, ha nagy h*lyeség derül ki róla, de bízom a rendezőben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

De egymás mellett párhuzamosan miért ne mehetne több film vagy sorozat? Időben is térben elég nagy az SW univerzum, szvsz.

A figurákról írtakat cáfolnám. Egyrészt nem csak TCW-st lehet kapni, hanem más korszakbélit is, másrészt nemhogy nem tudja eladni a készleteit, hanem sok figurából hiány van.

ON

 

Én pont a rendezőben nem bízok, s soha nem is bíztam (a sorozatainak sikerétől függetlenül). A Star Treket is sikerült jól elszabnia :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az EP7-el ugyanott kezdődik a bajom, mint a post-EP6 EU-val: minden egyes galaxis rengető katasztrófa 1: elvesz Anakin tragédiájának súlyából, megtérése és az, hogy végzett Palpatine-al egyre jelentéktelenebbé válik a röhejesebbnél röhejesebb szintekre eszkalálódó vészhelyzetek árnyékában. 2: Nem engedi a karaktereknek, hogy "boldogan éljenek míg meg nem halnak", újra és újra visszarángatják őket az akcióba, nem ér véget a történetük.És mindaz után, amin a Luke-Leia-Han-Chewi csapat csak a filmekben átment bőven megérdemelték azt a happy end-et, amit a Jedi visszatér-ben láttunk. És igenis egy történet legfontosabb része a befejezés. Nincs rosszabb a végtelen történeteknél, amik mennek tovább-és-tovább újra-és-újra nyakig sz*rba nyomva a karaktereket. Igen, a való élet az ilyen, de pont azért találnak ki az emberek ilyen meséket, hogy egy kicsit elmeneküljenek a valóságtól. Akkor miért pont a legfontosabb, legszervesebb részét tépik ki ennek?

 

A már meglevő filmek közti időszak kitöltése ellenben azért nagyon jó, hisz mint a TCW mutatta, egy ilyen fantasztikusan el tudja mélyíteni a "mit-hogyan-miért"-eket, építi-kiegészíti a már ismert karakterek jellemét, ezzel erősíti a közönséget a szereplőkhöz fűző kapcsot, ami révén jobban át tudjuk érezni a fájdalmukat, örömüket, és annál kielégítőbb a történetük végét látni.

 

Én ezért utálom, amit műveltek: egy nem működő, erőltetett koncepción alapuló, abszolút felesleges projectért áldoztak fel valamit, ami igenis nagyon jól működött. És miért? Mert kell a q*rva pénz, pénz, pénz! :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is hasonló a helyzet. Aranyos volt a TCW meg voltak nagyon jó részei, de túl ingadozó volt a szinvonala ahhoz, hogy olyan nagyon lekössön és még a legjobb részek se váltottak ki belőlem semmi olyat amit mondjuk más sorozatok meg simán tudnak hozni. A film viszont nagyon várós egyelőre... legalábbis egész addig mig ki nem jön egy olyan hír, amiből kiderül, hogy elcseszik, de az a minimális amit tudunk az egyelőre szerintem abszolút biztató.

Persze. Az nem is fogja megérteni egy olyan rajongónak a szomorúságát, akinek azért ennél kb. "csilliószor" többet jelentett a TCW sorozat. Valószínűleg én is csak ásítanék, vagy urambocsá mosolyognék egyet ha megszűnne mondjuk a DW vagy a trónok harca. Ellenben Ti meg tombolnátok dühötökben, hogy mik történnek.... Én nem fogom ezentúl az EPVII -et fikázni vagy szidni, de hogy gyakorlatilag alig érdekel jelen pillanatban, az nagyon gáz. És sajnos eltelt egy nap, de nem lett más a véleményem, sőt még pesszimistább lettem. Aki ismer az tudja jól, hogy én olyasmivel hosszútávon nem foglalkozok amiben nem lelem örömöm. Ebből mindenki levonhatja a következtetést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hihetetlen, nem ismerek rá a kedves fórumozós társaimra. Eddig minden pozitív volt és remény teljes. Abrams volt az isten. Most meg mindenki kétked. A TCW a Lucasfilm kiemelt projectje volt. De maga Lucas vette le róla a kezét amikor eladta a Lucasfilmet. Valószínű, hogy fontosabbnak tartotta a SW egészének jövőjét annál, hogy most egy futó rajzfilmsorozata éppen méltóképpen, vagy méltatlanul fejeződik-e be. Szerintem bizzunk Lucas jövőbe látásában és elgondolásaiban.

