Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért ha csak a youtube -os hozzászólásokat nézem, hihetetlen mennyi gyűlölet árad a Disney felé. Hogy ezek mekkora f*sok és stb.

De csak azért érzed ezt az egyoldalú fikatengert, mert már nincs SW.hu! :D Egy alternatív jelenben most épp Quarronnak írnál, hogy húzzon a 3,14-ba! :DD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Tetszetős ez a Heras klip, egyedül talán az űrhajók mozgása fura. Az is azért, mert átvették az ep4 Falcon vs TIE vadászok kamerakezelését, ahol a gépek mellett a háttér is mozgott. Azért remélem, hogy ez csak annak a jelenetnek a megidézése, és nem ilyen lesz végig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban tetszetős klip, egyértelműen a TCW -ből nőtt ki a látvány bár most azt mondanám, hogy egy szinttel az alatt van. Nekem a csatával nem volt bajom, ha csak nem annyi, hogy túlságosan hasonlít az EPIV -es ütközetre. Főleg a kameramozgásokkal. Plusz nekem még Choppert is szoknom kell...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszik az Episode IV-es utánérzés. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy végig ilyen nyomvonalat követnek majd...

Nem volt rossz, de kissé esetlen volt az űrhajó forgása. Ha mesterséges a gravitáció, akkor a robotnak nem kellene elgurulnia. Ráadásul az ívet is úgy tette meg, mintha légkörben fordulna, holott az űrben vagyunk. A TIE pilóták is nem tudom, hogy mit tanultak a suliban, ha egy ilyen manővert nem képesek kezelni. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sok sci-fi van, amiben ne úgy fordulnának az űrhajók, mintha a légkörben lennének, a Star Wars pedig sosem tartozott közéjük (eleve, minek szárny az űrhajókra :)). Meg érdemes hozzátenni, hogy az ep4-ben az űrcsatát a második világháborús légiütközetek mintájára készítették el (vannak is olyan korabeli felvételek, amelyek "visszaköszönnek" a yavini ütközetben).. Ezt a formát már az ep6-ban is "elfelejtették", de úgy tűnik, most ezt próbálják újra megidézni - amit mondjuk én személy szerint nem bánok, mert pont ez az egyik dolog, amiért a yavini csatát mind sci-fi, mint a Star Wars berkein belül egyedinek tartok. Csak túlzásba ne vigyék, azért egynél többször nem szeretném látni a Falcon vs. TIE vadászok meccs megismétlését.

A mesterséges gravitáció lényege pont az, hogy ne guruljanak sehová a hajóban lévők - illetve ez esetben az, hogy ne lebegjenek sehová. Bár ha rosszul működik, akkor lehet gurulni, mint a Twilighton a mozifilmben. Szegény R2 jól elgurult, Ahsoka meg tolhatta vissza. :D

A TIE pilóták hivatásosan bénák, nem tudtad? Alapkövetelmények: szűk helyre egymás mellett berepülni, vezérgépnek nekiütközni, bazi nagy teherhajót nem eltalálni. Aki ezeknek nem tud megfelelni, azt fel sem veszik az akadémiára, mehetnek lázadónak. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a kis részletben nektek is az Aranyhaj jutott eszetekbe, mikor mosolyog és gesztikulál Hera Syndulla?

Hát nemhiába.

Filoni thought animation on Tangled was so fantastic that he asked animation supervisor Keith Kellogg to look at stuff for #StarWarsRebels.

 

Tényleg nagyon hasonló, de már a Frozen-nél is így bazsalyognak a női karakterek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban tetszetős klip, egyértelműen a TCW -ből nőtt ki a látvány bár most azt mondanám, hogy egy szinttel az alatt van.

Filoni állítása szerint a Rebels sokkal inkább a "klasszikus" értelemben vett animációt fogja használni, ellenben a TCW-vel, amely a baltával faragott karakterek ellenére igyekezett realisztikusan közelíteni a látvány felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem alig van eltérés a TCW és e között. :) Más véleményen vagy?

Igy első blikkre azt érzem ami alább is felmerült már: hogy a realizmus helyett a klasszikus animáció felé mozdultak el, ami nem negativum csak más. De a konkrétabb véleményhez többet kéne lássak belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem az EPIV -et és így újranézve a trailert, nagyon adtak a korhűségre. A robbanások de még a lézerek kivitele is megegyezik. :) Elsőre fura volt a full narancsos pirosas lézer, de már látom honnan vették. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát a modellekre raktak csillogó fényeffektet, ami a TCW-nél anno költséghatékonyság miatt maradt ki. Még Filoni mondta, hogy a TCW textúra és színpalettája költségvetési okokból lett kissé matt. Bár a későbbi évadokban már feltűntek ilyen effektek bizonyos modellek esetében, de csak nagyon visszafogottan. A Rebels technikailag a TCW előtt jár és láthatóan nem spóroltak, ami az egyik nagy félelmem volt. Úgy látom, hogy a fizikán is csiszoltak, amikor menetelnek a rohamosztagosok, akkor érezhetően súlyuk van, amit sajnos a TCW-ben nem tudtak tökéletesen megvalósítani. Egy digitális karakternél mindig nagyon nehéz ezt kivitelezni, hogy hitelesen valósuljon meg a kölcsönhatása a környezettel. A teaser alapján a TCW magasabb szinten történő továbbélését láthatjuk majd.

 

Ez a jelenet szuperjól néz ki:

 

Rebels13_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem velem van a baj, mert én is úgy látom, hogy tovább léptünk a TCW animációjából. :clap: Erre csak nagyon titkon számítottam. Csak halkan jegyzem meg, hogy a minőség ilyetén szinten tartása jó előjel a jövőre nézve. Persze ez csak a látvány. Reméljük a történet is hasonlóan kielégítő lesz.

 

Még annyit, hogy nekem a rohamosztagos páncélok a kedvenceim. Igaziabbak az igaziaknál. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyedül a hangvétel komolysága lehet probléma. A történet összerakottságára úgy gondolom Filoni garancia, ahogy a karakterekre is. De ha felülről egy gyermekibb és könnyedebb image-et szánnak a sorozatnak, akkor Filoni keze kvázi meg lesz kötve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még annyit, hogy nekem a rohamosztagos páncélok a kedvenceim. Igaziabbak az igaziaknál. :D

Nekem pont a sisak piszkálja egy kicsit a szememet - olyan "goofy" (bocs, kifejezőbb szót nem találtam, de sajnos ennek nincs tökéletes magyar megfelelője). De majd megszokom, ahogy megszoktam a TCW-os klónsisakot is.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem pont a sisak piszkálja egy kicsit a szememet - olyan "goofy" (bocs, kifejezőbb szót nem találtam, de sajnos ennek nincs tökéletes magyar megfelelője). De majd megszokom, ahogy megszoktam a TCW-os klónsisakot is.

 

Számomra is szokni kell ezt a félig karikatúra stílust a rohamosztagos sisak esetében. Érdekes. És persze olyan Ralph McQuarrie-s.

Szerintem meglátjuk majd "élőben" és egy szavunk sem lesz, hogy ennyi egyediséget akartak bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.