Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Nem szavazok, mert az én kategóriám nincs benne :D

Ugyanis ritkán iszom, akkor meg azt, ami akad. Ebből következően nem tudok nagy különbséget tenni közöttük.

A pezsgőért nem rajongok, inkább mást iszom helyette.

Egyszer már ittam tequilát, és whiskyt is. Meglepően jónak találtam mindkettőt, vagyis inkább jobbnak, mint gondoltam.

Mostanában kezdem megszeretni a borokat, de abból sincs még választottem. Majd pár év tapasztalat után talán lesz :D

Tavasszal voltunk Szerbiában és onnan hoztam egy üveg helyi piát. Nagyon hasonlít az Unikumhoz, de ez nekem sokkal jobban ízlett. Család nem volt oda érte, ezért elég lassan fog elfogyni :P

Ja, és egyébként nincs kedvenc italom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HÁt én most nem szavazok. Ritkán iszok sört, mert az igazat megvallva, eddig csak egy ízlett, de annak meg elfelejtettem a nevét, és azóta sem találtam rá, így kénytelen vagyok mindig mást inni.

Néha a suli ebédszünetében átugrunk a közeli kocsmába "ebédelni".

Amúgy nem vagyok nagy piás, jobban szeretem a teát és a colát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sűrűn szoktam inni, de ha sörözök, akkor az abszolút kedvenc az Edelweiss (a szűrt és a szűretlen egyaránt). No meg a barna söröket is szeretem.

Borok közül a kedvencem a félédes villányi Zweigelt. Ez nálam még az aszút is üti. :D De rengeteg más bort is szeretek, csak épp ezt tudom a leginkább kiemelni.

A tequilát illetően MissKarrdéval azonos tapasztalataim vannak, meglepően jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát ezt a téma már kellett, szanaszét mindenhol előjött már. Ha alkohol én maradok a rumnál, a legtutibb, széleskörűen használható. :D

Ritkán iszom alkoholt, idén beleértve a szilvisztert semmi alkoholt nem fogyasztottam, viszont tej, tejeskávé és tea nélkül nem telik el nap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Énis havonta iszok kb, meg speciális alkamak alkalmával.De mondjuk a nagy piásokat nagyon elítélem.A töményeket nem szeretem, a pálinkát kifejezetten utálom.Egyszer ittam egy olyan italt, amitól 2 órán át köhögtem.K*rva erős volt.Az egyik ismerősöm úgy iszik, hogy vesz egy boros üveget, a háromnegyedét megissza, tölt bele sört, whiskyt, mindent amit csak talál a boltban.Felrázza, és megissza.... :D

 

Egy évben csak egyszer iszok 1-2 pohárnál többet.SZILVESZTEKOR.Emlékszem anno éjszaka 3 órakor ontottam a hülyeségeket a fórumon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZILVESZTEKOR.Emlékszem anno éjszaka 3 órakor ontottam a hülyeségeket a fórumon :D

 

:P Most elképzeltem, hogy mindannyian idejövünk szilviszterkor, totál beállva, és ontjuk magunkból a hülyeségeket, aztán pár nap múlva feljövünk és meglátjuk miket írtunk, asszem törölném a hozzászolásaimat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZILVESZTEKOR.Emlékszem anno éjszaka 3 órakor ontottam a hülyeségeket a fórumon :D

 

:P Most elképzeltem, hogy mindannyian idejövünk szilviszterkor, totál beállva, és ontjuk magunkból a hülyeségeket, aztán pár nap múlva feljövünk és meglátjuk miket írtunk, asszem törölném a hozzászolásaimat :D

 

A legjobb az volt szilveszterkor hogy aztmondtam hogy kijött egy új Anakin-Obis kép az MF.comra.. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az.Jó topic.Én a magyarok közül a Borsodit iszom, a külföldiek közül a Stellat.De ha más fajták vannak a bulin nem sértődök meg.Én bevallom ha buli van akkor ereszd el a hajam.Nem eszméletvesztésig iszom-abból már kinőttem-de hajnalban nem lehetne rám bízni már egy gyufa megvásárlását sem.Bulik általában 3 hetente vannak, van hogy sűrűbben.