 

Utógondolat: Valószinű, hogy a leállitott Clone Wars sorozat, a leállítot SW 1313 játékfejlesztés voltak az utolsó komolyabb hangvételű projectek a SW világában. Ha az eddigi Disney rajzfilmeket, tv filmeket, vagy videójátékokat nézzük, van aggódni valónk. Hacsak a Disney tényleg komolyan nem gondolja, ahogy mondta. Szerintem nagyon, nagyon felnöttes EP VII-et se várjunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hihetetlen, nem ismerek rá a kedves fórumozós társaimra. Eddig minden pozitív volt és remény teljes. Abrams volt az isten. Most meg mindenki kétked.

 

Ritkán szoktam fogadni, de most bárkivel megtenném 1 üveg chivas-ban, hogy legrosszabb esetben a 2. hétvégére mindenki látni fogja innen és imádni fogja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze. Az nem is fogja megérteni egy olyan rajongónak a szomorúságát, akinek azért ennél kb. "csilliószor" többet jelentett a TCW sorozat. Valószínűleg én is csak ásítanék, vagy urambocsá mosolyognék egyet ha megszűnne mondjuk a DW vagy a trónok harca. Ellenben Ti meg tombolnátok dühötökben, hogy mik történnek.... Én nem fogom ezentúl az EPVII -et fikázni vagy szidni, de hogy gyakorlatilag alig érdekel jelen pillanatban, az nagyon gáz. És sajnos eltelt egy nap, de nem lett más a véleményem, sőt még pesszimistább lettem. Aki ismer az tudja jól, hogy én olyasmivel hosszútávon nem foglalkozok amiben nem lelem örömöm. Ebből mindenki levonhatja a következtetést.

Azért nem leled örömödet benne, mert még semmit nem tudunk róla. Továbbra is sűrű ködfelhő burkolja az egész cuccot, semmit nem tudunk a szereplőkről,a történetről, a konfliktusról. Mindenesetre sok mindent elárul az, hogy Abrams először nem akarta elvállalni a rendezést, de amint meetingelt a forgatókönyvíróval és bepillantást nyert a script-be, egyből felvillanyozódott és kötélnek állt. Szóval olyan nagy sz.r nem lehet készülő projekt. És hát tudjuk,hogy a Star Trek-et is ő hozta vissza a sírból, és egy nagyon cool filmet hozott össze egy olyan franchise-ból,ami pl. engem totál hidegen hagyott, pedig sci-fi kedvelő vagyok... :hmm:

 

Az is megfordult a fejemben, hogy azért állított le minden mást a Disney, hogy fokozza a várakozást az új film iránt, hogy mikor eljön az ideje, hasonló varázsa legyen, mint anno a prequel esetében. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ritkán szoktam fogadni, de most bárkivel megtenném 1 üveg chivas-ban, hogy legrosszabb esetben a 2. hétvégére mindenki látni fogja innen és imádni fogja. :)

 

Ha mozipremierre gondolsz, akkor a premier napján éjfélkor, ahogy az már hagyomány nálam. És valószinű hogy elcsöppenek a gyönyörűségtől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze. Az nem is fogja megérteni egy olyan rajongónak a szomorúságát, akinek azért ennél kb. "csilliószor" többet jelentett a TCW sorozat. Valószínűleg én is csak ásítanék, vagy urambocsá mosolyognék egyet ha megszűnne mondjuk a DW vagy a trónok harca. Ellenben Ti meg tombolnátok dühötökben, hogy mik történnek...

A TV-sorozatokkal nem ápolok olyan belsőséges érzelmi kapcsolatot, hogy tomboljak miattuk. Ha véget érnek hát véget érnek. Ha nem lesz Trónok vagy DW (mindkettő elkerülhetetlenül meg fog történni majd elöbb utóbb) majd nézek mást még ha nyilván nem is fogok örülni a kaszának. Nem tudom, hogy rosszul értem-e egyébként de mindenesetre remélem nem vetted rossz néven azt hogy én nekem nem okozott akkora törést a TCW lefújása. Szimplán csak ez a véleményem/ illetve ezt érzem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.