Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Sziasztok!

2. évad 04. rész Brothers of the Broken Horn szinkronnal...;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maz Kanata :D

 

Vagy Hidas Ezra faterja vagy muterja. :D

 

Nekem az első gondolatom Cad Bane volt. Aztán elhessegettem, mert körülötte már sok börtön-sztori volt.

De lehet, hogy fejvadász-vonalon kell keresgélni..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lehet, hogy fejvadász-vonalon kell keresgélni..

Akár ott is lehet. Csak érdekes figura legyen az az illető. Akár fejvadász lesz akár nem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre már gondoltam hogy mi van a 3.évaddal mert még eddig semmit nem hallottunk róla. Tavaly már az évad előtt berendelték elég gyorsan. TCW-nél nem tudom hogy volt a szokás hogy mikor rendelték be. Az amerikai nézetstég nem rossz de mivel ez egy globális brand a világ összes Disney TV adja és a nagy pénz a merchandisingben van így annyira nem is számít.

 

Szerintem nem lesz öt évados max négy.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ah, so.. Életbe lépett a 2.0?!

Szóval a lényeg szerintem is a korrekt befejezés, mert bár ráerőltethetjük, hogy le van zárva a tcw, akkor miért fáj a szívünk a story reel-ek alatt?

Szóval kívánom, hogy a Rebels ne járjon így!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval a lényeg szerintem is a korrekt befejezés, mert bár ráerőltethetjük, hogy le van zárva a tcw, akkor miért fáj a szívünk a story reel-ek alatt?

Szóval kívánom, hogy a Rebels ne járjon így!

Szerintem semmi jót nem lehet sehogy úgy befejezni, hogy ne legyen utána hiányérzetünk vagy ne fájna a szívünk, ha bármi azzal kapcsolatos infó vagy videó megjelenik utána. Kicsit fordítva a dolgon, nincs az a tökéletes befejezés, ami után ne lehetne folytatni egy szériát, méghozzá jól. A 6 filmes Saga-t is kerek egésznek gondoltuk sokáig, most mégis szinte mindenki epekedve várja a folytatást. Nem azért, mert a 6-nak ne lett volna korrekt befejezése.

 

A TCW 5 évadja szerintem kifejezetten szép és kerek. Annak ellenére, hogy eredetileg folytatni akarták, sőt végül folytatták is. Sőt, még az olyan sorozatok közül is kevesebb büszkélkedhet jobb lezárással, amelyeknél eleve előre tervezett volt a kasza. A "félkész" 6. évad valahol kicsit belerondít ebbe a képbe és azzal együtt már furcsább a TCW vége, de azért jó, hogy megkaptuk azokat a részeket is. De ha 10 évad készült volna belőle és egészen az Ep.3 elejéig szőtték volna a fonalat, akkor is tuti lehetett volna utólag olyan tartalmakat kitalálni, amivel megforgatják a kést a rajongók szívében.

 

Én úgy vagyok vele, hogy inkább éljen meg a Rebels is 5-6 évadot (persze az eddigiekhez vagy a TCW-hoz hasonló minőségben) és kapjon egy váratlan kaszát, mintsem hogy tervezetten legyen vége mondjuk egy 3. vagy 4. évaddal. Aztán ki tudja, lehet 4 évaddal befejezik, utána pedig megint jön egy új animációs sorozat az OT és ST közé. Ha pedig megüti a szintet, akkor megint kissé elvonhatja a figyelmet a Rebels befejezéséről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmi jót nem lehet sehogy úgy befejezni, hogy ne legyen utána hiányérzetünk vagy ne fájna a szívünk, ha bármi azzal kapcsolatos infó vagy videó megjelenik utána. Kicsit fordítva a dolgon, nincs az a tökéletes befejezés, ami után ne lehetne folytatni egy szériát, méghozzá jól. A 6 filmes Saga-t is kerek egésznek gondoltuk sokáig, most mégis szinte mindenki epekedve várja a folytatást. Nem azért, mert a 6-nak ne lett volna korrekt befejezése.

 

A TCW 5 évadja szerintem kifejezetten szép és kerek. Annak ellenére, hogy eredetileg folytatni akarták, sőt végül folytatták is. Sőt, még az olyan sorozatok közül is kevesebb büszkélkedhet jobb lezárással, amelyeknél eleve előre tervezett volt a kasza. A "félkész" 6. évad valahol kicsit belerondít ebbe a képbe és azzal együtt már furcsább a TCW vége, de azért jó, hogy megkaptuk azokat a részeket is. De ha 10 évad készült volna belőle és egészen az Ep.3 elejéig szőtték volna a fonalat, akkor is tuti lehetett volna utólag olyan tartalmakat kitalálni, amivel megforgatják a kést a rajongók szívében.

