Ugrás a kommentre

Vélemények a Legends művekről


reaper

Figyelemmel követed az EU-t?  

69 felhasználó szavazott

  1. 1. Figyelemmel követed az EU-t?

    • igen
      43
    • nem
      15


Ajánlott hozzászólás

A rajongók szemében örökké kuriózum marad a régi kiadás. :(

Ez eszembe sem jutott :)

Azért jó, hogy annak idején megvettem, és nem sajnáltam a 3000-et érte. Egyébként még másik 12, azaz tizenkét darab könyvvel együtt vettem meg, ráment a negyed fizetésem akkor, de nem volt szívem otthagyni az antiváriumban egyet sem, ami nem volt még meg :) Pedig némelyiket már korábban olvastam, többek között ezt a könyvet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Hále lúja, igen. Csak remélem, nem szúrják el, ami az EU-tól azért kitellik. És remélem, itthon is megjelenik (bár ezt remélem szinte az összes EU könyvről :) ). Mondjuk még a most kaphatóakat is meg kéne vennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hále lúja, igen. Csak remélem, nem szúrják el, ami az EU-tól azért kitellik.

Ez igaz, de érdekesség szintjén mindenképpen érdemes lesz megismerkedni vele. És az azért valószínűnek látszik, hogy Lucas elképzeléseit fogja beleszőni a történetbe, így az eredeti koncepcióra is következtethetünk majd.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap találtam egy érdekességet, bár lehet, hogy csak nekem érdekes, és nem tudtam eddig róla :lol: Lapozgattam a Történetek Jabba palotájából című könyvet, és a Bib Fortunás részben van egy Nat Secura nevű twi'lek fickó :) Vajon véletlen a név és faj egyezés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet Aayla testvére ez a másik Secura. Vagy a Secura olyan név a twi'lekeknél, mint az Antilles az embereknél :)

 

Egy Darth Plageuisról készült kép engem is érdekelne, csak attól tartok, körülbelül olyan béna kép lenne, mint a kép Darth Bean-ről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet Aayla testvére ez a másik Secura. Vagy a Secura olyan név a twi'lekeknél, mint az Antilles az embereknél :?

Lehet. Azért tűnt fel, mert ez a másik Secura az EU-ban mellékszereplőnek is nagyon mellékes. Na mindegy, ez csak érdekesség :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.