Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

De a cikk végefelé szóbq jön, hogy Finn és Poe kapcsolata szerelmi szál lehet.

Padló..kétszer elolvastam; nem viccelnek. Ezt feltételezik..

Pont erről megy a poénkodás a 8. résszel kapcsolatos várakozások topikjában. :D Az a vicc, hogy sokan annyira bemesélték, hogy a Disney majd gyerekmesét vagy nem tudom milyen egyenjogúsági kampányt fog kerekíteni a SW-ból, hogy még mindig ragaszkodnak ehhez az elmélethez, pedig semmi nem utal rá. Finn-en minden látszott, csak az nem, hogy a férfiak után érdeklődne. Hacsak nem több lyukra játszik, mert Rey viszont már az első pillanattól kezdve megfogta. Poe meg szegény kb. csak Leia-val találkozott a filmben, más nővel nem is. Bár biztos csak szándékosan kerülték a témát, mert akkor kiderült volna, hogy egyenesen undorodik tőlük. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre én már lassan komolyan elkezdek aggódni. Mintha Isaac mondott volna valami olyasmit, hogy az első találkozásuk örökre megváltoztatja a két karakter életét. Remélem, csak arra gondoltak, hogy barátok lesznek, és hogy Finn felszámolja a korábbi életét az ER-nél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre én már lassan komolyan elkezdek aggódni. Mintha Isaac mondott volna valami olyasmit, hogy az első találkozásuk örökre megváltoztatja a két karakter életét. Remélem, csak arra gondoltak, hogy barátok lesznek, és hogy Finn felszámolja a korábbi életét az ER-nél.

Nyilván! Gondolj bele. Han és Luke. Azthiszem homokozás nélkül is megváltozhat két férfi élete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Poe-nak miben változott meg az élete a Finn-nel való szökéskor? Ugyanazt az életet folytatta, amit addig.

Lehet arra gondolt, hogy amúgy nem tudott volna megszökni és szomorú véget ér a pályafutása. :) Vagy hogy ezáltal egy még nagyobb eseménylánc főszereplője lehet, BB8 is célba tudta juttatni az infót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fülig szerelmes lett a csajba. Ez a buzis dolog kb. akkora baromság, mint anno az a hír volt, hogy Leo játssza a felnőtt Anakin -t és Celine Dion énekli az EPII betétdalát. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boyegát kérdezték már erről de azt mondta, hogy ez az egész Poe-Finn románc csak Oscar fejében létezik és semmi alapja nincs. Mondjuk ez a film alapján elég egyértelmű. Az egész mentőakció elég fura lenne ha Finn semmit nem érezne Rey iránt.

Link?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Star Wars-ban homokozni fognak és itt most nyilván nem a Jakku, a Genonosis vagy a Tatooine homokjára gondolok, akkor nekem ennyi volt az SW!

 

Jó, nyilván nem, majd megpróbálom ignorálni azt a részt, de óriásit csalódnék és rettenetesen el lennék kettyenve, ha ilyen ütné fel a fejét SW-ben!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@ Ody Mandrell

Biztos vagyok benne hogy csak viccelni akart... aztán vannak akik túl komolyan vették. :)

 

 

 

Tényleg, vajon Rey és Poe illene egymáshoz? Most valahogy ez jutott eszembe itt a nagy szerelmi elméletek olvasása közben.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor ezek szerint Oscar úgy gondolja, hogy homár a karakter, és eszerint játszotta el??

Ez kizárt dolog. Tuti csak poénkodott valahol, néhány médium meg nem vette a lapot, vagy épp a hír terjedése során szokás szerint átalakult az infó és ez a barom elmélet kerekedett belőle.

 

Tényleg, vajon Rey és Poe illene egymáshoz?

Ezt így egyelőre lehetetlen megmondani, mert még csak nem is találkoztak vagy beszéltek egymással. Amúgy Poe milyen idős?

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt így egyelőre lehetetlen megmondani, mert még csak nem is találkoztak vagy beszéltek egymással. Amúgy Poe milyen idős?

 

 

Az endori ünneplés alatt fogant, szóval 30 körül van.

 

Egyébként pont ez számomra a gyanús. Nekem nagyon fura hogy ők eddig nem is találkoztak. Biztos hogy ennek lesz jelentősége a későbbiekben...

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul emlékeztem. Shara nem említi a korát pontosan, de 17 nappal az Endor után, beszélt a fiával.

 

Maga a 2 év valóban a wookie-ról rémlett, de arra emlékeztem, hogy említik valahol a második számban. :D

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Poe? Már fia is volt? :D

Nagy játékos ez a Poe. :D Amúgy akkor kicsit idős Rey-hez, nem? Jó, mondjuk nem olyan sok az a korkülönbség, de sokan már a Padmé és Anakin közti eltérésen is agonizáltak. Mondjuk valószínűleg azért, mert a kis Ani már 8-9 évesen szerlemet vallott kb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga a 2 év valóban a wookie-ról rémlett, de arra emlékeztem, hogy említik valahol a második számban. :D

A képes útmutatóból derül ki, hogy Poe 32 éves az Ep7 idején (azaz 2 évvel született az endori csata előtt). :)

De igen, egyébként a képregény alapján is kikövetkeztethető, hogy nem az endori estén fogant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.