Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Itt már lehet is nézni, Rebels201:

 

https://mega.nz/#F!8IZTAZIZ!k8dnWF1dv1XEz7ujdcULog'>https://drive.google.com/folderview?id=0B6lDFI93ly1lcjhfNTRwZE1LUWM&usp=sharinghttps://mega.nz/#F!8IZTAZIZ!k8dnWF1dv1XEz7ujdcULog

 

Letöltés:

 

https://mega.nz/#F!8IZTAZIZ!k8dnWF1dv1XEz7ujdcULog

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a linket, közben megjött a Recon epizód is.

 

A Recon epizódok a rész topikjában vannak, így azt nem kell ide kilinkelni. Köszi. :)

 

 

3:20 körül Filoni azt mondja, hogy "nem Wolffe volt az a klón aki megpróbálta elintézni Plo Koon-t". Szerintetek elszólás volt?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

3:20 körül Filoni azt mondja, hogy "nem Wolffe volt az a klón aki megpróbálta elintézni Plo Koon-t". Szerintetek elszólás volt?

 

Kissé lemaradtam, nem tudom pontosan, miről van szó, de

 

 

Plo Koont az eddigi tudásom szerint egy Jag nevű klón lőtte ki a 66-os parancs kiadásakor. És nagyon remélem, hogy nem elszólás volt, mert ha visszahozzák Koon-t, nem tudom mit csinálok... Láttuk, hogy egyértelműen felrobbant, nem kéne... :para:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kissé lemaradtam, nem tudom pontosan, miről van szó, de

 

 

Plo Koont az eddigi tudásom szerint egy Jag nevű klón lőtte ki a 66-os parancs kiadásakor. És nagyon remélem, hogy nem elszólás volt, mert ha visszahozzák Koon-t, nem tudom mit csinálok... Láttuk, hogy egyértelműen felrobbant, nem kéne... :para:

 

 

Nem kell aggódni! Szerintem csak arra világított rá, hogy nem Wolffe tette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plo Koont az eddigi tudásom szerint egy Jag nevű klón lőtte ki a 66-os parancs kiadásakor. És nagyon remélem, hogy nem elszólás volt, mert ha visszahozzák Koon-t, nem tudom mit csinálok... Láttuk, hogy egyértelműen felrobbant, nem kéne... :para:

Nem kell félni, Filoni egyszerűen csak emlékeztette a népeket, hogy nem Wolffe lőtte le Koont. Valószínűleg találkozott olyannal, akinek ez nem jött át egyértelműen abból a félreérthetetlen jelenetből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell félni, Filoni egyszerűen csak emlékeztette a népeket, hogy nem Wolffe lőtte le Koont. Valószínűleg találkozott olyannal, akinek ez nem jött át egyértelműen abból a félreérthetetlen jelenetből.

Remélem, igazad van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, ne a megás linket használjátok, mert az csak webrip. Már elérhető a rendes (masszív) WEB-DL verzió is. Hasít a torrent, mint egy X szárnyú vadászgép a víz fölött.

 

https://kat.cr/star-wars-rebels-s02e02-the-lost-commanders-1080p-web-dl-dd5-1-h-264-yfn-t11415305.html

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól látom, hogy nincs epguide a részről? :hmm:

Van róla. Csak még alszamak az sw. com informatikusai. Nincs szem előtt. És a főoldalon még 2. résznek van titulálva, míg a Siege of Lothal 1-2-nek. Kezdődik! :facepalm:

 

szerk: mostmár a főoldal 1. résznek írja, a gude-on belül meg 3. nak. Édesistenem! Deja Vu! :angry:

 

ime:

http://www.starwars.com/tv-shows/the-lost-commanders-episode-guide

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell félni, Filoni egyszerűen csak emlékeztette a népeket, hogy nem Wolffe lőtte le Koont. Valószínűleg találkozott olyannal, akinek ez nem jött át egyértelműen abból a félreérthetetlen jelenetből.

