Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kár, hogy novemberben és decemberben (karácsonyig) a forgalom miatt a szabadság nálunk tabu, betegnek lenni pedig "erősen megfontolandó", így fogalmam sincs, mit kezdjek ezzel a dátummal. :para::|

A december közepe nálunk is tabu, szóval én munka után indulok fel Pestre, pénteken pedig nyitott szemmel fogok szinte aludni a monitor előtt, már ha lesz éjféli premier. Valószínűleg haza sem megyek, hanem Pestről egyből irány a meló. Viszont annyi előnye lesz a "pénteki" premiernek, hogy csak a pénteket kell valahogy átvészelni, ami amúgy is picivel rövidebb nap :)

Remélem, nem pénteken reggel lesz az első vetítés, mert azt nem tudom, hogyan fogom megoldani... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó, hogy nem kell utazni!

Én akkor ott leszek, tervezem kamerával is megörökíteni az eseményt. (Nem a filmet, hogy még egy büntetést kapjon Magyarország:))

Ez remek hír! Mennyivel más lesz ez mint a 2005 -ös? :D Nagy perspektívákat nyit ez a lehetőség. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik nem kell Bécsbe utaznom. :D

Ha beférek közétek a moziba jövök én is. Meg könnyen lehet, hogy hozok még 1-2 embert. :)

Már csak egy kérdésem van: Ugye 3D-be megyünk? Továbbá egy valamit nem értek. Az angol teaserben az van írva, hogy 3D és Imax3D. De a szinkronos előzetesben csak sima 3D-t írt. Kérdem: most akkor nézhetjük Imax-ben vagy nem? Remélem igen. És itt van egy kis paradoxon is. Az előzetest Imax-ben láttam, tehát ebből következik, hogy az egész film lesz Imax-ben, viszont a szinkronos előzetes végén csak 3D-t ír, azt nem, hogy Imax...

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasni, hogy fantasztikusan sikerültek az IMAX kamerával felvett jelenetek.

Én először a legnagyobb vásznon, a legjobb hangerővel felszerelt teremben szeretném látni.

De persze úgyis a többség dönt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sose értettem,miért jó az, ha egy régóta várt filmet úgy nézi meg valaki először,hogy közben folyton olvasgatnia kell a képernyő alját. Közben lehet.hogy lemaradsz dolgokról, mert nem látod, mi történik. Én nem olvasgatni megyek Star Warst, hanem NÉZNI... kikapcsolt aggyal és tele alsóneművel... :peace: A szinkronhangok is elég jók már ahhoz, hogy vissza adják az eredeti feelinget szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.