Ugrás a kommentre

Filecserélők - etikai, jogi oldal


yodamester

Ajánlott hozzászólás

Arról, hogy pozitív externália, neked, nekem és másnak is. Fizetsz érte? Nem. Anyagiakban mérhető hasznod származik belőle? Igen. Akkor a minimum, hogy egy köszönetet elrebegsz az üzemeltetők felé, és nem fokhegyről beszélsz róluk. Ja, és ha úgy tartja kedved, pénzzel is támogathatod őket, nem olyan ördögtől való dolog ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze ez így van, de azért nyilván amit mi csinálunk az oldal tagjaiként az törvényileg büntetendő. Illegális. Lehet ezt ragozni meg kényelmessé tenni, de a lényeg nem változik. Aki meg azt hiszi, hogy az ncore tulajai csupán szívjóságból ilyen kedvesek az csak önmagát csapja be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze ez így van, de azért nyilván amit mi csinálunk az oldal tagjaiként az törvényileg büntetendő. Illegális. Lehet ezt ragozni meg kényelmessé tenni, de a lényeg nem változik. Aki meg azt hiszi, hogy az ncore tulajai csupán szívjóságból ilyen kedvesek az csak önmagát csapja be.

Nem látom, hol írtam olyat, ami ezeknek bárhol is ellentmondana. Én csak azt mondom, hogyha valaki használja, akkor legalább annyi tisztesség legyen már az illetőben, hogy nem ócsárolja azokat, akik lehetővé teszik neki a fájlok elérhetőségét...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem látom, hol írtam olyat, ami ezeknek bárhol is ellentmondana. Én csak azt mondom, hogyha valaki használja, akkor legalább annyi tisztesség legyen már az illetőben, hogy nem ócsárolja azokat, akik lehetővé teszik neki a fájlok elérhetőségét...

 

 

Nincsenek ócsárolva. De nem is foglalkozom velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem látom, hol írtam olyat, ami ezeknek bárhol is ellentmondana. Én csak azt mondom, hogyha valaki használja, akkor legalább annyi tisztesség legyen már az illetőben, hogy nem ócsárolja azokat, akik lehetővé teszik neki a fájlok elérhetőségét...

 

14d1340403489-humorous-pic-shows-evolution-tablets-let-facepalms-commence-picard-facepalm_o_gifsoup.com.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából ők egy hidat biztosítanak, egy gyűjtő helyet. A file-ok elérhetőségét TE biztosítod, mikor létrehozol egy torrentet. Aztán a TE gépedről tölti le a másik. Az, hogy a Trackert és a infót a tartalomról ők tárolják, az más tészta. De ez nem is illegális... Amit TE csinálsz, az is csak részben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

]

Látom nagy divat lett ezt a képet berakosgatnod, pedig nem írtam hülyeséget. Használod az oldalt? Igen. Hasznos számodra? Igen. Fizetsz érte? Nem. Valakinek melója van benne? Igen. Akkor minimum, hogy hálás vagy érte nem? Én is hálás vagyok neked, amiért üzemelted ezt a fórumot, mert díjmentesen jutok értékes tartalomhoz. A mag dettó ugyanez a kategória.

 

Az meg, hogy miért üzemeltetik (profitért, vagy jótékony szamaritánius szempontokból) nekem tök mindegy. Ettől még hálás vagyok, hogy munkát tesznek a dologba, mert a haszonélvezője vagyok. Még akkor is, ha a dolog illegális, és ez nyilván az én saram is, hogy a "könnyebb utat" választom.

 

Nem képeket kéne beszúrogatni, hanem normálisan megvitatni a kérdést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

csak hogy tisztan lasson mindenki

nemetorszagban itt ahol elek tortent meg hogy egy alkalmazottam torentezett es letoltott sokmindent mint kiderult mikor a gepet en vittem be az illetekesekhez bizonyitvan hogy nem en toltok le ugyanis a net a nevemen volt a lenyeg hogy valami szaros uj mehjelent zenen bukott le s megbuntettek 5001 eurora kikellet konyorognom hogy mersekeljek a buntetest mert a srac nem tudott rolla hogy ez illegalis a lenyeg hogy vegul 1260 eurot fizetunk be a csavo azonnal haza is koltozott visza magyarorszagra

 

tudok olyat is aki a 90 evek vege fele kereskedett ezzekkel a filmekkel es 5 ev bortont kapot ebol 3 ult le es 8000 markat kellet befizetnie es elkoboztak a szamitogepet meg stb

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 8 hónappal később...

Fejembe vettem hogy torrentet akarok feltölteni a Microbitre de zsákutcába jutottam. Utánanéztem a Gugliban de nem igazán bírok elmenni a leírásokon. Ha valaki ért hozzá akkor azt az illetőt kérem hogy privátban keressen fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 10 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.