Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Sorozata válogatja, mi áll jobban neki a 2D vagy a 3D. Egy Tom és Jerry például több mint gáz "modernizálva", viszont a Star Wars-nak szerintem is sokkal előnyösebb a 3D-s látványvilág.

Megszokás kérdése :) Ha a T és J-t "modernizálva" néztük volna mindig, akkor az lenne a természetes.

Nekem teljesen mindegy a formátum, egyiket sem preferálom a másik kárára, csak legyen szép :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nocsak, mit találtam. :) Na, ezt szívesen látnám a Rebels-ben.

Tény és való, hogy nagyon inspiráló és érzelemteli jelenet lenne, de nem látom a helyét az idővonalban.

A TCW nagyon közel van időben az Ep.3-hoz, aminek a végén történnek a fontos dolgok. A köztes időben Ahsoka aligha tett olyan csodát, ami miatt korábbi padawan-ként szobrot kaphatott volna a Templomban (ugyanis ha jól látom, ez a Jedi Templom központi könyvtára). Még ha vhogy hősiesen meghalt, akkor is valószínűtlen.

Eleve kinek lett volna ideje és lehetősége emléket állítani a kis togrutának? Maximum Vader-nek, de az ő profiljába már ez nagyon nem férne bele. Anakin-ból kinézném, de Vader-től illúzióromboló lenne.

 

Eleve mi történhetett a Jedi Templommal a Birodalom felemelkedésének idején? Azt tudjuk, hogy átkódolták a dolgokat, hogy az életben maradt jedi-k kerüljék el a helyet. A holokronok működésével nem vagyok teljesen tisztában, de szerintem azokat is megbuherálták Yoda-ék, hogy egyik sith se legyen képes kinyerni belőle az infokat.

Mindenesetre erre a vonalra nagyon kíváncsi lennék, szívesen látnám az ilyen és ehhez hasonló kultikus, jedikhez kötődő dolgok sorsát.

 

Persze ha a kép csak szimbolikus és a Rebels-ben élőben találkoznának, akkor azt én is nagyon erősen támogatnám. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A köztes időben Ahsoka aligha tett olyan csodát, ami miatt korábbi padawan-ként szobrot kaphatott volna a Templomban (ugyanis ha jól látom, ez a Jedi Templom központi könyvtára). Még ha vhogy hősiesen meghalt, akkor is valószínűtlen.

Eleve kinek lett volna ideje és lehetősége emléket állítani a kis togrutának? Maximum Vader-nek, de az ő profiljába már ez nagyon nem férne bele. Anakin-ból kinézném, de Vader-től illúzióromboló lenne.

Az Archívumban található hermák által ábrázolt Jediket úgy nevezik, hogy Az Elveszett Húsz. Mindegyik szobor egy olyan Jedit ábrázol, aki kilépett, és ott hagyta a a Rendet, így lehetséges Ahsokának is állítani szobrot, de így már Az Elveszett Huszonegy lenne a nevük. :)

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Archívumban található hermák által ábrázolt Jediket úgy nevezik, hogy Az Elveszett Húsz. Mindegyik szobor egy olyan Jedit ábrázol, aki kilépett, és ott hagyta a a Rendet, így lehetséges Ahsokának is állítani szobrot, de így már Az Elveszett Huszonegy lenne a nevük. :)

Pontosan. Ahsoka simán kaphatott szobrot, mint ő az újabb kilépő Jedi. Bár akkor elvileg Ventressnek is kellene lennie.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Eveszett Húsz(onegy) közül ismertek:

Phanius (Darth Gravid)

Dooku (Darth Tyranus)

Ahsoka

 

Anakin Skywalker (Darth Vader) is ide sorolható, de ő szerintem már csak az Új Köztársaság idején van benne a huszonkettőben, már ha akkor még létezik ez a fogalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Archívumban található hermák által ábrázolt Jediket úgy nevezik, hogy Az Elveszett Húsz. Mindegyik szobor egy olyan Jedit ábrázol, aki kilépett, és ott hagyta a a Rendet, így lehetséges Ahsokának is állítani szobrot, de így már Az Elveszett Huszonegy lenne a nevük. :)

Tudtommal az "Elveszettek" közé azok a Jedi-mesterek tartoztak, akik önszántukból hagyták el a Rendet az ideológiai különbségek miatt (pl. Dooku). Egyébként Vader tartotta magát a 21.-nek.

Ahsoka nem önszántából lépett ki a Rendből, mivel kizárták. Gondolkodási időre hivatkozva úgy döntött, egyelőre nem tér vissza, ami nem jelenti azt, hogy a későbbiekben sem akart. Egyébként Jedi-mester se volt, így nem igazán illik az előbb körülírt kategóriába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal az "Elveszettek" közé azok a Jedi-mesterek tartoztak, akik önszántukból hagyták el a Rendet az ideológiai különbségek miatt (pl. Dooku). Egyébként Vader tartotta magát a 21.-nek.

