Ugrás a kommentre

5x18 - The Jedi Who Knew Too Much


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az első gondolatom: aztajóbüdösk*rvaistenit! :o Ez valami hihetetlenül izgalmas rész volt :o Ma délelőtt tudtam csak megnézni és még mindig a hatása alatt vagyok...mi a jó isten... nagyon tetszett! Ez most annyira felcsigázott! Wááááá...

 

Jöhet folytatás, kíváncsi leszek a történet végére!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor most kezdjük el keresni a félkarú Jedit. :D Ez a vége nagyon A szökevényesre sikerült, Harrison Ford akár be is ugorhatott volna, bár okozott volna némi paradoxont. De határozottan tetszett, főleg a helyszínek és Ahsoka reménytelensége. Hiába minden, minden jel arra mutat, hogy ő gyilkolt, bemondásra pedig nem szokás ítéletet hozni. Igaza volt ebben a lánynak, hiába bízik benne Anakin, az kevés, mert senki sem fog hinni neki. Túl hangosan mondogatta, hogy nem elégedett a helyzettel, és túl látványos volt a gyilkosság. Bár vannak furcsa körülmények (pont nincs hang a felvételen, a klónok már azelőtt kidőlnek, hogy Ahsoka kijött), de gondolom ezek aztán szándékosan kicsit manipulált bizonyítékká válnak. Akárki is az a Jedi a háttérben, nagyobb szemétláda, mint Krell volt. Azért remélem nem Offee az, annyira jó volt látni, hogy Ahsokával így "összenőttek." Akárki is legyen, nagyon defektes elképzelései vannak, ha szerinte egy a Jedik elleni merénylet a helyes tiltakozás...

Már ha Jedi, mert ebben még lazán benne lehet Dooku vagy Palpatine. A Sith-eknek pont kapóra jönne, hogy a Jediket ilyen csúnyán bemártsák, ráadásul Anakinnak is karddöfés lenne a szívébe, ami újabb taszítás a Sötét Oldal felé. Ezt a feltételezést erősíti az is, hogy Tarkin úgy tűnik, nyakig benne van.

De akár Asajj is lehetne, neki is elég sok rumlija van a Jedikkel... Bár azért ő tuti nem tudna leszervezni egy ilyen műveletet, vagy ha mégis, akkor az utóbbi időben igen jövedelmező lehet a fejvadász vállalkozása (na meg, nála úgy tűnt, hogy sikerült megbékélnie magával).

Lényeg a lényeg, érdekesen fognak alakulni a következő részek.

 

A helyszínek amúgy pazarok voltak. Eleve ikonikus pillanat volt a GAR főparancsnokságát látni, ami később valószínűleg a Birodalmi hadsereg főparancsnoksága is lesz. Baromi jók voltak azok a hatalmas klón szobrok, azért úgy tűnik, van némi tisztelet feléjük. Pláne az a hatalmas fal, teli a halottak nevével.

 

Kicsit furcsa volt Fox parancsnokot smasszerfőnökként látni, eddig nekem úgy tűnt, hogy ő légió parancsnok, mint Cody, nem pedig egy egyszerű fogdmeg. Lehet büntetést kapott valamiért? :) Én inkább használtam volna a készítők helyében Thire-t, akinek amúgy is Fox helyére kell kerülni az ep3-ra, és nem láttuk az 1x01 Ambush óta. De remek alkalom lett volna, hogy feltűnjön Jek és Rys is.

 

Érdekes, hogy Tambor és Poggle (na meg Loathsom) még mindig foglyok. Nekik lassan ideje lenne kiszabadulni és elmenni az Utapaura. A múltkori nagy szökés után bele lehetett magyarázni, hogy ők is megugrottak, de momentán ez helyettük ugrott meg, szóval most már nem hagyhatják csak úgy ennyiben.

