Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

A The Clone Wars animációs sorozat 5.0

Recommended Posts

45 perccel korábban, caseyjones írta:

Na igen. Bár erre sajnos nem sok esélyt látok. :( Pedig szerintem Ventress megérdemelné, hogy az ő történetének lezárását mozgóképes verzióban is kiadják. A The Clone Wars egyik legfontosabb karaktere. 

Én is kíváncsi lennék rá mozgóképes formában, de nem bánom, hogy végül regény formájában jelent meg. Ventress és Vos sokkal mélyebben megismerhetőek voltak így, a gondolataikon és érzéseiken keresztül, mint az a sorozatban lehetséges lett volna. 

22 perccel korábban, csoli1138 írta:

A dark deciple-t nem olvastam, számomra nem létezik. De tudom mi áll benne. A sorozatnál maradva így viszont számomra ő új karrierjével kiírta magát a galaxis főbb eseményeiből. Élhet és virulhat a birodalom érájában is mint fejvadász.

Hogy érted, hogy számodra nem létezik? :o Ugyanúgy a kánon része, mint a TCW. Ráadásul remek történet.

Spoiler

Plusz azt is elmondhatjuk, hogy Ventress karaktere így egy szép utat járt be, aminek van eleje és vége. Ellenben Ahsokával, aki egyelőre bizonytalanul lóg a levegőben mind a mai napig... így fennáll annak veszélye, hogy túltolják a karakterét, ahogy az már kissé Maulnál is érződött a Rebels során.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy a kánon része, de nálam a mozgókép az elsődleges kánon. Így van ahogy írod a spoiler mögött, de én mégis külön kezelem magamban. Szóval,ha sw nálam csak az létezik, amit láttam. Persze ez full magánügy, nem érvelés!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
38 perccel korábban, Darth Sky írta:

Ventress és Vos sokkal mélyebben megismerhetőek voltak így, a gondolataikon és érzéseiken keresztül, mint az a sorozatban lehetséges lett volna. 

Igen, ez egy jó szempont. Viszont nem tartanám rossz ötletnek a regényadaptációt; a Star Wars Univerzumban tudtommal még nem volt ilyesmivel dolgunk. :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