Ugrás a kommentre

A spin-off filmekről, általában


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Én nem értek ezzel egyet. Szerintem ma már van olyan technika ami akkor még nem állt rendelkezésre. Pont a Game of Thrones a Westworld és egyéb magas költségvetésű sorozatok rá a bizonyíték, hogy adott esetben 8-10 óra anyagot is le lehet forgatni egy év alatt. Én semmivel sem éreztem jobban magam a tíz éves szünet alatt (2005-2015) mint most hogy évente van új film.

 

Jobban átgondolva egyébként nem is annyira két film, mint inkább egy film és egy sorozat az amire vágynék. Persze rendes élőszereplős, felnőtteknek készült sorozat mondjuk évente kb 8-10 résszel, ami teljesen egybecseng a filmek hangulatával, és mellőzi a gyerekeskedést. Téma rengeteg lenne... de legjobb talán most az lenne ha mondjuk egy Ep6-Ep7 közötti időkben játszódó sorozatot kapnánk, ezzel is kitöltve az űrt. Én úgy képzelném, hogy minden sorozat olyan 4-5 szezonos lenne, aztán váltaná egy másik, valamelyik másik korból. (kicsit Star Trek szerűen)

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az előzmények hujuj, 18 évvel ezelőtt kezdődtek és 12 évvel ezelőtt fejeződtek be. Azóta azért sok dolog megváltozott, minket is beleértve. Én is úgy vagyok vele, mint Bomarr, jobb ez így, hogy évente új SW-t kapunk, mint az, hogy három évet kell rá várni, és hat év alatt nem három, hanem hat filmet kapunk. Türelmetlen vagyok én már ennyi várakozáshoz. :)

Állítólag az ember ahogy idősödik úgy higgad le, lesz egyre türelmesebb. Úgy látszik nálad ez fordítva van. :lol:

 

Én nem értek ezzel egyet. Szerintem ma már van olyan technika ami akkor még nem állt rendelkezésre. Pont a Game of Thrones a Westworld és egyéb magas költségvetésű sorozatok rá a bizonyíték, hogy adott esetben 8-10 óra anyagot is le lehet forgatni egy év alatt. Én semmivel sem éreztem jobban magam a tíz éves szünet alatt (2005-2015) mint most hogy évente van új film.

 

Jobban átgondolva egyébként nem is annyira két film, mint inkább egy film és egy sorozat az amire vágynék. Persze rendes élőszereplős, felnőtteknek készült sorozat mondjuk évente kb 8-10 résszel, ami teljesen egybecseng a filmek hangulatával, és mellőzi a gyerekeskedést. Téma rengeteg lenne... de legjobb talán most az lenne ha mondjuk egy Ep6-Ep7 közötti időkben játszódó sorozatot kapnánk, ezzel is kitöltve az űrt. Én úgy képzelném, hogy minden sorozat olyan 4-5 szezonos lenne, aztán váltaná egy másik, valamelyik másik korból. (kicsit Star Trek szerűen)

Minden a minőségen múlik. És ez nem gyár a futószalaggal még akkor sem, ha esetleg most úgy tűnik. :) Igerék is tudják, hogy a minőség a kulcs és ahogy halad előre az idő el fog jönni az a pont amikor kicsit pihentetni kell majd pár évet, hogy aztán újult erővel robbanjon be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag az ember ahogy idősödik úgy higgad le, lesz egyre türelmesebb. Úgy látszik nálad ez fordítva van. :lol:

Esélyes, tíz évvel ezelőtt még valóban türelmesebb voltam sok minden téren. :) De most képzeld el, miről beszélnénk most, ha még két évre lenne a Rogue One? Ezzel szemben két év alatt van két remek Star Wars-filmünk és lassan kezdhetünk készülni a harmadikra. Szerintem így sokkal jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nálam nem korfüggő. :) Ha az lenne már most se érdekelne túlzottan, negyven fölött. De épp az SW az ami egy életen át elkíséri az embert. Erre megannyi példa van a világban.

 

+1

Az sw kortalan mese. Meg ugye, 40 felett minden nap ajándék! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Hát inkább egy ilyet néznék meg, mint egy Boba-filmet

Nem rajongok Bobáért. Tudjuk miért. De most arra gondoltam, hogy talán pont egy saját film adhatná meg neki azt lehetőséget, hogy kiérdemelje méltatlanul szerzett kult-státuszát. Persze vagy Morrison alakítsa, vagy Logan..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ha élőszereplős formában valósítják meg, ez akár nagyon jó is lehetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, de az csak most van, az első két filmnél volt egy szál. Majd meglátjuk, mi lesz a helyzet, ha már a Star Wars is egy tucat filmet tud maga mögött. Mármint, a Disney felállásában. Ráadásul a spin-offok ugyanúgy külön-külön szálnak tekinthetőek. Semmiben sem lenne másabb egy Han-film mellett rövid időn belül bemutatni egy pl. Underworld-filmet, mint egy Iron Man után egy Doctor Strange-t. Technikailag a különálló hősfilmek az Avengers-sorozat spin-offjai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a Han Solo film épp azért jön csak 5 hónappal az EP VIII. után, hogy felmérjék mennyire fogyasztja így is a közönség és ha megfelelőek lesznek a számok (ami szerintem úgy is lesz) belevágnak az évi 2 filmes rendszerbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon is érdemes elgondolkozni hogy mi lesz az Ep9 után. Mert ha netán nem lesz még egy trilógia simán elfér két különböző korban játszódó film egy évben. Vagy egy film meg egy sorozat.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint a Foxnak lenne öngyilkosság az Avatar 2-t egy Star Warsszal (pláne egy Han Solóssal) összeereszteni. Eleve, biztos akkor lesz az Avatar 2? :evil::D

