Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tetszetős reklámocskák. :cool:

"That thing's not a wookie." :D

 

 

Nagyon jók csak kár, hogy még messze van a premier. :(

 

Oly messze. :( És a sok ilyet kiszórnak még, még messzebbinek fog tűnni. :cry:

 

Legalább a messzi-messzi galaxisnál nincs messzebb. :D

 

 

Amikor Ezra aktiválja a fénykardot az hatalmas. Majdnem kiesik a kezéből. :D

Talán azt hitte hogy megégeti a kezeit. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Ezra aktiválja a fénykardot az hatalmas. Majdnem kiesik a kezéből. :D

 

Luke is csodálta anno :)

 

Igaz. Majd szugeráljuk magunkat: "Bírjuk még a gyűrődést! Bírjuk még a gyűrődést! Bírjuk még a gyűrődést!..." :D

 

Tükörbe tekintve egy vízszintes jobbról-balra tartó kézmozdulat mellet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valami zseniális! :D Azok a hangok a háttérben. Nincs zene csak a gépek zúgása. Itt éreztem először azt az igazi 456 feelinget! Isteni! Ez k*rva jó lesz!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a gyurmahajú gyerek továbbra se a kedvencem. Nem igazán értem miért ilyen furcsa a kinézete. Mintha grafikailag 2-3 év lemaradásban lenne a többi karakterhez képest. Remélem azért nem kapunk 2 szerelmespárt is. :D

 

Viszont ez a Zeb nagy mókamester, tetszik a figura. Jól funkcionáló kis csapat lehet ez, minden téren. Már az előzetesek alapján is jól működik a "kémia" a főhősök közt. Ez azért nagy előny lehet, ha már a kezdetektől így lesz. A TCW kicsit hendikeppel indult e téren. :)

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a gyurmahajú gyerek továbbra se a kedvencem. Nem igazán értem miért ilyen furcsa a kinézete. Mintha grafikailag 2-3 év lemaradásban lenne a többi karakterhez képest.

Én Kanannál érzek lemaradást. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A részlet überjó! Messze az eddigi legjobb.

 

A kinézet szerintem rendben van. Ezra hajánál egyedül a csillogás érthetetlen. Ettől kicsit műanyag érzete van, de például arra szerencsére figyeltek hogy mozogjon és ne legyen állandóan fix pozícióban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kis jelenet. :)

 

A haja egyik hajas karakternek sem az igazi, olyan mint régen az olyan babáké, akiknek ráfestették a haját a műanyag fejre, de ez legyen a legnagyobb gondunk. :D Én az eddigi pár perces vagy snittes morzsákból egyértelműen az egész humorát érzem a legjobbnak, ami reményeim szerint átitatja majd a sorozatot. Nem arra gondolok, hogy vicces lesz, hanem hogy a legrosszabb helyzetben is ott bujkál majd a humor. Az ilyesmit nagyon szeretem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy hete be sem néztem ebbe a topicba, nagy hiba volt mert ahogy látom repkednek a jobbnál jobb részletek. Eddig még csak átlagos illetve annál kicsivel nagyobb érdeklődéssel vártam a sorozatot, de most teljesen lázba jöttem, legyen már október :clap2:

 

Kanan karakterét én már most nagyon bírom a kinézete is tetszik, és ha valóban egy Quinlan Vos - Han Solo keresztmetszet lesz jellemileg akkor már meg is van a kedvenc szereplőm. Zeb is hatalmas figura, de mindegyikük rendben van. Ezra irányába voltak kétségeim de ezek már a 7 perces részletnél eltűntek és lassan azon is túllendülök, hogy a neve eléggé nőiesen hangzik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kanan karakterét én már most nagyon bírom a kinézete is tetszik, és ha valóban egy Quinlan Vos - Han Solo keresztmetszet lesz jellemileg akkor már meg is van a kedvenc szereplőm. Zeb is hatalmas figura, de mindegyikük rendben van. Ezra irányába voltak kétségeim de ezek már a 7 perces részletnél eltűntek és lassan azon is túllendülök, hogy a neve eléggé nőiesen hangzik :D

Én is nagyon csípem Kanant, már a kezdetektől fogva. Legfőképp azért, mert már korábban kitaláltam egy hozzá hasonló karaktert az egyik rajongói írásomban. Meg amúgy is bírom az ilyen kissé rebellis Jediket.

 

Ezra neve szerintem is nőiesen hangzik. :D Meg is lepődtem, mikor kiderült, hogy fiú lesz.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.