Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem ezért vagy azért, de a traileres topicban a trailerekről hadd ne spoileresen írjanak már a népek. Aki belép ide, az legyen felkészülve arra, hogy a trailerek miatt olvashat spoilert. Akár ki is írhatjuk a topic címe alá, bár szerintem ez evidens.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

F*sza, hogy még ki is írod azoknak akik nem nézték meg ezt a részletet éppen ezért.... :roll::fuckoff: Had szopjanak ők is.

Ody, ne szórakozzál már....ez a trailer topik, de ha legörgettél volna, láthattad volna, hogy nem én írtam ki először, hanem....köhöm.....hát ki lett posztolva egy bazi nagy kép, ami akkor még nem volt spoilerbe téve. Továbbá 20-an írták le, hogy; Jéééé Luminara meghalt. :D Figyi Ody....Bobby Ewing nem halt meg!

 

Nem ezért vagy azért, de a traileres topicban a trailerekről hadd ne spoileresen írjanak már a népek. Aki belép ide, az legyen felkészülve arra, hogy a trailerek miatt olvashat spoilert. Akár ki is írhatjuk a topic címe alá, bár szerintem ez evidens.

 

Köszi Dzséjt, ez jól esett. :peace:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ne szórakozzál már....ez a trailer topik, de ha legörgettél volna, láthattad volna, hogy nem én írtam ki először, hanem....köhöm.....hát ki lett posztolva egy bazi nagy kép, ami akkor még nem volt spoilerbe téve. Továbbá 20-an írták le, hogy; Jéééé Luminara meghalt. :D Figyi Ody....Bobby Ewing nem halt meg!

 

Sok a "volna" f*szfej. :D Senki nem írta be, hogy meghalt, nyíltan. Lehet, hogy spoilerben volt, de másképp nem. Az a lényeg, hogy nyíltan ne írjuk le. Kapísi?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel Ody adminisztrátor, így hivatalból látogatnia kell ezt a topikot (ahogy a moderátoroknak is), így szerintem se hal bele senki, ha mondjuk egy nagyon árulkodó momentumot az illető spoiler mögé rejt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok a "volna" f*szfej. :D Senki nem írta be, hogy meghalt, nyíltan. Lehet, hogy spoilerben volt, de másképp nem. Az a lényeg, hogy nyíltan ne írjuk le. Kapísi?

Ez a kezdőmondat bájosan hangzik... :pfff: Megjegyzem, pár oldallal ezelőtt te is lazán spoilereztél a hölggyel kapcsolatban. Tudomásom szerint ugyanis az is spoilernek minősül, hogy egyáltalán megemlíted, hogy szerepel benne. Sőt, az egyik trailer kezdőképén is ott virít, akkor azt is dobjuk spoiler tag mögé? A trailer topicban elég ha olyasmit rejtünk el, ami a trailerekből nem derül ki. Aki meg benéz ide, az meg magára vessen, ha trailerből származó spoilert olvas. Én sem örülök, hogy ez kiderült, alapjáraton nekem még az arc sem tűnt fel, bosszantott is a dolog elsőre, és majdnem írtam is. Csak aztán rádöbbentem, hogy én vagyok saját szórakozásom elrontója, elvégre én olvasgatok egy olyan topicot, ami a trailerekről szól. Ha nem nézném meg, nem néznék be ide sem. Ne kezdjük már megint elölről ezt a spoileresdit. :roll:

 

Mivel Ody adminisztrátor, így hivatalból látogatnia kell ezt a topikot (ahogy a moderátoroknak is), így szerintem se hal bele senki, ha mondjuk egy nagyon árulkodó momentumot az illető spoiler mögé rejt.

Senkinek sem kell hivatalból semmit néznie. Azért vagyunk többen moderátorok, hogy lefedjük az egész fórumot és ne egy embernek kelljen az egészet kézben tartania. Persze bele senki sem hal, ha a trailerekről a traileres topicban spoilerek mögött értekezünk, csak idiótán veszi ki magát. Ennyi erővel az ep5 elemzés topicjába minden fejezetet spoiler mögé kéne dugnom, mert simán bemehet oda valaki, aki még nem látta az ep5-öt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kezdőmondat bájosan hangzik... :pfff:

Jobb ha hozzászoksz.

 

Megjegyzem, pár oldallal ezelőtt te is lazán spoilereztél a hölggyel kapcsolatban.

Megjegyzem...de mit is? Fingom sincs, hogy ekkora spoilereket nyomattam volna a"hölggyel" kapcsolatban.