 

A temetés gyönyörű volt, egyben gusztustalan. Undorító dolog volt látni egy ilyen ünnepen az Uralkodót, Tarkin Nagymoffot, Mass Ameddát és Yularen ezredest. Tömeggyilkos rohadékok és ott bájolognak áldozataik között... :angry::fuck2:

 

Kíváncsian várom a folytatást, vajon hová fog vezetni. Vajon Ahsokának ez lesz a végzete? Eljutunk oda, hogy kiderül, miért nincs benne az ep3-ban? :hmm: Ebben a történeti szálban bizony komoly fordulatok lehetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos hát igen Dzséjt. Itt aztán rendesen lehet izgulni Ahsokért. Még ennyire talán sose lehetett. Most jön a java, szóval lehet majd ezt még fokozni. :) Egyébként nagyon darkos ez a történet szál, de főleg ez a rész. Eleve sötétben játszódik a rész 90% -a, és a végén az alvilágba való leereszkedés is jelképes.

 

Tarkinról még annyit, hogy szerintem ő nincs benne az összeesküvésben. Bár ha kiderülne az ellenkezője akkor se lennék szomorú. ;)

 

A temetés gyönyörű volt, egyben gusztustalan. Undorító dolog volt látni egy ilyen ünnepen az Uralkodót, Tarkin Nagymoffot, Mass Ameddát és Yularen ezredest. Tömeggyilkos rohadékok és ott bájolognak áldozataik között... :angry::fuck2:

Ez nekem is eszembe jutott, ráadásul még utána is ott flangálnak a Jedi templomban a Birodal...ööö a Köztársasági tisztek. :D Ez is azt jelképezi már, hogy a Jedik inkább katonák. Az viszont meglepett, hogy ilyen sok Jedi halt meg a robbanásban. Talán valami nagy akcióra készültek?

 

 

Ágki! Micsoda reakció. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt sajnálom azért, hogy Ahsoka elég kevés mozgásteret kapott eddig a sorozatban. Sose kapott lehetőséget az önállósodásra, mindig volt valaki mellette, aki vitte valamerre. Pedig ő az a szereplő, akiért lehet izgulni, hiszen abszolút lövésünk sincs róla, mi lesz vele. Most viszont megteremtése óta először kapott önálló döntéseket, amikért csak maga felel, amiknek következménye rá lesznek hatással. Önállósodott, bár elég keserves ennek az ára. És ez nagyon jó, mert lehet érte szorítani.

Akármi lesz a végkifejlet, szerintem 20 percig nem nagyon fogok levegőt venni. :) Már itt is, amikor körbefogták, mondom, basszus, ennyi volt a nagy szökés, pedig de drukkoltam, hogy sikerüljön meglépnie. Hát, végül csak sikerült. Csak most lehet kipecázni azt a halat, amelyik megette. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, de ő egy padawan, így a karakteréből fakadóan nem lehetett várni, hogy túl önálló legyen. Talán ennek szakad vége most. Bár azt azért sajnálnám, ha ilyen módon válna önállóvá. Neki Jedi lovagnak kellene lennie, nem egy szökött renegát Jedinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen nem is gond, hogy eddig ebből az okból nem engedték el a kezét, csak sajnos így van egy kihasználható karakterük, kihasználatlanul. Viszont szökött, renegát Jediként túlélheti a 66-os parancsot, aminek szívből örülnék. A karakterben rengeteg a potenciál, ennek a TCW eddig csak a felszínét karcolgatta. Ráadásul fiatal kora és idegen mivolta miatt simán átvészelheti akár a Birodalmat is, ami az új fejlemények ismeretében lazán vezethetne ep7-8-9 szerephez, spin-off filmhez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel egyetértek, főleg, mert a főszereplők közül ő az egyetlen, akiről elmondhatjuk, hogy fejlődik. :) Bár Anakin is mintha egyre ingerlékenyebb lenne, de összességében nem mutat akkora ívet, mint kicsi Soka. De tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hová vezeti mindaz, amin most átmegy.

Azért nem lehet könnyű neki, hogy a Jedik ilyen könnyen cserben hagyták. Ezek után én a helyében vissza sem akarnék menni a Rendbel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem lehet könnyű neki, hogy a Jedik ilyen könnyen cserben hagyták. Ezek után én a helyében vissza sem akarnék menni a Rendbel.

