Ugrás a kommentre

Box Office


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Én is azon a véleményen vagyok, hogy egy 1,2-1,4 milliárd alapból simán meglehet. Megint hosszú évek teltek el az utolsó élőszereplős filmek óta, a TCW fenntartotta ugyan az érdeklődést, de a filmes kánon szerelmeseinek ez ugyanolyan várva várt visszatérés lesz, mint a TPM. Ha ráadásul jó is lesz, még akár több is összejöhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog így alakulni a boxoffice eredmény, hogy a Disney minden csapot elzár most (3D-s újrabemutatók, TCW kasza, játék kasza), és kb hagyja "szomjazni ezzel a rajongókat"

 

Végső soron ez használ majd a bevételeknek, vagy árt? :hmm:

Majd kiderül..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

A Fox berakta Fassbender főszereplésével a nagyszabású látványos videójáték adaptációját az Assassin's Creed-et 2015 május 22-re.

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=104453

Na most erre a Disney mit lép? Marad májusban, és versenyezteti a két filmet? Én mondjuk elraknám július 4 körülre, akkor is ünnep van USA-ban, és nagyon jól nyitnak a mozikban a filmek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan felmerült benned, hogy egy Assassin's Creed játékadaptáció versenyre kelhet egy Star Warsszal? Hát ez... happy0071.gif

Mintha azt írtad volna, hogy Schumacher a Forma 1-es kocsijával jobb, ha hátrábbról indul egy lovas fogattal szemben, mert amúgy sincs esélye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakoznék Dzséjthez. Ennél az Assassin's Creed filmnél már csak a Justice League-nek volt nagyobb égés szaga. És ezt most olyan mondja aki egyébként a játék-sorozatot imádja. De filmen annyira hülyén mutatna, hogy egyáltalán ahhoz, hogy ne tünjön oltári marhaságnak és megüsse egy közepes film szintjét át kéne irni az egész alapkoncepciót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Elemzők már most fix 1.2 milliárd dollár összbevételt jósolnak a filmnek, úgy hogy még a sztori se ismert és a színészek többsége. :cool:

http://www.slashfilm.com/disney-plans-star-wars-push-at-d23-analysts-predicting-over-1b-box-office-for-episode-vii/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ennél a filmnél még elég lesz annyi, hogy ráírják: Star Wars. Nem valószínű, hogy csak a cím kitermelné egymilliárdot, de hogy az árát ne hozza vissza és keressenek rajta még néhány misit, az képtelenség. Ahhoz nagyon-nagyon-nagyon sz*rra kéne sikerülnie. Márpedig erre kevesebb esélyt látok, mint arra, hogy Darth Sidious lelki segély szolgálatot nyit.

 

Hogy ki az ellenség, az szerintem hót másodlagos, az a fontos, ki vezeti őket. Kereskedelmi Szövetség, Szeparatisták, Birodalom, tök mindegy, önmagukban mindegyik remekül betöltötte a funkcióját (látványos csaták bokszzsákjai), a lényeg Sidiouson, Vaderen, Maulon, Tyranuson, Tarkinon és Grievouson volt. A gazvezéreknek kell jól sikerülnie, nem a bokszzsákoknak. Oké, azok se hulahoppozzanak fűszoknyában, azért nézzenek ki királyul, de technikailag lényegtelen, kikkel állnak szemben, amíg a főg*eciben van erő.

 

Az ep4-5-6 koncepcióját meg vajmi kevéssé hiszem, hogy lemásolnák, mert annak a koncepciója a kisebbek lázadása a nagy zsarnok ellen. Na most, az ep6 után ezek a zsarnokok a jófiúk lennének, ez meg valahogy furcsán venné ki magát. Erősen esélyesnek tartom, hogy a film témája valahol a két trilógia között fog egyensúlyozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a Holiday Special és egy J. J. Abrams rendezte ep7 mozifilm valóban egy és ugyanaz a súlycsoport. :roll::facepalm:

Én sem szeretem a mákostésztát, mert utálom a húslevest...

Ezt én is nagyon jól tudom, csupán arra akartam rámutatni, hogy nem minden volt sikeres, amire ráírták, hogy SW.

És nem biztos, hogy J. J. rendezi majd az összeset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is nagyon jól tudom, csupán arra akartam rámutatni, hogy nem minden volt sikeres, amire ráírták, hogy SW.

És nem biztos, hogy J. J. rendezi majd az összeset.

De nem is állítottam, hogy minden sikeres, ami SW, és ez jelenleg az ep7 Box Office topikja. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg eleve rossz példa: a Holiday Special sikerével tudtommal semmi baj nem volt. Nézték elegen csak sz*r volt.

 

Itt meg ahogy Dzséjt is irta, ha nem katasztrófa a forgatókönyv és a hangulat és nem terjed el gyorsan a filmről, hogy nézhetetlen akkor lazán visszatermeli a büdzséjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Most, hogy 2015 decembere pang az ürességtől (friss hír, hogy nem akkor jön az Avatar 2), sokkal jobban járna a Disney boxoffice szempontból, ha átrakná oda a premiert. Kényelmesen kifutna a film januárban és februárban, és eltaposná a kisebb filmeket, amelyek akkor érkeznek. 2 milliárdig simán elrepülne :)

2015 nyara hihetetlen zsúfoltnak ígérkezik, és legyen bármilyen szenzációs is az SW EP7, minden hétre jut két nagy blocbuster is...

Szóval én a decemberi bemutatót támogatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

And...here...we...go...

Multiple sources have told me that right now Disney and Lucasfilm have December circled on their calendars, with a mid-month release - the 15th - being most likely. That would take Star Wars out of the crowded summer and, more importantly, give JJ Abrams and company a couple more months to work on a movie that's already running a tighter schedule than most of the other Star Wars films.

http://badassdigest.com/2013/08/19/how-star-wars-episode-viis-release-date-might-make-history/

 

2015 december , azt susogják

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.