Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A járművek, csillaghajók, űrjelenetek nagyon tetszettek a TCW-ben, a karakterek ábrázolása már kevésbé, bár a fejlődést nem lehetett elvitatni. :) Én azért nem temetném a Rebels-t egy treaser alapján. Én úgy éreztem, ehhez az új sorozathoz és logóhoz ez a stílus illik. Jó lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A járművek, csillaghajók, űrjelenetek nagyon tetszettek a TCW-ben

Főleg ezekre céloztam. :)

 

Én azért nem temetném a Rebels-t egy treaser alapján. Én úgy éreztem, ehhez az új sorozathoz és logóhoz ez a stílus illik. Jó lesz. :)

Én se temetem, csak leírtam, hogy ez így nem tetszik mert elnagyoltnak tűnik. Persze ha később rádobnak egy lapáttal akkor ok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként tényleg az ugrott be az első pillanatban, mintha egy McQuarrie-rajzot látnék mozogni.

Nálam is ez a helyzet. Hogy ez jót jelent-e vagy rosszat azt még nem tudom eldönteni. Ahhoz többet kéne lássak. Egyelőre kétség kivül olcsóbbnak tűnik az elődnél. És mivel azt mondták hogy nem lesz annyira realista mint a TCW meglepődnék ha ez a kész epizódokra megváltozna. Nálam szerintem az lesz a perdöntő hogy hogy néznek ki a karakterek ebben a stilusban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban azt írták, hogy a teaser nem fog tényleges jeleneteket tartalmazni a sorozatból: "We're also told that the teaser will not include any actual clips from Rebels." Így szerintem biztos, hogy nem a kész verziót láthattuk.

Akkor csak gyorsan összedobtak valami kezdetlegeset? Fura mindenesetre.

 

 

Nálam is ez a helyzet. Hogy ez jót jelent-e vagy rosszat azt még nem tudom eldönteni. Ahhoz többet kéne lássak. Egyelőre kétség kivül olcsóbbnak tűnik az elődnél. És mivel azt mondták hogy nem lesz annyira realista mint a TCW meglepődnék ha ez a kész epizódokra megváltozna. Nálam szerintem az lesz a perdöntő hogy hogy néznek ki a karakterek ebben a stilusban.

Én mindig is csipáztam a minőségi munkát, így remélem nem adják alább. Bár Zééé szerint máris látszik a Disney "olcsósága".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából mióta kiderült, hogy ezt az adót kevesebben nézik mint a CN-t (tehát valszeg a költségvetéseik is alacsonyabbak) plusz kijelentették hogy nem lesz annyira realista, már számitottam rá hogy olcsóbb lesz. Aminek nem örülök, de simán el tudom fogadni ha szerethetőek a karakterek, ami nagyban múlik az animáción is. A pénzt bizonyos fokig ki lehet pótolni kreativitással. Annyi bizonyos, hogy ettől a teasertől túl izgatott nem lettem, mert azon kivül hogy kevesebb a pénz mást nem árul el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajnalban próbáltam megvárni, és ha jól látom, pár perccel hamarabb adtam fel, mint kellett volna. Öreg vagyok én már ehhez. :D

 

Sok újdonságot nem tudok írni. Nagyon tetszett a teaser, több is lett, mint vártam, ha ilyen lenne a végleges az is tetszene, számomra kellemesen egyedi. A karakterábrázolásra lennék én is igazából kíváncsi, mert kulcsfontosságú, és ott még érhet bőven csalódás. Ez a jelenet tuti, hogy végleges mert nem is a sorozatból van, tehát ezt már nem is igen javítják. :) De emlékezzünk vissza a TCW 1. évadra ott is kellett egy kis idő még eltalálták a saját stílusukat. Az 1x06 és az 1x15 például ég és föld.

 

Valóban Ralph McQuarrie mozgó rajza is lehetne, bár nekem eszembe juttatja a francia animáció hőskorát, csak persze 3D-ben. A hétvégi Comic Con-on is várható videó, vagy "csak" információk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából mióta kiderült, hogy ezt az adót kevesebben nézik mint a CN-t (tehát valszeg a költségvetéseik is alacsonyabbak) plusz kijelentették hogy nem lesz annyira realista, már számitottam rá hogy olcsóbb lesz. Aminek nem örülök, de simán el tudom fogadni ha szerethetőek a karakterek, ami nagyban múlik az animáción is. A pénzt bizonyos fokig ki lehet pótolni kreativitással. Annyi bizonyos, hogy ettől a teasertől túl izgatott nem lettem, mert azon kivül hogy kevesebb a pénz mást nem árul el.

És én épp ettől tartok. Lemegy olcsó műanyagba az SW. :( Mondjuk ez egy visszatérő rémálmom, így simán lehet, hogy csak túlparázom. :)

 

Ez a jelenet tuti, hogy végleges mert nem is a sorozatból van, tehát ezt már nem is igen javítják. :)

Tehát ezt csak promóciós céllal készítették szerinted? Mondjuk ezt remélem is, mert egy az egyben belerakni az EPIV nyitójelenetét több mint ciki lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban, pedig reagáltam is rá. Viszont a stílus az lehet már annak reprezentációja. Sőt, annak kell lennie, hisz ellenkező esetben nincs értelme az egésznek. :) A narancsot nem a banánnal reklámozom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát ezt csak promóciós céllal készítették szerinted? Mondjuk ezt remélem is, mert egy az egyben belerakni az EPIV nyitójelenetét több mint ciki lenne.