Amint írtam az értékelésemben is, én azért arra kíváncsi lennék mit szól a Rend ehhez az ügyhöz. Ha zokszó nélkül beveszik azt, hogy Ahsoka gyilkos, én magam fogom kiadni a 66 -os parancsot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A temetés gyönyörű volt, egyben gusztustalan. Undorító dolog volt látni egy ilyen ünnepen az Uralkodót, Tarkin Nagymoffot, Mass Ameddát és Yularen ezredest. Tömeggyilkos rohadékok és ott bájolognak áldozataik között... :angry::fuck2:

Palpatine, Mas Amedda és Tarkin esetén megértem az indulataidat, hiszen ők valószínűleg be vannak avatva Palpatine tervébe, na de Yularen admirális? Mit vétett ő? Azon kívül, hogy az EPIV.-ben a Halálcsillagon szolgált, semmi rosszat nem csinált. Én eddig egy teljes mértékben tisztelettudó, hűséges katonatisztet láttam benne, aki nem kérdőjelezi meg a felettesei döntését. Sokan mit nem adnának egy ilyen emberért, mint ő. Ráadásul a sorozat során sem csinált semmi rosszat. (Viszont úgy tűnik, a Nightsisters óta megőszült egy kicsit.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint írtam az értékelésemben is, én azért arra kíváncsi lennék mit szól a Rend ehhez az ügyhöz. Ha zokszó nélkül beveszik azt, hogy Ahsoka gyilkos, én magam fogom kiadni a 66 -os parancsot. :D

Hát pedig nagyon úgy tűnik. Persze off screen mehet az egyezkedés, de szerintem jelzés értékű, hogy ilyen kényes ügyben egyetlen Tanácstag sem jelent meg Ahsokánál, pedig érdemes lenne kihallgatniuk. Csak Anakin jött, de még neki is kuss volt a neve (ami azért durva, hát azt hittem, hogy ott menten berendez egy hullaházat).

Arról nem beszélve, hogy hogyan működik ez? Ha a Jedik mellett klónok is meghalnak, az rögvest csak katonai ügy, de ha egy Jedi keveredik gyanúba, akkor az aztán végképp katonai ügy?

Valahogy nekem úgy tűnik, hogy a Tanács lazán kivonta magát a dologból. Pedig Yodának ott kéne ütlegelni Palpatine fejét az asztalán, hogy "mién... miénk... miénk." Ehelyett Anakinnak még majdhogynem erőszakot kell alkalmaznia, hogy láthassa a SAJÁT tanítványát.

 

Az azért viszont aranyos, hogy a második körben Anakin már hozta Rexet. Jött az erősítéssel. :D Gondolom a százados úr sem akart otthon ülni tétlenül, míg a bajtársát bekasztlizzák. Egyből védelmébe is vette, és a hangján úgy éreztem, hogy kelletlenül mondja, hogy Ahsoka veszélyes lehet, meg klónokat ölt.

 

Egyébként Letta megint nagyon érdekes volt. Amit elmondott abból az világlik ki, hogy nagyon jól ismerte azt a "Jedit" akivel társult... Lehet, hogy mégis Jedi lenne az elkövető? :hmm:

Sajnos a lehetőségek igen szűkek. Azért a GAR főparancsnokságra Dooku vagy Asajj aligha szambázhat be. Az nagyon, nagyon gáááááz lenne. Sidious ott lehetett és neki lenne is ereje ahhoz, hogy teszem azt az épület egyik végében ücsörögve megölje Lettát, és még gyanúba sem keveredne, de esélyes, hogy a Jedik megéreznék ezt.

Maradtak a Jedik, akikből viszont akár több is lehetett abban az épületben, elvégre ott állomásoznak a klónjaik. Szerintem van egy újabb Pong Krellünk. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine, Mas Amedda és Tarkin esetén megértem az indulataidat, hiszen ők valószínűleg be vannak avatva Palpatine tervébe, na de Yularen admirális? Mit vétett ő? Azon kívül, hogy az EPIV.-ben a Halálcsillagon szolgált, semmi rosszat nem csinált. Én eddig egy teljes mértékben tisztelettudó, hűséges katonatisztet láttam benne, aki nem kérdőjelezi meg a felettesei döntését. Sokan mit nem adnának egy ilyen emberért, mint ő. Ráadásul a sorozat során sem csinált semmi rosszat. (Viszont úgy tűnik, a Nightsisters óta megőszült egy kicsit.)

