Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az szép! Tetszett a film? :)

Figyelj! Nagyon! Most már tényleg tudtam figyelni a részletekre.

Cgi Unkar, Rey-Finn kabátcsere és háttérben a snowspeeder, Kylo kardjának elmetszése,

Yoda és Obi-wan hangja.

Ami még mindig idegenül hat nekem: Tasu Leech és bandája. Jobb is hogy be lettek harapva! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Holnap zárul egy szép időszak, már a mozis TFA megtekintéseket illeti. Nem is olyan régen még izgatottan vártuk a premiert ma pedig már a búcsúra készülünk. Már ami a nagy vásznat illeti. :) Holnap a hetedik és egyben utolsó alkalommal (legalábbis első körben) is megtekintem a filmet moziban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Most látom, hogy USA-ban megint bemutatják a filmet. Esetleg ha lesz nálunk is a TLJ előtt pár héttel, ki lenne benne egy moziban?

Ha lesz ilyen, és találunk alkalmas időpontot, én benne lennék. De nem kellene ezt már most nálunk is reklámozni, ha terveznének hasonlót?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • 5 hónappal később...

Számomra ez volt az egyik legemlékezetesebb premier, Karrdén, meg Donáton kívül itt ismertem meg személyesen a Fórum nagy részét. Maga a film meg nagyon különleges volt, egyszerre volt nagyon új és egyben tisztelgett az elődök előtt, sok minden még homályos volt, ment a nagy találgatás Rey kapcsán is... kicsit hiányoznak azok az idők. Tényleg nehéz elhinni, hogy ez már mind múlt idő, mikor annyira itt van előttem, hogy ez a korszak még mintha csak most indulna el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.