Ugrás a kommentre

A spin-off filmekről, általában


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

A Han Solo filmhez? Szerintem nem kell, hiszen már megvan:

 

Han Solo - A Star Wars Story ;)

 

Nem hiszem, hogy más címet kéne adni ennek a filmnek, főleg úgy nem, hogy tudjuk, a film Han -ról fog szólni. ;) Persze fellehetne hozni ellenpéldának a Rogue One filmet, hiszen ott Jyn volt leginkább a központi szereplő, és a csapat csak az utolsó harmadban(?) állt össze. Itt nem tudom, hogy kellene cím, hiszen Han élete egy szeletét fogjuk megtudni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Han Solo film az SDCC -n nem biztos hogy fog szerepelni. A D23 -on talán megjelenik a két rendező, meg Alden, és beszélnek egy kicsit a forgatásról, de még túl korai, ha valóban jövő karácsonykor jön a film.

 

Én úgy tudom hogy 2018 május végén lesz a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nem tudom, hogy kellene cím, hiszen Han élete egy szeletét fogjuk megtudni.

Mondjuk:

The Sscruffy-looking - A Star Wars Story

The Nerf-herder - A Star Wars Story

An Old Pirate - A Star Wars Story

Wall Decoration - A Star Wars Story

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk:

The Sscruffy-looking - A Star Wars Story

The Nerf-herder - A Star Wars Story

An Old Pirate - A Star Wars Story

Wall Decoration - A Star Wars Story

 

:lol:

Én viszont úgy gondolom, hogy a "Han Solo - A Star Wars Story" tökéletes cím lenne neki. Egyértelmű lenne, hogy kiről is szólna a film. Talán még az olyan cím lenne ide kézenfekvő, mint például az "A Smuggle's path - A Star Wars Story", ha már Hanról beszélünk. :P

 

Én úgy tudom hogy 2018 május végén lesz a film.

 

:hmm: Én pedig úgy tudom, hogy jövő karácsonykor érkezik. Lehet, hogy kavarom a filmet az EpVIII -al, mert ha jól tudom, akkor itt is elsőként 17 májusa volt írva, csak később tolták el.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lista, nem is feltétlen a rajta szereplő karakterek miatt (újat nem dob be a közösbe), hanem mert egy csepp utálkozás egyik irányba sincs benne, érezhető a lelkesedés az egész Star Wars iránt: Top 5 – Öt Star Wars-karakter, akik megérdemelnének egy saját spin-off filmet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A stílussal egyetértek. A listával nagyon nem.

 

Épp hogy megszabadultunk végre Darth Maultól, erre kapjon egy saját filmet? :pfff: Isten őrizz.

 

Remélem a Lucasfilm annál kreatívabb lesz, minthogy végigmegy a Saga szereplőlistán és minden jöttmentnek ad egy spin-off filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mault ne! :clap2: imádom a karaktert, de 1 film és 2 animációs sorozat ( meg a most futó Darth Maul képregény ) után belőle egyelőre elég.

 

A többi viszont jöhet. Bár egyre jobban pletykálják, hogy 2020 -ban jön a Kenobi film. Jó lenne.

 

Amúgy szerintetek az inqvizitorok feltűnnek majd egy jövőbeni spin-off -ban? Én egy jedi vadászatot az EpIII után szívesen megnéznék Vaderrel karöltve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep1 előtt túl sok mindent azért nem csinálhatott, elvégre az ep1-ben fedték fel magukat. Bár tudom, az EU-ban mire megölte Qui-Gont, már féltucat másik Jedit is ledarált, meg kiirtotta a Fekete Napot, de én azért jobban örülnék, ha megmaradnánk az ep1-ben elhangzottaknál. Valahogy jelentősebb úgy az ott látott párbaj, ha ezer év után először csap össze Jedi Sith-tel és nem a sokadik ilyen párbajról van szó.

Darth Maul meghalt, fogadjuk el szépen. Jóval tovább élt, mint amennyit az eredeti szerepe megkívánt, ennyi elég volt belőle. Úgyis, ha megjelennek a Renek, azok láthatóan többen vannak, onnan is ki lehet majd emelni király karaktert. De én személy szerint azt szeretném, ha a spin-offok nem karakterekre, hanem inkább eseményekre koncentrálnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Egy fan videó egy story filmhez.

My story for this film is, that it take place about 2 years after Episode III, and Darth Vader goes on a mission to hunt down the last few Jedi knights. Obi-Wan Kenobi is on Tatooine, trying to deal with his life. So it's pretty much a Vader/Kenobi film.