Viszont ezeken kívűl csak filmnézések közben iszok sört.Akkor sem mindig.Hétköznap abszolút nem kell.

A sörön kívűl más piát nem nagyon szeretek.Egy-két pálinka lecsúszik, de több nem kell.A bort nem szeretem, a szárazzal ki lehetne kergetni a világból.Nekem nagyon savanyú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mondjuk az absinthe a nagy király még :D  :P

 

A művészek nagy kedvence. :D Bár ha jól tudom, ennek a piának vannak fokozatai. A legerősebb elmehetne kábítószernek is. :o

 

A legjobb/legkikészítőbb verziója a 80%-os, na ha ebből kicsivel többet iszol akkor szerencsésebb estben az LSD hez hasonló hatást produkál; rosszabb estben alkoholmérgezést...ohhh azok a boldog gimnáziumi évek! :o

 

P.S. Igazán jó Absinthe csak a Cseh köztársaságban kapható, importálható,minden más csak nagyon szerény utánzat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a legjobb sörök a magyarok által alig ismert sörök.Amik boltban nem kaphatók.Igazi német sörök!Egyszer nagybátyám hozott svájc-ból egy nagyon jó sört.Azóta nem ittam olyan jót.

 

Régebben Cola mániám volt, naponta ittam 2 litert.De most már a 2 pohár is sok.Sprite/Canada Dry/7Up.Mostanában ezek a kedvenceim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alkoholmentes: 100%-os üdítők, a kakaót én is nagyon szeretem, de csak a boltit, az otthon készítettet nem. Tejet kizárólag házit, a boltit nem iszom meg, mert a rendes házitejhez képest borzalom mindegyik. Teát én is iszom állandóan. Fekete és zöld teát is. A zöld tea bodzaszörppel ízesítve isteni jó!!!! Házilag készült bodzaszörppel. A zöld tea sok mindenre jó állítólag. Amióta iszom, kevesebbet vagyok náthás. Úgy néz ki, hogy tényleg használ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alkoholmentes: 100%-os üdítők, a kakaót én is nagyon szeretem, de csak a boltit, az otthon készítettet nem. Tejet kizárólag házit, a boltit nem iszom meg, mert a rendes házitejhez képest borzalom mindegyik. Teát én is iszom állandóan. Fekete és zöld teát is. A zöld tea bodzaszörppel ízesítve isteni jó!!!! Házilag készült bodzaszörppel. A zöld tea sok mindenre jó állítólag. Amióta iszom, kevesebbet vagyok náthás. Úgy néz ki, hogy tényleg használ.

 

Bolti kakaó?:) Én meg fordítva, csak a főzőtt kakaó. Az instant sem jó, tiszta cukor. Tejből a legjobb a kecsketej, csak piszok drága, de abban aztán van anyag, 6%-os zsirtartalmú a dobozos.

A Zöld teára én is rákaptam. Teaházakban Mate-t vagy fűszerteát iszom tejszínnel, esetleg rooiboos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bodzaszörpöt viszont nagyon! :) Bár a tea csipkebogyószörppel sem rossz. Nyáron gyakran iszom mentateát, a nagy melegben igen jólesik.

Kecsketejhez még nem volt szerencsém.

 

Csipkebogyószörpöt még magában sem ittam. De érdekes lehet teával is.

Bodzaszörpöt házit ittál, vagy lehet boltban is kapni? Még soha nem láttam. Tavaly kaptam hozzá receptet, házilag kotyvasztom össze :) Hmmm, talán ezért nem issza más a családból ? :D

Mentateát és kecsketejet sem ittam még.

 

Most tudatlannak fogok tűnni, de mi az a Coronita?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Zöld teára én is rákaptam. Teaházakban Mate-t vagy fűszerteát iszom tejszínnel, esetleg rooiboos.

 

Úgy rémlik, hogy a rooiboos egy afrikai növény, amiből teát is készítenek, elszáradt fűnek néz ki. Még soha nem ittam, de már kacérkodtam a gondolattal. Sőt, még mate-t sem, bár már az is rajta van a listámon.

Rendezzünk talit teaházban :) Azt hiszem, nem sokan díjaznák az ötletet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.