Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

aeonflux szerint (aki kapcsolatban van a hazai filmforgalmazókkal) a film egy hetes csúszással jöhet hozzánk, mint az Avengers 2. (meg általában az összes Disney film)

Na az már csak azért is szívás, mert a világpremier utáni következő hét csütörtök Szenteste 24-e, majd péntek és szombat karácsony.

 

Remélem, ha lesz éjféli premier, akkor szerda csütörtök fordulóján lesz. Mindenesetre utazás szempontjából már most látom előre, hogy rémálom lesz...

Ettől tartottam... még tavaly a Disney megbüntette a magyar mozikat, miszerint minden filmjük a világpremierhez képest egy héttel később kerülhet csak moziba határozatlan ideig. Ez amiatt volt, mert valaki felvette telefonnal a Vasember 3-at és felrakta a netre.

 

Abban sem vagyok biztos, hogy éppen karácsony idejére betennének egy premiert mégha az Star Wars is, nem nagyon vannak nyitva az ünnepek alatt a mozik, úgyhogy az szerintem inkább másfél/két hetes csúszás lesz, már ha addig élni fog még ez a szankció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Abban sem vagyok biztos, hogy éppen karácsony idejére betennének egy premiert mégha az Star Wars is, nem nagyon vannak nyitva az ünnepek alatt a mozik, úgyhogy az szerintem inkább másfél/két hetes csúszás lesz, már ha addig élni fog még ez a szankció.

 

A gond az, hogy ha 2 hetes csúszás lenne, az pont szilveszter újév napjaira esne (csütörtök péntek)...Az még rosszabb mozizás szempontjából nálunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igy lesz nehezen fogom megállni, hogy ne ugorjak le valamelyik környező országba premierezni. Egy bécsi vonatjegy már egyébként sem egy nagy kiadás. Csak nem tudom ki mindenki lenne ebben benne. Mert ugyanakkor a premier feeling része az is, hogy közösen nézzük. Én bizok benne hogy nem lesz csúszás. Ha valaki megnézi a prequel filmek bevételeit látható hogy arányaiban messze nálunk a legsikeresebbek az SW filmek (az ugyanakkor lakossággal biró Csehországban például 1,1 millió dollárt hozott az ep.3; nálunk 3,1-et!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tele van a net kamerás felvételekkel. Azokat az országokat is szívatják? Ugyan már... Kíváncsi vagyok mi lesz, de ha csúsztatják azzal könnyen hazavághatják a feelinget. Külföldre mennék én is, de pl. németül abszolút nem tudok így nehéz lenne úgy megnéznem a filmet, hogy egy kukkot se értek belőle. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bécsben tuti adják eredeti nyelven is. Annyi, hogy angol felirat viszont nem lenne hozzá, ami sokaknál gondolom sztornózza is ezt az opciót.

Abban sem vagyok biztos, hogy éppen karácsony idejére betennének egy premiert mégha az Star Wars is, nem nagyon vannak nyitva az ünnepek alatt a mozik, úgyhogy az szerintem inkább másfél/két hetes csúszás lesz, már ha addig élni fog még ez a szankció.

Pont ellenkezőleg. A két ünnep között nagyon pörögnek a mozik. Annyira hogy ilyenkor a filmek nézettsége rendszerint meg is ugrik. A Hobbit 2 például itthon december 19 és 22 között 84 millió Ft-ot hozott, mig december 26 és 29 között 94 milliót. A Jégvarázs 42 millióról ugrott 74-re! A Wall Street farkasát ami anno szétnyerte magát nálunk, pont igy karácsony idején hozták be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy SW VII nem egy átlagos Disney-film, ahol a mozinézők száma esetleg függhet attól, hányan tudták megnézni a kamerás felvételt a neten. Egy SW filmet sokan fognak megnézni moziban, mert egyszerűen az dukál hozzá, és ezen semmilyen kalóz felvétel nem változtat. Ennek fényében én is remélem, hogy nem lesz csúszás, mert az égadta világon semmi értelme nem volna.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen már az ominózus Vasember 3 eset idején elgondolkodtam, de nem is mertem komolyabban elképzelni, milyen lenne, ha tényleg így beszívatnak minket. Nekem tuti menne eredetiben felirat nélkül, csak hát a szomszéd ország is más ország. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igy lesz nehezen fogom megállni, hogy ne ugorjak le valamelyik környező országba premierezni. Egy bécsi vonatjegy már egyébként sem egy nagy kiadás. Csak nem tudom ki mindenki lenne ebben benne.