Egy ilyen Vader/Kenobi filmre vevőlennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Vanity Fair Katleen Kennedy-vel készült interjújában szó esik a következő spin-offról is. Kennedy azt mondta, hogy júniusban kiválasztják a két esélyes közül azt, amelyiket valószínűleg 2020-ban mutatnak be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tippre Kenobi film lesz, vagy a már kezdetektől pletykált Boba film. Mind a kettő jó lenne, de az utóbbinál azért remélem hogy nem csak és kizárólag Boba lesz benne, hanem mondjuk több fejvadász.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Han Solo film után pont egy Boba Fett film nem hiányzik. Főleg azért, mert akkor zsinórban két mozi is az alvilágot mutatná be, ráadásul, nagyon meglepne, ha Boba Fett nem tűnne fel a Solo-filmben. Egy Kenobi-mozi azért lenne jobb ilyen szemszögből, mert az megint egy másik aspektusát mutathatná meg a Galaxisnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem rajonganék egy Boba filmért, de már annyiszor pletykálták. Viszont a Kenobi filmnek nagyon örülnék, és mivel az utóbbi időben egyre többször pletykálják, én úgy hiszem hogy Obi-wan fog jönni 2020 -ban.

 

Boba a HS filmben feltűnhet, de én nem vagyok benne biztos. Ha feltűnik benne, akkor igazából tök mindegy hogy ki fogja alakítani, mert gondolom nem fogja levenni a sisakját, de ha szerepelni fog, akkor remélem Daniel Logan lesz. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából majdnem teljesen lényegtelennek tartom hogy melyik lesz a győztes, mivel a vesztes valószínűleg 1 évvel később de szintén be lesz mutatva. Ha már van két történetkezdemény a két lehetséges filmhez, nem fogják egyiket sem kukázni. De természetesen én is az Obi filmet támogatom, amiatt amit Dzséjt előttem írt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Hát ez sem jött be. :hmm:

 

A D23 -on csak a TLJ volt a lényeg. Kíváncsi vagyok, hogy a nyáron lesz-e vmi bejelentés a 3. spin-off filmmel kapcsolatban. Ugye az SDCC kimarad majd.

 

Az Expon amúgy még a Han Solo -ból sem kaptunk semmi infót. Azt hittem, hogy lesz vmi bejelentkezés a rendezőtől, hogy minden oké, illetve mondanak 1-2 infót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Howardnak most kisebb gondja is nagyobb annál, semmint, hogy átrepüljön a világ másik oldalára jópofizni az emberekkel. Erre kár volt számítani. Kennedy feltűnhetett volna és szólhatott volna néhány szót, de mint kiderült, valahogy neki is fontosabb most a film. Szerintem ez így rendben is van. Előbb tegyék ott rendbe a dolgokat, menjen újra minden sínen, aztán majd áprilisban ráérnek promózni a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nos tegnap fűnyírás közben - :D - jól eltudtam mélyedni a gondolataimban. Próbáltam reálisan átgondolni, hogy tkp. milyen filmek jelenhetnek meg a jövőben. Így most ezeket szeretném ismertetni. Az egészet 3 nagy csoportra - vagy kategóriára - osztottam.

 

Az első csoport lesz az, amit már a kezdetektől pletykálnak. Ide 3 film jön szóba.

A 2. kategória lesz az, amik az elmúlt hónapokban ütötték fel a fejüket. Itt kb. 4 filmről lenne szó.

Az utolsó rész lesz az úgynevezett "Ha..." kategória, ahol 3 filmet fogok megemlíteni. Hogy miért Ha..., az majd később megemlítem. :)

 

1. csoport: Kezdetektől pletykált SWS filmek:

 

- Kenobi - Egy Star Wars történet: Erről a filmről már akkor beszéltek, amikor elmondták, hogy majd jönni fognak ilyen spin-off filmek. Mindenki szeretné, Ewan is benne van, és szerintem már a Disney is készíti (legalábbis remélem, hogy előkészületi fázisban van rendező terén :clap2: ) Hogy miről szólna? Itt 3 lehetőséget vázolnék fel, de az utolsónál 2 felé ágazik a dolog:

A. Ep I előtt / Ep I-II között: Ezt egyberaktam. Szerintem nem nagyon hiszem, hogy ide elmerészkednének filmek terén. Persze Qui-Gon & Obi-wan vagy Obi-wan & Anakin mester-tanítvány kapcsolata megérne egy misét, de olyan sok érdekes dolog nem hiszem, hogy történt volna ezekben az időkben. (megamúgy Anakin és Obi-wan már kapott egy 5 részes minisorozatot képregény formájában :)) Itt még megemlíteném Obi és Satine közti kapcsolatot is, amit jó lenne látni, de szerintem egy ilyet nem film formájában fognak elmesélni.

B. Ep II - III között: Itt van a TCW, szóval nem kell egy ilyen, DE!

C. Ep II-III/EpIII - IV között: itt két lehetőséget vázolok fel. 1. Egy olyan történet, amelyben látjuk az öregedő Ben Kenobit, ahogy tanul Qui-Gon tanításai által, és közben vigyáz a kis Luke Skywalkerre. Eközben látnánk flashback -ben a klónháborúkban harcoló Obi-want, aki a 212 -es osztaggal egy küldetést hajt végre. Így lehetne egy félig-meddig dinamikus(klónháború), és félig-meddig elmerengő(tanítás,Tatooine világa stb.) történetet. 2. Itt a klónháború kilőve, és csak a 2 trilógia közötti részt kapnánk meg. Egy western-filmről lenne szó.