Pont elég az, hogy az ep4-ben ezredesi rangban ott ücsörög Tarkin legfőbb vezérkarában, azon a fegyveren, ami ártatlan milliárdok életét oltja ki egy röpke pillanat alatt. Ha annyira becsületes katona lenne, a Szövetségben láttuk volna Dodonna mellett az eligazításon.

Nyilván nem azzal érte el Tarkin megbecsülését, mert olyan jótét lélek. Hanem azért, mert olyan tiszt, aki megfelel Tarkin "félelem fogja fenntartani a rendet" elképzeléseinek. Oda nem marcipánkatonákat válogatott ám be az öreg kormányzó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig nagyon úgy tűnik. Persze off screen mehet az egyezkedés, de szerintem jelzés értékű, hogy ilyen kényes ügyben egyetlen Tanácstag sem jelent meg Ahsokánál, pedig érdemes lenne kihallgatniuk. Csak Anakin jött, de még neki is kuss volt a neve (ami azért durva, hát azt hittem, hogy ott menten berendez egy hullaházat).

Arról nem beszélve, hogy hogyan működik ez? Ha a Jedik mellett klónok is meghalnak, az rögvest csak katonai ügy, de ha egy Jedi keveredik gyanúba, akkor az aztán végképp katonai ügy?

Valahogy nekem úgy tűnik, hogy a Tanács lazán kivonta magát a dologból. Pedig Yodának ott kéne ütlegelni Palpatine fejét az asztalán, hogy "mién... miénk... miénk." Ehelyett Anakinnak még majdhogynem erőszakot kell alkalmaznia, hogy láthassa a SAJÁT tanítványát.

Ez csak azt bizonyítja számomra, hogy a Jediknek lassan már annyi hatalma se lesz mint egy sarki fűszerárusnak... Talán ez vezet oda is, hogy Windu -nak az EPIII -ban már tele a t*ke azzal, hogy Palpatine mindenbe beleugat. Remekül építik ezt a szálat.

 

Sajnos a lehetőségek igen szűkek. Azért a GAR főparancsnokságra Dooku vagy Asajj aligha szambázhat be. Az nagyon, nagyon gáááááz lenne. Sidious ott lehetett és neki lenne is ereje ahhoz, hogy teszem azt az épület egyik végében ücsörögve megölje Lettát, és még gyanúba sem keveredne, de esélyes, hogy a Jedik megéreznék ezt.

Maradtak a Jedik, akikből viszont akár több is lehetett abban az épületben, elvégre ott állomásoznak a klónjaik. Szerintem van egy újabb Pong Krellünk. :|

De ki lehet??? Sola Burq? :D Valaki olyannak kell lennie akit jól ismerünk. Én senkiről se tudom elképzelni, hogy ilyet tenne.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont elég az, hogy az ep4-ben ezredesi rangban ott ücsörög Tarkin legfőbb vezérkarában, azon a fegyveren, ami ártatlan milliárdok életét oltja ki egy röpke pillanat alatt. Ha annyira becsületes katona lenne, a Szövetségben láttuk volna Dodonna mellett az eligazításon.

Ez érdekes, lefokozták volna? Mármint... A Wookieepedián úgy fogalmaznak, hogy előléptették ezredessé, de legjobb tudomásom szerint az alacsonyabb rang, mint az admirális. Mondjuk az egyik szárazföldi hadviselési rang, a másik meg tengerészeti, úgyhogy nehéz összehasonlítani. >.< De emiatt én nem hibáztatom. Szerintem az akkori időben sem volt olyan egyértelműen fekete-fehér a helyzet. Ahogy erre a TCW is rávilágított már, csak a szeparatisták példájával. Mindkét oldalon vannak jó emberek. Ahogy a Birodalom berkein belül sem 100%-ig gonosz mindenki, úgy a Lázadó vezetők között is biztosan akadt olyan, aki nem volt túl humánus. Tarkinnak teljhatalma volt a Halálcsillagon, Yularen semmiképpen sem módosíthatta volna a döntését, mint azt már a TCW-ben is láthattuk, mennyire makacs. A Yularen félék fejében pedig szerintem meg sem fordul az árulás gondolata. Persze nézőpont kérdése az egész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yularen katona, tette a kötelességét. Valószínűleg nem volt olyan önálló és erős jellem, mint Dodonna vagy Madine, de ettől még nem tömeggyilkos. Szerintem a Halálcsillaggal is úgy volt, hogy durva módszer, de csak így lehet megsemmisíteni a lázadókat, akik fenyegetik a stabilitást. Azért pedig, hogy a békés Alderaan volt az első célpont, csakis Tarkint és Palpatine-t terheli a felelősség. Mivel Yularen ízig-vérig katona, neki ez a legfontosabb, hogy rend és fegyelem legyen. Valószínűleg a Klónháború is csak azt a képzetét erősítette meg, hogy ha minél nagyobb a centralizáció, annál kevesebb az esély arra, hogy a galaxis ismét anarchiába fulladjon.