Én is ebben reménykedem, de a probléma az, hogy nem azt mondta, hogy "nem Wolffe szedte le Plo Koon-t", vagy "Wolffe nem próbálta meg leszedni Plo Koon-t", hanem kifejezetten úgy fogalmazott, hogy "nem Wolffe volt az a klón, aki megpróbálta leszedni Plo Koon-t".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ebben reménykedem, de a probléma az, hogy nem azt mondta, hogy "nem Wolffe szedte le Plo Koon-t", vagy "Wolffe nem próbálta meg leszedni Plo Koon-t", hanem kifejezetten úgy fogalmazott, hogy "nem Wolffe volt az a klón, aki megpróbálta leszedni Plo Koon-t".

Korrábban én is írtam, -csak én nem hallatszok-, hogy Filoni nem fog ilyet csinálni, hogy Plo-Koont visszahozza.

Nem volt huncutság a hangjában, ezt nem tudom hogy érthettétek így..

Szereti, meg minden, de ez elképzelhetetlen.

Persze megértem az aggályokat Darth Maul, Echo és Gregor után, de mindent azért nem lehet. Nyugi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, ne a megás linket használjátok, mert az csak webrip. Már elérhető a rendes (masszív) WEB-DL verzió is. Hasít a torrent, mint egy X szárnyú vadászgép a víz fölött.

 

https://kat.cr/star-wars-rebels-s02e02-the-lost-commanders-1080p-web-dl-dd5-1-h-264-yfn-t11415305.html

 

Köszi a linket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt huncutság a hangjában, ezt nem tudom hogy érthettétek így..

Én nem néztem meg a recon videót, mert előbb magát az epizódot kell látnom, ahhoz meg szerintem megvárom a feliratot. :) Reménykedjünk abban, hogy tényleg nem hozzák vissza Koon mestert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem szerencsés, hogy Ahsoka és Plo között be volt mutatva egy baráti viszony a TCW-ben, mert így Ahsoka a Koon mestertől jövő jó befolyást is magával viszi abba a korszakba, ahova Plo már nem mehet. Ennek Filoni is mindenképp örülhet, nem kell feltámasztani egy karaktert ahhoz, hogy valamicske kis utóhatása átjöjjön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ebben reménykedem, de a probléma az, hogy nem azt mondta, hogy "nem Wolffe szedte le Plo Koon-t", vagy "Wolffe nem próbálta meg leszedni Plo Koon-t", hanem kifejezetten úgy fogalmazott, hogy "nem Wolffe volt az a klón, aki megpróbálta leszedni Plo Koon-t".

A klón vagy három lövést ad le rá, mire eltalálja. Szerintem ez belefér abba, hogy próbálkozott, aztán sikerült. Egyszerűen így sikerült kifejeznie magát, nem kell ennek nagy feneket keríteni.

 

Persze megértem az aggályokat Darth Maul, Echo és Gregor után, de mindent azért nem lehet. Nyugi.

Echo és Gregor azért más, hiszen egyik halálát sem láttuk. Echo elrepült a robbanáskor a francba, amit még Kananék is túléltek, pedig Kananon rohamosztagos páncél volt, ha nekimegy egy légy, a viselője összes csontja porrá zúzódik. :evil: Gregort meg aztán végképp nem láttuk meghalni. Jó, nagy volt a robbanás, de R2 egy százszor akkora robbanásból is előkerült javítható állapotban, szóval lehet, hogy nagyobb volt a füstje, mint a lángja. ;)

Plo Koont ezzel szemben nemhogy a szemünk előtt nyelték el a lángok, nekiszáguldott egy épületnek, amin szétrobbant a hajója, a maradványok pedig belezuhantak a Cato Neimoidia mélységébe. Ez még Maul halálánál is nyilvánvalóbb halál. Ő legalább csak ketté esett, nem száz felé. Úgyhogy biztos vagyok benne, hogy csak fölöslegesen túráztatjátok magatokat.

