Ugrás a kommentre

Jelölések, díjak


Ajánlott hozzászólás

Soknak közülük korszakalkotóbb effecteik vannak.

 

Mondj egy korszakalkotóbb effektet Grievous alakjánál. Vagy akár a coruscanti csatánál nagyszerűbbet...

Korszakálkotás nem számít, 99ben az ep1nél nem volt korszakálkotóbb (Watto vagy Jar Jar)

 

Egyébként én sem tudom mire gondolsz, hogy az említett filmekben mi volt korszakalkotóbb, mint az ep3.

Meg mamár nincs ilyen, hogy korszakalkotó, talán 77-ben volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint ahogy Priest mondta, a ROTS effectjei csak tovább vannak fejlesztve a Klónok trükkjeitől, semmi új.De pl a cgi King Kong elég új.Vagy a Narnia-ban is van pár igen jó effect(nem mint ha a sithekben nem lenne :) )

Főleg hogy ez itt az Oscar!A SW utálók - PJ mániás stréberek hazája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A King Kong mitől lenne újabb, mint Grievous? Föleg, hogy az utobbin alig látszik, hogy számitógépes effekt. A Narnia kapcsán, pedig akárcsak a King Kong kapcsán meglepően sok kritika jegyezte meg, hogy sok a gyengébb effekt. Persze ez itt annyira nem fontos, hisz a dijat úgy osztják, hogy megnéznek egy 15 perces összeállitást mindegyikből. Gyakorlatilag minden azon múlik, hogy ki milyen jól tudja összevágni azt a 15 percet (nem pofátlanság, hogy nem az egész filmet dijazzák?). Remélem az SW-nél az űrcsatából sokat bevágnak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A King Kong mitől lenne újabb, mint Grievous? Föleg, hogy az utobbin alig látszik, hogy számitógépes effekt. A Narnia kapcsán, pedig akárcsak a King Kong kapcsán meglepően sok kritika jegyezte meg, hogy sok a gyengébb effekt. Persze ez itt annyira nem fontos, hisz a dijat úgy osztják, hogy megnéznek egy 15 perces összeállitást mindegyikből. Gyakorlatilag minden azon múlik, hogy ki milyen jól tudja összevágni azt a 15 percet (nem pofátlanság, hogy nem az egész filmet dijazzák?). Remélem az SW-nél az űrcsatából sokat bevágnak :)

 

Te láttad a Kongot, Bomarr?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉRdekes, én a Kongról hallottam azt, hogy mennyire gagyik az effektek...

 

Erre én felhoztam az illetőnek Priestet, aki már az Sw előtt is figyelmünkbe ajánlotta a Kongot, hogy az fogja elvinni a legjobb trükkökért járó Oscart. Ezt a kijelentést úgy márciusban tehette... a filmet nem láttam, de nekem garanciát jelent Priest szava. Szóval most fogalmam sincs mit higgyek. :)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te láttad a Kongot, Bomarr?

 

Nem, kedden nézem. A Kong-effektet a trailerekből, lejátszott részletekből (T-Rexek vs Kong) sejtem, bár lehet, hogy rosszul. Az is lehet, hogy megnézem kedden és legszivesebben én is neki adnám a dijat. Meglátjuk.

Bár nem tagadhatom, hogy mivel az összes ember, akinek adok a szavára film-ügyben eddig lehuzta a filmet, igy van bennem némi szkepticizmus, de majd igyekszem megszabadulni tőle a bemutató elött :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te láttad a Kongot, Bomarr?

 

Nem, kedden nézem. A Kong-effektet a trailerekből, lejátszott részletekből (T-Rexek vs Kong) sejtem, bár lehet, hogy rosszul. Az is lehet, hogy megnézem kedden és legszivesebben én is neki adnám a dijat. Meglátjuk.

Bár nem tagadhatom, hogy mivel az összes ember, akinek adok a szavára film-ügyben eddig lehuzta a filmet, igy van bennem némi szkepticizmus, de majd igyekszem megszabadulni tőle a bemutató elött :D

 

Én is kedden nézem... De veled ellentétben én abszolút pozitívan állok hozzá. Szeretem Peter Jackson filmjeit, és nincs okom azt hinni, hogy pont most fogok csalódni benne.

Azt pedig nem tudom elképzelni, hogy gagyi effektmunka lenne a filmben, maximum azt, hogy pár dolgot időhiány miatt nem tudtak tökéletesre csiszolni. Majd a DVD-re az lesz.

A HD trailer az én monitoromon szenzációsan mutat... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: Egyébként anno úgy ültem be a Gyűrűk Ura- Gyűrű Szövetségére, hogy nem fog tetszeni és végül tényleg nem tetszett. Aztán eltelt egy kis idő és rájöttem, hogy zseniális. Ugyhogy tényleg nem túl jó ómen, hogy már előre temetem magamban... nade keddig még van több, mint egy nap. Addig csak pozitiv kritikákat olvasok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: Egyébként anno úgy ültem be a Gyűrűk Ura- Gyűrű Szövetségére, hogy nem fog tetszeni és végül tényleg nem tetszett. Aztán eltelt egy kis idő és rájöttem, hogy zseniális. Ugyhogy tényleg nem túl jó ómen, hogy már előre temetem magamban... nade keddig még van több, mint egy nap. Addig csak pozitiv kritikákat olvasok :)

 

Helyes, helyes :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a ROTS effectjei csak tovább vannak fejlesztve a Klónok trükkjeitől, semmi új.De pl a cgi King Kong elég új.Vagy a Narnia-ban is van pár igen jó effect(nem mint ha a sithekben nem lenne :) )

 

Ez egy nagy baromság Obi1!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a ROTS effectjei csak tovább vannak fejlesztve a Klónok trükkjeitől, semmi új.De pl a cgi King Kong elég új.Vagy a Narnia-ban is van pár igen jó effect(nem mint ha a sithekben nem lenne :) )

 

Ez egy nagy baromság Obi1!

 

Köszönöm! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt a Satellite-díjátadó, amiről korábban már volt szó. Az ep.3 két dijat söpört be.

 

A legjobb vizuális effektek diját

 

Olyan filmek elől orozta el a dijat, mint a Sin City, a Mennyei királyság vagy a Világok harca. Valamint:

 

A legjobb hang-vágás dija

 

Persze nem adunk a dijakra, mert azokkal vagy azok nélkül is tudjuk, hogy milyen a film, de azért jól esik az elismerés. 8)

A dijátadás egyébként múlt hét szombaton volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban jól eső érzés ez. :41: Talán említsük meg a nyerteseket név szerint is. 8)

 

Visual Effects

John Knoll, Roger Guyett, Rob Coleman, Brian Gernand -- Star Wars Episode III: Revenge of the Sith (Lucasfilm/FOX)

 

Sound (Mixing & Editing)

Tom Myers, Christopher Scarabosio, Andy Nelson, Paul “Salty” Brincat, Ben Burt, Matthew Wood -- Star Wars Episode III: Revenge of the Sith (Lucasfilm/FOX)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sound (Mixing & Editing)

Tom Myers, Christopher Scarabosio, Andy Nelson, Paul “Salty” Brincat, Ben Burt, Matthew Wood -- Star Wars Episode III: Revenge of the Sith (Lucasfilm/FOX)

 

 

Satellite-díj Grivi tábornok gyűjteményébe, tök jó! Van ott hely még egy Oscarnak is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.