 

Úgyhogy én Yularent a tömeggyilkos helyett inkább csak naiv és idealista katonaként jellemezném, aki mindig tette a kötelességét, akármelyik rezsim is legyen hatalmon. Egy jó katona nem politizál, csak teljesíti a parancsot. Akár Guderian vagy Rommel, akik szakértelmükkel a náci rezsimet szolgálták, de őket mégsem lehet nácinak nevezni.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ki lehet??? Sola Burq? :D Valaki olyannak kell lennie akit jól ismerünk. Én senkiről se tudom elképzelni, hogy ilyet tenne.

Ha csak az EU-t nézzük, akár lehetne ő is, mert az alapján nem volt egy jófiú a háborúban. Egyelőre a szóba jöhető tettesek a következők:

 

- Barriss Offee (A legerősebb gyanúsítottam, gyanúsan viselkedik már a Sabotage óta. Talán a legnagyobb dráma akkor kerekedne ki a végén, ha ő lenne az. Mégis, a helyzet talán túl alapos, bár ki tudja, mire képes a kis pszichopata. :D)

- Asajj Ventress (Aki esetleg kiadhatta magát Jedinek, de valószínűtlennek tartom.)

- Eeth Koth (Valaki, akit az EPII.-ben lelőttek, az EU nem nyúlt hozzá, így halottnak nyilvánították és a TCW-nek hála ismét él. Az EPIII.-ig eltűnik és Agen Kolar veszi át a helyét. Nem igazán volt a történetben, úgyhogy valószínűtlen, de akár ő is szóba jöhet. Tanácstag, így sok minden adathoz könnyedén hozzáférhetett.)

- Tera Sinube (Magamat is kiröhögöm, ahogy őt leírom, de TCW alkotta karakter, aki nem szerepel a filmekben. Ennek ellenére szinte biztos, hogy nem ő.)

 

Egyelőre ennyi jutott eszembe, tegyetek hozzá ti is, ha eszetekbe jut. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb apróság:

A temetésen -mely kétségtelenül érdekes és szép volt, bár a trailer alapján gondolt jelenősségteljessége elmaradt, mivel névtelen jedik voltak a pokrócok alatt s képernyőn kívül kerültek oda-

Yoda egy perc csendet kér.

A lányok (Ahsoka és Bariss) AZONNAL elkezdenek pofázni!

Ezek a mai fiatalaok. Tök tipikus! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barriss -nak maradandó károsodást is okozhattak a Geonosisi férgek, de a viselkedéséből nem ez jön le. Ráadásul a robbanásban az egyik legrégebbi ismerőse is meghalt, így a merénylethez semmiképp se lehetett köze. Lettát pedig olyan ölte meg, aki az egészet kitervelte. Nálam Ventress a befutó. Csak azt nem tudom ki vagy mi vezérelte?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kihagytad Palpatine-t. Igaz, magától értetődő, hogy ő mindig szerepel a gyanúsítottak listáján, akármilyen katasztrófáról legyen szó. :lol:

Elsősorban Jediket vettem számításba, de Palpatine biztos hogy nem volt. Max. az áruló Jedit is ő bérelte fel, mert nem hiszem, hogy Palpatine csak úgy nekiállt volna klónokat kaszabolni a folyosón. Már a Mandalore-i séta is erőteljesen veszélyeztette az inkognitóját.