 

- Boba Fett - Egy Star Wars történet: Igen, igen, Boba feltűnhet a Han filmben, de szerintem nem fog. (Amúgy lenne egy kérdésem: miért tartják Hant és Bobát ellenségnek? EU miatt? Mert nekem az OT -ból nem jön le, hogy ezek ketten halálos ellenségek lennének. :hmm: ) Ezt a filmet is a kezdetektől kezdték el mondani a Han illetve a Yoda film mellett, és azt nem szabad elfelejteni, hogy a 2015 -ös Celebration -re ezt a filmet jelentették volna be 2016 -ra, ám ugye a rendező dobbantott a '15 -ös förmedvény F4 miatt. Szóval szerintem még mindig számítani kell egy ilyen filmre, pedig én is szívesen látnék másik filmet.

Ez nem lenne egy eredettörténet, mert ott van a PT illetve mostmár a TCW -t is ide lehet sorolni. Viszont Boba hogyan lesz a Galaxis egyik legjobb fejvadásza? Egy ilyen történetet szívesen megnéznék. Lehetne több fejvadász is, így Bossk, Dengar, Aurra megjelenhetne, és még néhány új is. Cad Bane a kakukktojás, mert lehet, hogy a TCW -ben meghalt volna, de ha nem, akkor szívesen látnám nagyvásznon.

 

- Yoda - Egy Star Wars történet: erről nem akarok sokat írni. Ezt pletykálták a Boba és a Han film mellett harmadikként, de szerintem nem tudom, hogy Yoda egyedül elvinne egy filmet a hátán. A TCW más tészta. Egyelőre 50-50% az esélye.

 

 

2. csoport: Néhány hónapja pletykált filmek:

 

- Vader - Egy Star Wars történet: az elmúlt hónapokban kezdte felütni a fejét ez a pletyka, miszerint lehetne egy Vader film is. (szerintem félig-meddig a RO -nak is van köze ehhez ;)) Egy jedivadászatot szívesen megnéznék, illetve hogy hogyan őrlődik magában Vader. Egy jó kis történetet lehetne kitalálni hozzá, én vevő lennék rá.

 

- Maul - Egy Star Wars történet: ezt is pletykálták, de én nem érzem kézenfekvőnek. Legalábbis pont most. A távoli jövőben egyszer jöhetne egy ilyen film, de most szerintem egy kicsit pihentessék a félbevágott sith történetét. :)

 

- Zsivány osztag - Egy Star Wars történet: Na igen, ezt is elővették már. Itt egy pilótákból álló csapatról lenne szó, akik a lázadókhoz tartoznak. Egy ilyen történet megvalósulása érdekes ötlet lenne, most így hirtelen nem is tudom, hogy mit gondoljak erről.

 

- (Republic Commando) Delta osztag - Egy Star Wars történet: Nos ez a film csak félig-meddig ide tartozik, félig-meddig pedig az egyik vágyálmom lenne ez a film. Tudjuk, hogy léteznek a kánonban(TCW), viszont így vissza lehetne térni egy kicsit a klónháborúba, ahol egy missziót hajtanának végre a Delta osztag tagjai. Lehetne elemeket átültetni a játékból, vagy akár a könyvekből is. Maximálisan vevő lennék rá.

 

3. csoport: Ha... kategória:

 

Ide azokat a történeteket választottam, amikre lehet számtani. 3 film lenne: az egyik szerintem adná magát, nagyon jó páros voltak a filmben, bár nem volt sok közös jelenetük, a másik sajna eddig nem sokat szerepelt, de a többi filmben kibontják a karakterét, de azért mégis. A 3. film pedig a jövő évi filmen múlik.

 

- Cassian & K-2SO - Egy Star Wars történet: érdekes karakterek, remek történetet lehetne köréjük írni még a RO eseményei előtt. Mivel ebben a hónapban fog jönni egy 1 részes(!) képregény, ami azt meséli el, hogy hogyan találkozott ez a két személy, így ezt a részét nem kéne bemutatnia egy ilyen filmnek.

 

- Poe Dameron - Egy Star Wars történet: ha Han kapni fog jövőre egy filmet, akkor egy hozzá hasonló fickó - aki kb. annyiban hasonlít rá, hogy vagány és nagyon jó pilóta :D - is nyugodtan kaphatna egy spin-off filmet. Tudjuk, hogy 7. részben kevés szerepet kapott, de a 8. és 9. részben több szerephez fog majd jutni. Illetve a 7. rész előfutáraként szolgáló Poe Dameron képregény-sorozat is ott van. De: milyen volt Poe az Új köztársaság idején? Miként került az Ellenálláshoz, hogyan alapította meg az osztagát, stb. Egy jó történetet is ki lehetne találni ide.

 

- Lando - Egy Star Wars történet: Ha a jövőre érkező Han film sikeres lesz - 50-50% az esély, de szerintem siker lesz sok szempontból is :) - és Glover Lando -ja elnyeri a nézők tetszését, akkor szerintem számítanunk kell egy ilyen filmre is. Egy olyat eltudnék képzelni, hogy egy ilyen film elmesélné, hogy mi történt a Han Solo film után. Benne lehet a pakliban.

 

Egyelőre ennyi lenne. Mit gondoltok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.