Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát ez bizony nem az "úttörő" minőségű CGI, amit eddig a TCW nyújtott, hanem ugyanaz a "kikerget a világból olyan primitív és ronda", ami a CGI-sorozatokat általában jellemzi.

Majd az első részek után alkoss ennyire lesújtó véleményt. Itt még alig látszott belőle valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd az első részek után alkoss ennyire lesújtó véleményt. Itt még alig látszott belőle valami.

Talán nem azzal kezdtem, hogy "EZ"? Úgy mint "az amit ebben láttam". ;)

Mindenestre köszi, hogy belinkelted :)

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW képvilágához képest nagyon más, de szerintem ez nem baj. Pusztán megszokás kérdése (nekem már a Tartakovsky-féle sorozat animációja is tetszett).

 

szerk: ennek a bolygónak nagyon Dantooine-os beütése van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért ezt nem nevezném rondának! :D

Akkor nézz bele Alad...Ezra szemébe! Ma esti rémálom garantált. :P

Textúra/skin/mittudoménhogyhívják tekintetében éppcsak egy picit erősebb, mint a Green Lantern TAS és társai, ami bizony ugyancsak gyenge. Ha csak fele olyan jól nézne ki, mint a Dreamworks Hibbant-sziget Sárkány-lovasai, egy szavam sem lenne.

Szerk: Na jó, Chopper veszett jól néz ki, azt elismerem :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nézz bele Alad...Ezra szemébe! Ma esti rémálom garantált. :P

Textúra/skin/mittudoménhogyhívják tekintetében éppcsak egy picit erősebb, mint a Green Lantern TAS és társai, ami bizony ugyancsak gyenge. Ha csak fele olyan jól nézne ki, mint a Dreamworks Hibbant-sziget Sárkány-lovasai, egy szavam sem lenne.

Szerk: Na jó, Chopper veszett jól néz ki, azt elismerem :D

 

Az a kék szem tényleg picit furcsa, de persze Izlések és pofonok....ugyanakkor ez miben rondább mint a TCW?

 

Chooper_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Laser_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a kék szem tényleg picit furcsa, de persze Izlések és pofonok....ugyanakkor ez miben rondább mint a TCW?

Mondtam: a skinek és a textúrák elég gyengék. Nem magával a stílussal van bajom. Hanem azzal, hogy Ezra arca és a fű a mezőn élettelenebb, mint Obi-Wan szakálla a TCW első évadában.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok eldőlve..egyébként nem a minőségről beszélek, hanem a mennyiségről.

És két ilyen Ezra-központú trailer... :hmm:

Lehet, hogy ez most tényleg gyereksorozat lesz?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt előre tudni lehetett, hogy más stílusú lesz az animáció, mint a TCW.

Abszolút nem élvezhetetlen, megszokás kérdése. Másrészről, nálam a látvány csak egy szempont, még ha az SW szemet gyönyörködtető világáról is van szó. Az elnagyoltnak tűnő karakterek ellenére születhet jó történet, érdekes jellemek és összességében egy hangulatos sorozat. Persze aki folyton a TCW-t próbálja keresni a Rebels-ben, az ne csodálkozzon, ha csalódások közt találja magát.

 

Azt nem árt hozzátenni, hogy a Rebels jóval kevesebb költségvetésű sorozat, mint a TCW volt... a felvásárlás után és közelgő mozifilmek előtt ez nem csoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából addig voltam szkeptikus, míg meg nem jelentek a TIE vadászok. Egek, de hiányzott ez a korszak. Imádom a klónháború korszakát, de azért na, nagyon áthelyeződött a hangsúly oda.

Nekem kifejezetten tetszik a küllem, a többihez nem értek, nem tudom, mi van alultextúrázva, túlbizergálva (megjegyzem: az említett Dragons szerintem kifejezetten durván le van butítva), az összhatás a trailerek jeleneteiben tetszik. Aladili meg nem zavar, le merem írni: én imádom a Disney-filmeket, felőlem akár a komplett garnitúrát átvehetik.

Egyedül még a történet az, amin elhasalhat a dolog. A történet és a karakterek, mert egy dolog a kinézet, a zanzásított leírás, más dolog, hogyan fognak szerepelni. Minden esetre, a két trailer engem felcsigázott. Már csak egy csillagrombolót láthassak, ahol végre láthatóak a részletek, mint a Venatorokon. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire nem jött be a legelső semmiség ez most kb. annyira igen. Tetszik az animáció, szerintem nem sokban marad el a TCW -től (ha elmarad egyáltalán). Űrhajókban az űr látványában legalább is egy szinten van vele. A karakter animáció másabbnak tűnik, de ennek jobb megítéléséhez ennyi kevés. Szóval most már abszolút bizakodó vagyok. Csak a sztori legyen jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.