 

Szerintem erről van szó. Fogták és elkészítették az eredeti film egyik legikonikusabb jelenetét hangulatcsinálónak. Bár úgy gondolom, hogy a stílus nagyon-nagyon hasonló lesz.

 

 

Se a CN-t, se a Disney XD-t, se a Disney Channel-t nem ismerem. De ha kisebb is a nézettségük, csak az lehet a céljuk végső soron, hogy többen nézzék őket. Ehhez meg egy jó márka mellé, egy ugyanolyan jó minőségű termék is kell. Gagyit csak nem adhatnak ki a kezükből, és nem csinálhatnak neki 1 órás premiert a főcsatornájukon. Én azt vallom, hogy még mindig jobb pofára esni, mint félve várni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit szólsz a félve várni és kellemesen csalódni verzióhoz? :D Amint kijön valami végleges anyag a sorozatból, már tudni fogjuk mire számítsunk.

 

Itt van erre esély, mert nem sok SW-ben csalódott ember írogat. :D

És ha még a külső nem is fog tetszeni, akkor is simán szerethetjük. (Pl. én sem tartom jó döntésnek a bábú arcot a TCW-ben mégis nagyon igényesnek és nagyon jónak tartom a sorozatot)

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég érdekes. Szerintem sem közelíti meg a TCW minőségét, de ez csak promóanyag. A Jedi is ok ,hisz azt is látni szeretném hogy hogyan segített levadászni Vader a megmaradt Jediket. A 66-ossal nem mindet nyírták ki ez belátható, voltak akik nem is voltak klónok közelében, meg ugye Kenobi átállította a jeladót és akik ezt fogták azok a Templomba sem mentek vissza. Ezen lovagokat kutatta fel Vader.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez után minek megy a para itt animáció kérdésében?

 

starwarsclonewars.jpg

 

Pedig szerint ez a Tartakovsky-féle rajzstílus és animáció a legalja a dolognak, egy kalap bantha trágya, és a Star Wars járt már ott. Emlékeim szerint, ezt is egész lelkesen fogadtuk és írtunk róla hellyel-közzel pozitívan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közel sem. GT szeritem pont az egyedi stílusa miatt eléggé maradandó dolgokat alkotott. Szerintem minden gyerek és felnőtt imádta a meséit. Én nagyon szeretem ezt a stílt, egyszerű, de mégis szerethető és látványos a maga módján. Én szerettem (és most is) a régi CWt nagyon.

De azt el kell ismernem, hogy ez alapján a kép alapján annyira nem tetszene, de kész dolog már 100x jobban mutatott, ezért nem is izgulok a Rebels miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közel sem. GT szeritem pont az egyedi stílusa miatt eléggé maradandó dolgokat alkotott. Szerintem minden gyerek és felnőtt imádta a meséit. Én nagyon szeretem ezt a stílt, egyszerű, de mégis szerethető és látványos a maga módján. Én szerettem (és most is) a régi CWt nagyon.

De azt el kell ismernem, hogy ez alapján a kép alapján annyira nem tetszene, de kész dolog már 100x jobban mutatott, ezért nem is izgulok a Rebels miatt.

 

Ráadásul ez egy matiné volt, egy szkeccs, a pár perces részek célja pedig a figyelemfelhívás volt, senki nem is említi egy lapon a filmekkel. Nem lehet használni viszonyítási alapnak, főleg nem a Rebels esetében. Ha viszont igen, akkor a Droids és Ewok rajzfilmek is képezhetnek ilyen alapot. A 10 cm magas küszöböt megugrani azért nem nagy dicsőség!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Rebels kinézete nem lesz rosszabb vagy jobb, hanem más.

Nekem is ez járt a fejemben, valahogy várom is, hogy más legyen a stílus.

 

Ez meg kb. olyan amit én rajzolok egy darab lapra fél óra alatt.

Lássuk :evil: Mondjuk egy játék keretében megnézném szívesen :whistle:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul ez egy matiné volt, egy szkeccs, a pár perces részek célja pedig a figyelemfelhívás volt, senki nem is említi egy lapon a filmekkel. Nem lehet használni viszonyítási alapnak, főleg nem a Rebels esetében. Ha viszont igen, akkor a Droids és Ewok rajzfilmek is képezhetnek ilyen alapot. A 10 cm magas küszöböt megugrani azért nem nagy dicsőség!

Én is így látom. A habkönnyű GT féle CW arra volt jó, hogy elüssék az időt az EPII-III között. Igazán komolyan semmiképp sem lehetett venni.

 

Lássuk :evil: Mondjuk egy játék keretében megnézném szívesen :whistle:

Majd egyszer megmutatom. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem rendben volt a teaser. Én személy szerint szimplán egy logót vártam egy kis narrációval, de szerencsére ennél azért picivel többet kaptunk. Ezek alapján Coruscant-ot viszont látjuk, mint a Birodalom székhelye, amire különösen kíváncsi vagyok. A Jedis mondat viszont nekem is kicsit furcsa... bár talán csak előre jelezték, hogy a sorozat kapcsán megindul a Jedik visszatérése, ami az Original Trilogy-ra ki is teljesedik. :hmm:

 

Akiknek meg bábszerűek a TCW szereplői, annyit elárulok, hogy még a mozifilm kijövetele előtt Dave Filoni mondta, hogy a karakterek külseje GT és a japán animék stílusáról lett mintázva. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.