Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem érdemes megnyitni ezt a részleget is lassan. Remélhetőleg legalább olyan magas színvonalú lesz a zenei felhozatal mint a TCW -nél. Kinner bátyó maradhatna mint zeneszerző. Nagy kihívás lesz az EPIV -es időszak hangulatát megidézni az új szerzeményekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy kap-e intrót a sorozat, mint általában a Disney-sorozatok, vagy ez is csak úgy lesz, mint a TCW, futó címmel és "hírműsorral." Mert pl. a TCW-s "hírműsorok" alatt szóló zene sem valami nagy cucc (tipikus aláfestő zene), viszont ütős képekkel egy intróba szuszakolva meg elég jól fel lehet dobni bármilyen zenét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik az új főtéma, de annyira a klasszikussal kezdenek, majd hirtelen elnémul és jön az egész kis dallamos új rész, de alig másodperccel után megint visszatérnek a már beválthoz SW dallamhoz. Őszintén szólva egy kicsit ilyen beletákolás vagy beleékelés jellege van. Még szokni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

A zene nagyon tetszik. Van benne egy kis "csinnadratta", de messze nem olyan durva mint a TCW főcíme volt.

Kifejezetten ügyes munka. És remélem hogy a sorozaton belül is operálnak majd sokat a klasszikus témákkal,

mert a tcw-nál, ha véletlenül volt ilyen már hálát rebegtem! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még pár dícsérő szó: azon kaptam magam, hogy ezt fütyülöm.

És valóban zseniális ahogy átvezetődik az új dallam egy kis klasszikba. ezt nagyon elkapta most Kiner.

Remélem így lesz majd végig, mert a TCW zenéjőtől nem voltam túlságosan eldőlve, legalábbis sosem fütyültem szórakozottabb pillanatomban.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.