Ugrás a kommentre

Cikkek a Star Wars-ról


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Amikor a Puliwoodon megláttam ezt a cikket ilyen címmel, egy pillanatra komolyan azt hittem, hogy ez a Winter Madness. :lol2: De kicsit össze voltam zavarodva, hiszen van még vissza pár forduló.

Ráadásul odaírták, hogy egy szűk réteg vett csak részt a szavazáson, ez pedig tovább erősítette bennem, hogy ez a Winter Madness. Aztán továbbolvasva rádöbbentem, hogy itt nem a mi szavazásunkról van szó. :D:lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...

Az Empire magazin megszavaztatta az olvasóival minden idők legjobb 20 filmes gonoszát, és bizony a Star Wars nagyon derekasan helyt állt a megmérettetésben, mert három(!!!) gonoszt is beszavaztak a listára.

 

A 15. helyet szerezte meg az Uralkodó maga, aki hat filmen át machinált a háttérben, és a Birodalom, amit teremtett, még ma sem nyugszik. Ugyan új nevet kapott, de a maga brutális módján az Első Rend még rosszabb is lehet a Birodalomnál. Ám nem csak ebben mutatkozik meg Darth Sidious hagyatéka, hanem a 7. helyet elfoglaló Kylo Renben is, aki legalább olyan gonosz, mint Sheev Palpatine volt, ráadásul immár ő az Első Rend uralkodója. Igazán büszke lehet rá a nem meglepő módon az 1. helyet elfoglaló nagyapja, Darth Vader.

 

Amikor belefutotta a cikkbe, az első gondolatom az volt: na, itt is Vader az első, és tuti nem lesz rajta se Snoke, se Kylo. Hát nagyon kellemesen meglepődtem. Vader első helyéért nem fogok haragudni, azért meg pláne nem, hogy miközben annyian pocskondiázzák Kylo Rent, úgy tűnik, mint gonosz nagyon is jól funkcionál. Mert egyrészt az Empire-nek azért elég nagy és változatos az olvasó tábora, másodszor, Kylo egy alig két éves karakter, és mégis megelőzött olyan kultikus gonoszokat, mint a T-1000-es, Freddy Krueger, Norman Bates, Michael Myers és persze maga Palpatine. De maga mögött tudta Sauront, Gollumot és Voldemortot is, hogy az 'ifjabb" gonoszok közül is felemlegessünk párat. Ez szerintem k*rva jó dolog! :clap: 

 

:kylo::saber_kylo:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Nem tudtam máshova tenni, majd a moderátorok átpakolják. Enjoy!

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fogod elhinni most van file a linkeken. Pár órája még semmi nem volt a linkeken , tölteni sem tudtam. Most viszont van már le is töltöttem. Sajna cbz-ben van amihez kell egy progi ami olvassa.

szerk: Elkiabáltam a 3 linkből csak az elsőn van file a többin nincs.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nálam mindegyik link működött, de sajnos leszedegetik. A Cbz, cbr kiterjesztésű állományok pedig kicsomagolhatók winrar progival.

 

Itt az újabb adag, de siessetek, mert ezeket nem én teszem elérhetővé. HA a tulaj leszedi, akkor ennyi volt. (Egyszer volt Budán kutyavásár...de ott sem lehetett megszerezni ezeket a finom cuccokat.) 

 

No...kértem egy kedves embert, hogy tegye fel nekem a Star Wars Topps Galaxy kártyákat. A sorozaton belül 7 külön széria került kiadásra, amiből a 4. még nincs szkennelve, így azt nem tudta megosztani.) Viszont külön kértem tőle, hogy tegye fel a Shadows of the Empire kártyákat is, így a csomag azt is tartalmazza. Siessetek a letöltéssel, mert nem tudom, hogy meddig lesz elérhető! (Valaki készíthetne nekem egy know how -t arról, hogyan tudom spoiler tagba tenni a tartalmat! :) )

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Hírcsárdás cikk. Kargarosz! Ez az oldal a saját vélemények gyűjtőhelye, nem cikkek belinkelésének az elsődleges gyűjtőhelye. Kérlek próbáld megtalálni az egyensúlyt a cikkek belinkelése és a saját vélemények írása között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Donát írta:

Hírcsárdás cikk. Kargarosz! Ez az oldal a saját vélemények gyűjtőhelye, nem cikkek belinkelésének az elsődleges gyűjtőhelye. Kérlek próbáld megtalálni az egyensúlyt a cikkek belinkelése és a saját vélemények írása között.

Ahhoz képest ahogy elnéztem rengetegen linkeltek be ide cikkeket szóval nem értem még mindig mi a probléma. Érdekességnek hoztam,hogy ilyen is van.

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.