 

Én úgy vagyok vele, hogy inkább éljen meg a Rebels is 5-6 évadot (persze az eddigiekhez vagy a TCW-hoz hasonló minőségben) és kapjon egy váratlan kaszát, mintsem hogy tervezetten legyen vége mondjuk egy 3. vagy 4. évaddal. Aztán ki tudja, lehet 4 évaddal befejezik, utána pedig megint jön egy új animációs sorozat az OT és ST közé. Ha pedig megüti a szintet, akkor megint kissé elvonhatja a figyelmet a Rebels befejezéséről.

 

Értelek pb, de nekem messze jobban hangzik egy tervezett befejezés egy váratlan kaszánál. Akkor is ha az előbbivel kevesebb epizód jár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Következő rész

Sabine epizódja lesz ahol felfog tűnni az a rejtélyes fejvadász. Ezért utána néztem Sabine-k akinek ugye a teljes neve Sabine Wren és ő a Wren Klán tagja ami a Vizsla Házhoz tartozik. Szerintem az új szereplő Sabine nővére és a Blood Sisters cím is erre utalhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy legalább 7 évadra számíthatunk, legalábbis Freddie Prinze Jr. ezt állítja, persze nem tudom mennyire lehet adni egy szinkronszínész véleményére...

 

Valami ilyesmit mondott:

 

"Nem azért vette meg a Disney a Lucasfilmet, hogy aztán olyan sorozatba öljék pénzt, amit később úgy is elkaszálnak. Itt leszünk egy darabig, e miatt nem kell aggódni."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár szeretem a Rebelst, nem hiszem, hogy előnyére válna, ha elnyújtanák. A TCW-ben speciel nem csíptem, hogy a három éves háborúban annyi minden történt csak Anakinnal és Obi-Wannal (ha több különböző emberrel történt volna, talán jobb lett volna). Már csak négy évre vagyunk az ep4-től, ráadásul itt sokkal összefüggőbb a sztori. Legyen inkább rendesen eleje, közepe és vége, jól elmesélve a lázadók előtörténete max. öt évadban, aztán jöhet valami új. Annyi sok mesélni való van a Star Warsban, ne ragadjanak le 7-10 évre egyetlen érában. Pláne, hogy éppen érkezik egy harmincéves lyuk, ahol szabadon lehet garázdálkodni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit lemaradtam a történetekkel. Sok dolgom volt mostanság. :D Még az előző részt is csak egyszer láttam ezt meg még egyszer sem. Holnap remélem tudom pótolni. :) (egy kicsit off kérdés: miért van szügség 2.0-ás topicokat nyitni? Belaggol a szerver a sok választól?)

A Rebels elvonási tüneteim már olyan mértékben kiterebélyesedett, hogy tegnap éjjel azt álmodtam, hogy a képbe jön egy harmadik Inkvizítor aki az új Fő Inkvizítor lesz. Végülis simán előfordúlhat. :D Én még örülnék is neki. Sőt, konkrétan azt álmodtam, hogy kihallgatja mit beszélget a Nővér Vaderrel, mert elégedettlen az új Fő Inkvizítorral és a Nővért akarja Fő Inkvizítorrá kinevezni, ezért a Fő Inkvizítor nekiesik a Nővérnek. :D Na érdekes álmaim vannak. :D Ami azt illeti adnám, ha valamelyik Inkvi nekimenne a másik Inkvinek Vader kegyeletéért.

 

Akár mennyire is szeretem a Rebelst nem lenne jó, ha 6-7 évad lenne mert egyrészt 4 évvel vagyunk az Új Remény előtt és a Rouge One is ott van. Egy 4 évad elegendő, max 5. De már a 4-et is egy picit soknak érzem, de az belefér. Tényleg egy szupermasszív-feketelyuk van a The Force awakens és a Return of the Jedi között. Ott vígan lehetne vagy 10 évad. (Én beletenném a Jedi Academy-t, a Jedi Outcastot többek között)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lázadók esetében az nagy előny, hogy új szereplők azok akikkel minden történik.

A TCW-ról én is azthittem kezdetben, hogy több Jedi is kap főszerepet, de egyre ritkább volt ez, végül minden fontos kalandban a nagy trió vett részt.

Ezért nagy ötlet a Ghost legénysége!

Egyébként én direkt örültem, hogy csak 13 rész az első évad.

Mennyi lesz a 2.? Mert nekem bejött az első. Kevés üresjárat, jó történetív! Így tovább!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.