Ugrás a kommentre

5x11 - A Sunny Day in the Void


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Isteni lenne, bár szerintem erre nem sok esély van. :( Van egy új avatar ötletem. :D

 

Várom az instrukciókat a megfelelő topicban.. ;)

 

Ja és ilyen lehet éjjel :D :

 

abafar.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a rész valami csodálatos volt. Sajnos elfoglaltságaim miatt eddig nem nyílt alkalmam megnézni, de most végre ez is sorra került. Minden percét élveztem, mikro-generális meggárgyulásától piti droid lelkesedésén át R2-ék magánútra kerüléséig. De ami a legjobb volt benne, az a látvány. A jégaszteroida-mező, a bolygó üressége. De még milyen üressége. A nagy büdös semmit (még egy nyüves nap sem volt az égen) ilyen látványosan még nem jelenítették meg. Kétségbeesés és szórakoztatás ugyanazon a szinten. És aztán jöttek a gallimimusok madárizék, egyből felpezsdült az üresség, ám csak egy pillanatra, mert elértek a reményt adó városig... Ami totálisan kihalt. Hátborzongató volt számomra. És amikor elkezdett emelkedni a kamera... brrrr... Egyszerű, de nagyszerű epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban reménykedem, hogy Brent Friedman még tartogat jó meglepetéseket a szál folytatására, mivel bár eddig meg vagyok elégedve a sztorival, ordít róla az a tény, hogy ezt még lehet fokozni a befejezésig :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Sajnos rém unalmas epizód volt, de valószínűleg nem sikerült felfognom a lényegét. Attól tartok, hogyha filozofálgatós részt szerettek volna, akkor ennél komolyabb karakterekhez kellett volna nyúlni. WAC ezúttal is fárasztó helyenként, de ami lényegesebb, hogy a rész közepén az ezredes annyira idegesítő, amennyire csak lehet. Már azon gondolkodtam, hogy lehalkítom a tévét.

 

Emellett eléggé unalmas volt a végtelen bolyongás. Persze lehet tanmesének felfogni, hogyan találjuk meg önmagunkat a semmi közepén, stb, stb, de nekem ez nem jött át, nem működött.

 

A vége azért rendben volt, úgy kábé a madaras résztől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet. Lehet, ha többször megnézem tetszeni fog, mint a Mortis trilógia, nincs kizárva. Jelenleg viszont azt kell mondjam, ez a rész mindenfajta SW érzést mellőzött, leszámítva R2 és Threepio tatuini bolyongását. De később hátha nálam is a helyére kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem pl. a Mortis-trilógia nem igazán tetszett, ez viszont igen, viszont azt meg kell mondani, hogy e rész kapcsán eléggé szélsőséges vélemények születtek. Van akinek nagyon tetszett, viszont sokan unalmasnak tartották. Szóval ez egy eléggé megosztó epizód. :)

 

Az SW érzéssel kapcsolatban igazad van, ez a rész inkább egy hardcore sci-fire hasonlított, amely 20 percben leegyszerűsítve az élet nagy kérdéseivel foglalkozott. Mindenesetre én el tudtam volna nézni akár másfél óráig is a D-osztag bolyongását. :) A vicces helyzetek sem voltak erőltetettek, és én nem csodálkozom Gascon reakcióin sem. Valószínűleg abban a helyzetben én is megőrültem volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Érdekes egy epizód volt, de nem mondanám, hogy különösebben bejött.

 

A rész eleje az üstökösökkel nagyon jó volt. Egyszerűen fantasztikusan nézett ki. WAC beszólása, hogy Gascon-nak jó kifogása lesz, ha elbukik a küldetés kivételesen tényleg vicces volt. Jó volt, ahogy R2-ék neki álltak megszerelni a hajót, meg ahogy egymásba kapaszkodva mentették QT-t és C4-t….Ja és egy kérdés: más is furcsállta, hogy amíg a hiperűrben volt a hajó addig egy üstökösnek sem mentek neki? Lehet jobban jártak volna, ha folytatják az utat és nem törődnek velük. :lol:

 

Abafar és a Void tényleg iszonyú nyomasztó egy hely ezzel a teljes egyhangúsággal nem csodáltam, hogy Gascont az idegesítő droidokkal és a küldetés bukásának rémével együtt kishíján összeroppantotta.

 

Jópofák voltak azok a futómadárgyík valamik, főleg azt bírtam, ahogy az egyik odadörgölődzött WAC-hez.

 

Az viszont nagyon nem tetszett, hogy azok után, hogy az előző epizód végére Gascon és a droidok elnyerték egymás tiszteletét, ebben az részben minden visszaállt a nullára ilyentéren: Gascon megint tuskó, a droidok meg megint csak azért nem sz*rnak a fejére, mert ezen tevékenységre nem képesek. Arról meg nem is beszélve, hogy legkirályabb ötletet, amivel Gascon az egész szálban előállt, (azaz a nyilvánvaló „kövessük az állatokat” taktika) teljesen értelmetlenné és rossz értelemben nevetségessé tette, hogy R2-ék már előttük elérték a várost. Jobban örültem volna, ha a madárcsorda útközben éri utol a droidokat, és Gascon onnan szól rájuk, hogy kövessék őket.

 

5/10 egy fokkal gyengébb volt mint az előző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Aranyos rész volt. Na nem azt mondom, hogy olyan sok minden történt benne, de vicces volt legalább. Az elején nagyon tetszettek a jégmeteorok. az igazán látványos volt. És hozott egy jó kis EPIes feeliget amikor a mechek kimentek hogy megjavítsák a hajót.

Aztán mikor lezuhantak a bolygókra, akkor nem tudom miért, azt hittem ez jég bolygó, de hamar kiderült hogy sivatagos. Kicsit kellemetlenebbnek tűnik mint Tattooine. Elég elkeserítő lehet hogy tényleg semmi de semmi még még látóhatáron sem, és se víz se remény csak a droidok, lehet én is elég gyorsan bekattannék.

Azt hiszem Wac és a parancsnok ércelődése vitte csak előre a részt, mert amúgy eléggé fillernek éreztem, de jókat nevettem és várom hogy mi sül ki ebből :)

6/10. Mivel tudom hogy egyre jobb részek jönnek, ezért most óvatos leszek a pontozásommal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.