Valószínűleg én is benne lennék. Persze egybekötve egy pár órás városnézéssel. Karácsony előtt biztosan meglenne ennek is a hangulata. És amit esetleg nem értek hallás után, remélem azt elmesélitek utána :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért örülnék neki, ha nem kellene utazni. Nem is feltétlenül a pénz miatt (bár gondolom nem lenne olcsó), hanem ez a decemberi időszak, zh-k, vizsgák miatt nekem elég sűrű szokott lenni.

 

És amit esetleg nem értek hallás után, remélem azt elmesélitek utána :)

 

Majd fordítjuk neked közben szinkronba. Egyszer volt olyan a WestEndben, hogy az egyik anyuka, folyamatosan, hangosan olvasta fel a feliratos filmet a 3 éves gyerekének. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és a Disney nem lesz szőrös szívű.

Egy szálka vagyunk egy ideje nekik (konkrétan az ország). Lásd hetes mozipremier késések, blu ray beszüntetés, fapados verziók stb.. Kemény fenéknyalásra lesz szüksége a hazai forgalmazónak...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A boxoffice bevételek minket igazolnak magyarokat. Itthon elképesztő sikeresek a filmek. Meg kell győzni a Disney-t, hogy világpremier kell nálunk is.

A többi Marveles és Disney film mehet 1 hetes késéssel ugyanúgy, csak legyen ez a film a kivétel!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A boxoffice bevételek minket igazolnak magyarokat. Itthon elképesztő sikeresek a filmek. Meg kell győzni a Disney-t, hogy világpremier kell nálunk is.

A többi Marveles és Disney film mehet 1 hetes késéssel ugyanúgy, csak legyen ez a film a kivétel!

Meg kell győzni a Disney-t?? Bakker, én azt hittem, hogy ez alap, hogy a SW csak és kizárólag világpremier lehet 00:00-kor... Hadd ne keljen már egy hetet várni rá!! :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

aeonflux szerint (aki kapcsolatban van a hazai filmforgalmazókkal) a film egy hetes csúszással jöhet hozzánk, mint az Avengers 2. (meg általában az összes Disney film)

Na az már csak azért is szívás, mert a világpremier utáni következő hét csütörtök Szenteste 24-e, majd péntek és szombat karácsony.

 

Remélem, ha lesz éjféli premier, akkor szerda csütörtök fordulóján lesz. Mindenesetre utazás szempontjából már most látom előre, hogy rémálom lesz...

 

 

Az az egy hét az igazándiból kettő... :cry:

 

http://sg.hu/cikkek/111045/a-magyarok-az-utolsok-kozott-lathatjak-a-bosszuallok-2-t

 

A Disney jelenlegi hozzáállását látva (hazai BD megszüntetése, stb...), sajnos jó esélyt látok rá, hogy a SW-szal sem tesznek kivételt. Mindegy, aki akar, csak Szombathelyig kell eljönnie, még négy hely van a kocsimban - én akkor kimegyek a 30 km-re fekvő Oberwartba megnézni.

 

Sajnos valószínűleg csak németül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon nem bíztató hír, jelen állás szerint akkor itthon szilveszteri premier lesz...

 

Azért én reménykedem még, hogy legalább erre az egy filmre megkönyörül a Disney (egyébként kíváncsi lennék, hogy mondjuk a németeknél vagy a franciáknál bevezetnének-e ilyen szankciót....)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.