 

Barriss -nak maradandó károsodást is okozhattak a Geonosisi férgek, de a viselkedéséből nem ez jön le. Ráadásul a robbanásban az egyik legrégebbi ismerőse is meghalt, így a merénylethez semmiképp se lehetett köze. Lettát pedig olyan ölte meg, aki az egészet kitervelte. Nálam Ventress a befutó. Csak azt nem tudom ki vagy mi vezérelte?

Én meg pont ezért tartom annak. Mert ha feltételezzük, hogy a lány egy pszichopata, akkor neki félvállról megy a színészkedés, vagy valaki más megölése. Tényleg, milyen érdekes csavar lenne, hogy ha kiderülne, hogy tényleg a Geonosisi férgek a hibásak.

 

Majd megtudjuk a The Wrong Jediben! :D Vagy akár még előbb is!

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Barriss olyan szinten lehet részese az egésznek, hogy tud valamit, amit másoknak nem mond el. Amikor Ahsoka magára hagyta, eléggé bűnbánó arckifejezést öltött fel. Persze az is lehet, hogy a készítők valóban csak a karakterépítés miatt vették őt elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barriss nagyon adja magát, azért nem tartom valószínűnek. Tipikus krimi húzás, beállítanak valakit, akire aztán mindenki gondolhat és jöhet a fordulat, hogy jéééé, mégsem ő. Plusz, ő is padawan, azért egy ilyen akció lebonyolításához több hatalom kell. Plusz, elég hülyén venné ki magát, ha a Jedik sorai közt most már pszichopaták is lennének. Azért az nem olyasmi, ami hirtelen alakul ki az emberben. Oké, ott voltak a férgek, de Luminarának csak feltűnt volna, hogy a tanítványa megzakkant.

 

Eath Koth tényleg lehetne, hiszen el kell tűnnie az ep3-ra. De lehet akár Eekar Oki is, lényegében bármelyik Jedi, aki nem szerepelt az ep3-ban. Annyit meg nem foglalkoztak a többi Jedivel, hogy abból le lehessen szűrni. Még akár egy vadi új szereplő is lehet belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul nem lehetett Palpatine utasítására? Persze szerintem abszurdum, nem hiszem, hogy a személyét ilyen hamar előhúznák a készítők, de ha már Ventress szóba került, akkor róla sem árt említést tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eath Koth tényleg lehetne, hiszen el kell tűnnie az ep3-ra. De lehet akár Eekar Oki is, lényegében bármelyik Jedi, aki nem szerepelt az ep3-ban. Annyit meg nem foglalkoztak a többi Jedivel, hogy abból le lehessen szűrni. Még akár egy vadi új szereplő is lehet belőle.

Ezekkel a Jedikkel az a baj, hogy nem ütnének nagyot. Erre lehetne mondani, hogy Krell is ismeretlen volt, de az ő tragédiája azért keményen be lett vezetve. Koth és Oki viszont a semmiből tűnne elő. Gyakorlatilag súlytalan karakterek ilyen szempontból.

 

Maul nem lehetett Palpatine utasítására? Persze szerintem abszurdum, nem hiszem, hogy a személyét ilyen hamar előhúznák a készítők, de ha már Ventress szóba került, akkor róla sem árt említést tenni.

Maul immár az ellensége. Szerintem hét lakat alatt tartja.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekkel a Jedikkel az a baj, hogy nem ütnének nagyot. Erre lehetne mondani, hogy Krell is ismeretlen volt, de az ő tragédiája azért keményen be lett vezetve. Koth és Oki viszont a semmiből tűnne elő. Gyakorlatilag súlytalan karakterek ilyen szempontból.

De milyen más olyan Jedit tudnál mondani, akire azt mondod, hogy az tényleg ütne? Akik több szerepet kaptak, azok mind egy szálig ott virítanak az ep3-ban. Ilyen szempontból tényleg csak Barriss marad, mivel őt törölték az ep3-ból. De ő meg annyira kézenfekvő... :para:

 

Az feltűnt nektek, hogy Barriss már alacsonyabb Ahsokánál, holott a Geonosison még ő volt a magasabb? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.