 

Tudomásom szerint ugyanis az is spoilernek minősül, hogy egyáltalán megemlíted, hogy szerepel benne. Sőt, az egyik trailer kezdőképén is ott virít, akkor azt is dobjuk spoiler tag mögé? A trailer topicban elég ha olyasmit rejtünk el, ami a trailerekből nem derül ki. Aki meg benéz ide, az meg magára vessen, ha trailerből származó spoilert olvas. Én sem örülök, hogy ez kiderült, alapjáraton nekem még az arc sem tűnt fel, bosszantott is a dolog elsőre, és majdnem írtam is. Csak aztán rádöbbentem, hogy én vagyok saját szórakozásom elrontója, elvégre én olvasgatok egy olyan topicot, ami a trailerekről szól. Ha nem nézném meg, nem néznék be ide sem. Ne kezdjük már megint elölről ezt a spoileresdit. :roll:

Te mi a kiskutya f*száról beszélsz már megint? Van egy karakter. Stop. Az ő sorsát miért is kellene kiírni főcímbe? Mert az, hogy Luminara Unduli benne van a sorozatban az egy tök jó dolog, de ebből még nem következik semmi a sorsát illetően. Vagy szerinted igen? Ezentúl ha valaki feltűnik bármelyik sorozatban annak írjuk le a végső sorsát mert.....csak??!?!? Eszem f*szom megáll öregem. :roll:

 

Senkinek sem kell hivatalból semmit néznie. Azért vagyunk többen moderátorok, hogy lefedjük az egész fórumot és ne egy embernek kelljen az egészet kézben tartania. Persze bele senki sem hal, ha a trailerekről a traileres topicban spoilerek mögött értekezünk, csak idiótán veszi ki magát. Ennyi erővel az ep5 elemzés topicjába minden fejezetet spoiler mögé kéne dugnom, mert simán bemehet oda valaki, aki még nem látta az ep5-öt. :)

"Ez a gyerek meg nem normális."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok a "volna" f*szfej. :D

 

Ez már nem volt poénos, inkább otromba. Kicsit sérelmezem....ilyet azért ne mondjunk a másikra, ez parasztság. Ne vagyok fszfej, kikérem magamnak és itt senki nem az!

 

Dzséjt leírta, amit diplomatikusan le lehet írni. Részemről lezárva....de azért no....a másikra ilyet mondani.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt poénos? Lehet. Parasztság volt? De még mennyire. :D Egyébként én is az voltam most (f*szfej). :P Gondoltam vagyunk olyan viszonyban, hogy ennyi belefér a barátságba. :D Kisdobos becsület szavamra, többet nem foglak le f*szfejezni. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mi a kiskutya f*száról beszélsz már megint? Van egy karakter. Stop. Az ő sorsát miért is kellene kiírni főcímbe? Mert az, hogy Luminara Unduli benne van a sorozatban az egy tök jó dolog, de ebből még nem következik semmi a sorsát illetően. Vagy szerinted igen? Ezentúl ha valaki feltűnik bármelyik sorozatban annak írjuk le a végső sorsát mert.....csak??!?!? Eszem f*szom megáll öregem. :roll:

Az, hogy kiírod, hogy egyáltalán benne van egy olyan karakter a Rebelsben, akit utoljára az ep3-ban a Kashyyykon láttunk, ahol ugye kiadásra került a 66-os parancs, és nem láttuk onnan elmenni, szerintem eléggé leleplezi a sorsát. Elárulja, hogy él! Lőjenek le, de szerintem ez spoiler, és talán van olyan, aki ezzel a meglepetéssel nem Ody Mandrelltől akartak értesülni. :D De szerintem ezzel akkor sem volt probléma, mert az is a trailer része volt és te ezt a traileres topicban árultad el. Nem csak valakinek, valaminek a végső sorsa számít ám spoilernek. ;)

És nem azt mondom, hogy írjuk le bátran, kivel mi történik, ki jelenik meg, ki mit csinál. Ezt nem tudom, hogyan sikerült leszűrni. Azt írtam, hogy a topicokban megfelelően kezeljük azért a dolgokat. Ne b*sszunk le már valakit azért, mert a traileres topicban nem spoileresen beszél a trailerről. Akkor csesszük le, ha olyat oszt meg a traileres topicban, ami nem volt benne azokban az anyagokban. Nyilvánvalónak kéne lennie, hogy a trailer topicban bizony ki lesz elemezve a trailer, és ha ott kiszúrunk valami érdekeset, azt még inkább kielemezzük. Ez trailer topic, arra van, hogy itt szabadon beszélhessünk róla. Aztán, ha ettől már eltérő spoiler jön, azt lehet rejteni, mert az már nem csak a találgatás talaja. Ahogy az epizódos topicokban is csináljuk. És korábban több hozzászólást is módosítottam már itt is. Én ennyire gondoltam, de hát ha nem, akkor nem. Nem erőszak a disznótor. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt mondom, hogy spoiler és spoiler között is van különbség. De az akceptálható, hogy ez a trailer topik és ami azokban van azt nem kell spoilerbe rakni. A jövőben óvatosabban nézek be ide. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is vitatom, csak sajnos a befogadó között is van. Sajnos ez a Luminarás jelenet nálam is kiverte a biztosítékot, de nekem már az sem tetszett, hogy egyáltalán elárulták egy korábbi trailerben a megjelenését. :( Ez van, sajnos. Nekem is vissza kell szoknom a trailerek kerüléséhez. Jó lenne egy személyre szabható spoiler-kapcsoló. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.