(Ja, és csak csendben jegyzem meg, Maul hihetetlen feltámadását nem Filoniéknak köszönhetjük, hanem George Lucasnak. Filoniék nem akarták feltámasztani, ők azért alkották meg a Maul-pótlékot, Savage-t. Szóval, ha Filoni már attól ódzkodott, hogy feltámassza Mault, miért törtné magát a még nála is egyértelműbben elpatkolt Koon feltámasztásával?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most költői kérdés volt? :)

Mondjuk azért tegyük hozzá, hogy Gregor már a TCW-ben leközli, hogy márpedig ő hazamegy. Plusz, egy halom doboz mögött bújt fedezékbe, amikor elkezdte a robbantásos manővert, így azok és a kommandós páncél bőven elég kellett, hogy legyen. És persze mindez után Gascom ezredes nyugodtan elküldhetett egy osztagot, hogy ugyan, nézzék már meg, mi lett az MIA emberükkel. Még ha halott is, erről azért illik meggyőződni, ha mód és lehetőség van rá.

Echo más tészta, de ő eléggé le is sérült, viszont azért ő sem habókra hordta a páncélt.

Hogy ezzel csökken a drámaiság? Szerintem annyira nem. Legfeljebb utána nem szomorkodunk, bár őszintén szólva, mivel Gregor hibbant, Echo meg kiborg lett, szerintem így is van helye egy kis szomorúságnak, elvégre azok az emberek, akiket megismertünk, a halálközeli pillanatokkal megszűntek létezni. Gregor annyira megváltozott, hogy ha nem mutatnák be, akkor eszedbe sem jutna, hogy az az a bátor kommandós.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt hogy amikor Ahsoka ott hagyta rendet és nem úgy néz ki h később vissza tért volna.

Így viszont van egy olyan érzésem ezt a "Mandalore ostroma" valahol fogjuk látni (Képregény,TCW Legacy) más különben nem hozták volna szóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ezzel csökken a drámaiság? Szerintem annyira nem. Legfeljebb utána nem szomorkodunk, bár őszintén szólva, mivel Gregor hibbant, Echo meg kiborg lett, szerintem így is van helye egy kis szomorúságnak, elvégre azok az emberek, akiket megismertünk, a halálközeli pillanatokkal megszűntek létezni. Gregor annyira megváltozott, hogy ha nem mutatnák be, akkor eszedbe sem jutna, hogy az az a bátor kommandós.

Lehet. Végülis nem lett habostorta az életük az eseteik után. Az áldozataik így is nagyok maradnak.

 

Állítólag a Rex által említett "Mandalore ostroma" lett volna a TCW fináléja:

 

Én az említésekor az utolsó tcw-beli mandalori szálra asszociáltam. Bár annak közvetlen folytatásáról lehet szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt hogy amikor Ahsoka ott hagyta rendet és nem úgy néz ki h később vissza tért volna.

Nem is, de attól még kapcsolatba léphetett velük. ;)

 

Ez a Mandalore ostroma dolog elég érdekes, ezek szerint Ahsokának még lett volna szerepe a legvégső epizódokban is.

Ja, az utolsó pár rész arról szólt volna, hogy hol volt Ahsoka és Rex a 66-os parancs alatt.

 

Filoni nemrég erősítette meg, hogy ők ketten még legalább egyszer összefutottak a háború vége előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Mandalore ostroma dolog elég érdekes, ezek szerint Ahsokának még lett volna szerepe a legvégső epizódokban is.

 

Nem is, de attól még kapcsolatba léphetett velük. ;)

Ja, az utolsó pár rész arról szólt volna, hogy hol volt Ahsoka és Rex a 66-os parancs alatt.

Filoni nemrég erősítette meg, hogy ők ketten még legalább egyszer összefutottak a háború vége előtt.

Ezek tükrében valóban kíváncsi az ember, hogy mi volt velük akkortájt. Mint említettem az epizódban én szinte átsiklottam ez fölött, pedig inkább elakadni kellett volna rajta, hisz sem Rex sem Ahsoka nem volt ott a bemutatott Mandalore-szálban, így nyilván másról van szó a későbbiekből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.