Azért na, egy Star Wars vs. James Cameron (mert azért az Avatart nem a címe, hanem a rendezője adja el). Erre a mérkőzésre én beneveznék.

 

Szerk.: ennyi, ezentúl direkt rányomok a frissítésre, mielőtt elküldöm a posztot, aztán kihúzom azokat a sorokat, amiket Nabo már megírt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez senkinek nem lenne jó, és pont ezért nem gondolom hogy engednék megtörténni. Ha az Avatar 2 tényleg tartani fogja az ütemtervet szerintem a Disney tesz majd egy kitérő manővert. (illetve marad a tervezett május)

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tartja az ütemet? :lol: Az utolsó hivatalos forgatással kapcsolatos hír szerint a munkálatokat 2016 áprilisában akarják elkezdeni :D

 

Tény, hogy egyik filmnek se tenne jót, de ha valaki, akkor a Fox ismeri a SW erejét, és tudja, hogy nem érdemes vele kekeckedni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is itt a kitérőt a Fox tenné. A Fox kezében volt a mindent felzabáló sárkány, így aligha fogják ők összeereszteni a kis sárkányuk nevelőjét a mamával. Sőt, szerintem ezt még Cameron sem engedné. Imádja a Star Warsot és van benne annyi üzleti érzék, hogy ne küldje a halálba a saját filmjét. Amúgy Nabo, most hadd ragadjam meg az alkalmat a korrigálásodra (ha már nem az én gondolataimat közlöd :D ), Sam Worthington épp a héten mondta, hogy idén nyáron kezdődik az Avatar 2 forgatás. Szóval most ez az utolsó hivatalos hír a forgatással kapcsolatban. A 2016-os áprilisa már elévült. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ó, pont egy ilyen crossover lehetőséget hagynának ki. Én nem azt mondom, hogy a Twin Suns-t és az előzményeit fogják újraforgatni. Én úgy gondolom, olyan lesz mint egy mellékszál, ami felvezeti, vagy lezárja a Kenobi film cselekményét, vagy mint egy egy-két perces momentum az életében. Mert abban mindenki biztos lehet, hogy egy Kenobi filmben lesz vívás, vagy vívások, és ki ellen, ha nem pl Maul ellen, hamár így bedobták a köztudatba ezt.

 

Még mindig tartom, hogy felesleges lenne élőszereplősben is leforgatni a jelenetet, pláne ezért a 3 percért. Utaljanak rá szóban aztán annyi. Már ha egyáltalán lesz ilyen film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Pletykák szerint egyre valószínűbb egy Obi film amelyet Gareth Edwards rendezne. Tervbe vettek egy romantikusabb SW filmet is, amit viszont egy nő rendezne, de ez még elég távoli. Viszont az írás biztosra veszi a negyedik trilógiát. Talán valamikor az Avatar részek után. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégis csak jön egy Obi-Wan film?

 

Az új információk szerint lesz Obi-Wan film, amely a Sith-ek bosszúja és az Új Remény között fog játszódni. Gareth Edwards, a Zsivány Egyes rendezője dirigálhatna a forgatáson és Ewan McGregor alakíthatná ismét a jedi mestert. A spin offhoz további részeket nem szeretnének gyártani, szóval nem második vagy harmadik felvonás. Ha minden igaz, akkor az Celebration hivatalosan be fogják jelenteni a projektet.

Boba Fett sincs még elfelejtve.

 

Boba Fett-tel is úgy tűnik, hogy nem eredettörténetet fognak elregélni. Tulajdonképpen inkább egy csapatnyi fejvadászra összpontosítana a sztori, akik éppen valamiféle megbízást próbálnak teljesíteni. Viszont a központi karakter maga Fett lesz. Egyelőre nincs kész a forgatókönyv, de nagyjából azt az ötletet akarják megvalósítani, amikor még Josh Trank tartózkodott a fedélzeten.

 

Young Adult Star Wars

Disney egy olyan filmet is szeretne készíteni, ami elsősorban a Young Adult közönségnek szól (olyasmikre gondoljatok, mint az Éhezők Viadala vagy a Divergent stílusa). Egy Star Wars love story, amiben bőven lenne dráma is.

 

 

Mivel jövőre nem lesz Star Wars Celebration így esélyes hogy egy rakás új hírt fog bejelenteni a Disney a mostani rendezvényen.

Itt a teljes cikk. https://www.starwarsnewsnet.com/2017/03/do-not-post-lucasfilms-post-star-wars-episode-ix-plans.html

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.