Ugrás a kommentre

Cikkek a Star Wars-ról


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Regényfordítás 1978-ból. 1 évvel a magyar filmbemutató előtt. Kettővel a regény előtt.

 

Érdekes, hogy a fordító nem ugyanaz, mint aki a regényt készítette. Meg az is hogy: A mű a közeljövőben lát napvilágot...

Hát vagy más terveik voltak, vagy akkor két év még közeljövő volt.

 

im_1978_01a.jpg

im_1978_02a.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Ezt talán nem kellett volna. Szerintem az ilyen 'írások' arra se méltók, hogy megemlítsük, nem hogy erről mélyebben is értekezzünk. Egyszerűen szánalmas az egész úgy ahogy van. Majdnem rosszul lettem amikor olvastam, mert ennyi hülyeséget ilyen töményen ritkán olvas az ember. Sajnos ma minden hülye gyerek blogot indít, és azt hiszi ettől ő már valaki.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreértés ne essék, én nem gondolom, hogy erről kellene értekeznünk. Van ennél jobb téma is. Csak tegnap belebotlottam ebbe az írásba, és jól felhúztam magam rajta. :) Pedig nem kellett volna. A bejegyzésnél már csak a kommentek jobbak... De az ilyenekkel még vitába szállni sem érdemes, mert semmi értelme. De azért az agyatlan fikázásnak is vannak határai. :)

Szerkesztve: - Szafina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért az agyatlan fikázásnak is vannak határai. :)

Nincsenek határai, ezt tapasztalatból tudom. :) Talán mégis érdemes idézni az egyik pali hozzászólását.

 

"az egy dolog, hogy a klónok "gyárakban" készülnek, bár azok nem igazán gyárak. A robotok, (lásd a C3PO, a 21B, az EV99, az R2D2, R3..stb.) gyárakban készülnek, csakúgy mint az űrhajók. Ezek az SW univerzumban megadott, lefektetett dolgok, a gyáraknak vannak neveik és megadott bolygóik. Kész.

Egy kis pöcs sivatagi gyerek miért és hogy csinál egy teljesen korrekt C3PO tipusú robotot?..érteeem? pont ilyen marhaságok miatt szarok az uj részek. Lucas sucks"

 

Most erre mit lehet mondani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, ezt már olvastam anno valahol (lehet a kritikák topikban lapul). Nekem ezek a sziklaszilárd és megalapozott érvek tetszenek, ami azért jól jellemzi emberünk erényeit:

 

"Melyik jobb? A bábu Yoda sokkal faszább bárki bármit is mond."

A világ meg a Föld körül forog, ami mellesleg lapos, bárki bármit mond.

 

"Érdemes megnézni az alábbi táblázatot, amit csak nektek állítottam össze:"

Ide a táblázat, amit biztonsági okokból nem linkelek be :)

"Az X-ek jelölik azt, amelyik pozicióban Lucas volt. Tisztán látszik, hogy melyik filmek minősége fos. Ez megint alátámasztja észrevételemet, hogy Lucas se nem jó rendező, se nem jó forgatókönyvíró. (A birodalom visszavág, és a Jedi visszatér a legjobb részek)."

Én is rajzoltam egy táblázatot, melyből tisztán látszik, mennyire számít Johnny fiú véleménye az életről:

19104688208.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.