Ahsoka nem önszántából lépett ki a Rendből, mivel kizárták. Gondolkodási időre hivatkozva úgy döntött, egyelőre nem tér vissza, ami nem jelenti azt, hogy a későbbiekben sem akart. Egyébként Jedi-mester se volt, így nem igazán illik az előbb körülírt kategóriába.

Igaz, de ha ilyen szigorúan vesszük, akkor a rajznak sincs értelme :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mind igaz... de attól még jó kép. :)

 

Nyilván a kép alkotója is tisztában volt a lent említett dolgokkal, de szerintem csak azért is megcsinálta, azzal az indokkal, hogy jól nézne ki. Láttam már ilyeneket. ;)

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamiért ezt nagyon is lehetségesnek tartom a Rebels-ben:

Nemcsak hogy lehetséges, de ígéretes is. Csatlakozhatna még hozzájuk néhány korábbi bajtárs is. ;)

 

Nekem még mindig csak afelől vannak komoly kétségeim, hogy Ahsoka-ra főszerep hárulna a Rebels-ben. A TCW "6. évadában" se nagyon akarják már (legalábbis eddig nem került szóba) elővenni a sorsát, ami intő jel lehet az ú sorozatra nézve is.

Biztos, hogy a Rebels-ben is viszontlátjuk majd, mert böszmeség lenne ekkora lehetőséget kihagyni, de nem hinném, hogy nagyon középpontban lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kép, de mi a dágványért van szemtapasz Luxon? Elcsúfítja a szép kis arcát. ;)

Szerintem ugyanazért, amiért Ahsoka-t "átöltöztették" dark szerkóba, ill. amiért Lux kapott egy Han-éhoz hasonló stukit. A feeling kedvéért. ;)

Így kalózosabb és valószínűleg az alkotó ilyen szerepben képzelte el a srácot. :) Bár az a letakart szem nekem is túlzás kicsit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ugyanazért, amiért Ahsoka-t "átöltöztették" dark szerkóba, ill. amiért Lux kapott egy Han-éhoz hasonló stukit. A feeling kedvéért. ;)

Így kalózosabb és valószínűleg az alkotó ilyen szerepben képzelte el a srácot. :) Bár az a letakart szem nekem is túlzás kicsit. :)

Ahsoka eleve mindig ilyen dominatrix szerelésben mászkált, rajta nem csodálkozok, Anakin mellett szocializálódott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a "keménység" növelése volt a cél a szemfedővel, de számomra némi borosta vagy arcszőr hitelesebb lett volna férfiasság terén, mint ez a röhejgerjesztő izé. :lol: Egyébként Ahsoka felnőtt modelljét már láthattuk a Mortis-trilógiában (úgyhogy nem így fog kinézni a Rebels-ben, ha pl. 10-15 éves ugrással indít a sorozat az Ep3 után), de nem akarok megint én lenni, aki hazavágja a képkészítő lelkes munkáját. :P Egyébként mint kép, nem mutat rosszul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kép szerintem nem is 10-15 éves időugrással számol, inkább ~5-tel. Nyilván nem reális a dolog, inkább amolyan megihletésre szolgál, mutat egyfajta koncepcionális lehetőséget.

Valószínű olyan modellek nem álltak rendelkezésre alapanyagként, amiből többet lehetett volna kihozni. Mondjuk rontani kár volt rajta ezzel a szemes dologgal. :)

 

OFF:

Tényleg Sky, ilyen jellegű műveken nem gondolkodtál még? Nyilván a saját kézi rajzos stílusodban, de szerintem lenne benne potenciál. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam még egy remek rajongói alkotást:

 

1014322_10151725593710955_53915105_n.jpg

 

és itt egy hivatalos kép, amit Dave Filoni osztott meg a blogján nemrég:

 

sculpt.jpg

 

Ezek szerint nem rögtön a 3. rész után fog játszódni a Rebels.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF:

Tényleg Sky, ilyen jellegű műveken nem gondolkodtál még? Nyilván a saját kézi rajzos stílusodban, de szerintem lenne benne potenciál. ;)

OFF

 

Attól függ, mire gondolsz konkrétan? :) Folyamatban van egy teljes mértékben saját Rebels "plakát" féleség, de az eddigiektől eltérően, nem ceruzarajz stílusban. A megfelelő topikban egyébként szívesen veszek minden jellegű instrukciót és ötletet, mi legyen a továbbiakban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Eveszett Húsz(onegy) közül ismertek:

Phanius (Darth Gravid)

Dooku (Darth Tyranus)

Ahsoka

 

Anakin Skywalker (Darth Vader) is ide sorolható, de ő szerintem már csak az Új Köztársaság idején van benne a huszonkettőben, már ha akkor még létezik ez a fogalom.

Phanius Darth Ruin volt, nem Gravid. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.