Ugrás a kommentre

Kanan Jarrus


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Gooood! Han Solo természete egy ifjú ex-Jedi bőrébe bújtatva, remek ötlet! Szerencsétlen még fiatal padawan lehetett a Rend pusztulásakor. Ugyanakkor szerintem megvan a sorozat fő pro- és antagonista párosa az Inkvizítor úrral. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó a lentebb belinkelt videó, ahol mesélnek a karakterről. Igazi csirkefogó vagány karakternek jellemzik

1392149574000-REB-IA-443.jpg

 

Egy kis összehasonlítás : Rebels-es Kanan és a TCW hősei , animáció közti különbség

qN4LwSb.jpg

 

Kanan olyan, mint Flynn Ryder az Aranyhaj és nagy gubanc animációs filmből. TFN fórumán is sokaknak ő jut eszükbe :D Hát nah.. ez már egy Disney hős kéremszépen :D

tumblr_inline_n06wny5UqI1r1rkmv.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát, ha ez a végleges dizájn, akkor ez bizony határozott visszalépés még a TCW első évadjához képest is. Kábé Zöld Lámpás TAS színvonal.

Egy kicsit egyébként túl fiatalnak tűnik, inkább nézném 25-nek mint 35-nek.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát, ha ez a végleges dizájn, akkor ez bizony határozott visszalépés még a TCW első évadjához képest is. Kábé Zöld Lámpás TAS színvonal.

Egy kicsit egyébként túl fiatalnak tűnik, inkább nézném 25-nek mint 35-nek.

Látványban szép lesz a Rebels, csak kissé gyermeteg az animáció. Akiknek korábban problémájuk volt a baltával faragott TCW karakterekkel, azok most legyenek megelégedve! Bár a show komolyságát/komolytalanságát úgy sem ez határozza majd meg. Az a mellpáncél rettenetesen idétlenül néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A baltával faragottság mellőzése kifejezetten tetszik, viszont kár, hogy nem mutattak semmit az animációból, így nehéz megítélni, hogy mennyire lesz jó ez az egész. Mindenesetre az a kép, ahol a kezeit összetéve ül, kifejezetten hangulatosan néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmi gond nincs az animációval. A szögletes arcvonások eltűntek, az animáció minősége pedig nem tűnik kritikán alulinak. Ennyi alapján, miért lenne gyengébb a TCW-nél? Bár nem tudjuk, konkrétan mikor kezdtek neki a Rebels-nek, az idő szűkében kifejezetten tetszetős meló. Bár tény, hogy eget rengetően nem különbözik a TCW-től, egyedül a "baltával faragott" stílus mellőzését véltem felfedezni.

 

Szerintem idővel mozgóképes animációt is kapunk. Végül is... még csak február van, de már ismerünk 3 karaktert a sorozatból.

 

Az összehasonlításokat viszont nem igazán értem. Ahsoka és Kanan? Tényleg nagyon hasonlítanak. Már-már ikertestvérek. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kifejezetten tetszik a mellpáncél (jobban, mint Obi-Wan és Anakin vértjei), egyrészt, kicsit hasonlít Kyle Katarn viseletére, másrészt, kölcsönöz neki egyféle párbajhoz szokott figura jelleget. a karakterdizájn meg kifejezetten tetszik, mert én csak megbékéltem a baltával faragott arcokkal, meg nem szerettem. Mondhatnám azt is, hogy a CW és a TCW után végre sikerült valami jót is összehozni. Ez csak azért lenne féligazság, mert a TCW a vége felé már kezdett leszokni a baltáról (azt hiszem, Filoni is említette, hogy több új karakternél is mertek már ívesebb formákkal foglalkozni, ehhez a szögletességhez csak Lucas ragaszkodott).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW figurák marionett jellegűek voltak. Pálcika végtagok, és éles szögek. De ez a szögletesség sokat adott a dramaturgiához. Minden mozdulat éles és kifejező volt, főleg a fénykardpárbajoknál. A Rebels animációja Kanan alapján sokkal lágyabb lesz. Szerintem az egész animáció puhább érzetet fog kelteni, akár egy hagyományos Disney rajzfilm esetében. Mindenki úgy lehuppan, szinte lebeg a talaj felett, kevésbé érzed a fizikát és az egészet átjárja egy könnyed báj. A TCW arcanimációi is sokat javultak az idővel, de itt a Rebels esetében én nem számítok nagy mimikára. Látszik, hogy a szem - száj a hangsúlyos....folyamtos vigyorban, kacsingatásbab lesz majd részünk, vagy lebiggyesztett ajkakban. A karakterek animációja meghatározza, hogy azzal mit kívánnak elmesélni és azt milyen érzelmi mélységben kíváják az alkotók megtenni. Ha a TCW volt a szikla, akkor a Rabels lesz a vaj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmi gond nincs az animációval. A szögletes arcvonások eltűntek, az animáció minősége pedig nem tűnik kritikán alulinak. Ennyi alapján, miért lenne gyengébb a TCW-nél?

Miről maradtam le? :) Eddig szerintem csak 1másodperc színezetlen animációt láttunk a Chopper videó végén. Az alapján bőven meg lehet a TCW szint. Itt most csak képek vannak és konceptek, végleges cucc egy deka sincs.

 

Egyébként elsőre nekem is fura ez a Jedi. Nyilván fiatalon élhette át a traumát ami rányomja majd a bélyegét a viselkedésére. Kíváncsi leszek milyen módon sikerült megmenekülnie. Remélem nem a ruhás szekrényben bújt el. Nekem is kicsit fiatalnak tűnik így kép alapján de majd megnézzük milyen lesz a kész műben. Gyanítom a sorozat végét ő már nem fogja megérni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként elsőre nekem is fura ez a Jedi. Nyilván fiatalon élhette át a traumát ami rányomja majd a bélyegét a viselkedésére. Kíváncsi leszek milyen módon sikerült megmenekülnie. Remélem nem a ruhás szekrényben bújt el. Nekem is kicsit fiatalnak tűnik így kép alapján de majd megnézzük milyen lesz a kész műben. Gyanítom a sorozat végét ő már nem fogja megérni.

Én tippre azt mondanám, hogy padawan volt még a 66-os parancs alatt, vagy nagyon fiatal Jedi lovag, aztán vagy éppen nem tartózkodott vagy tartózkodtak a mesterével klónok közelében, vagy sikerült valahogy megmenekülniük, mint Yodának és Obi-Wannak (előbbinek tudással, utóbbinak szerencsével :)). De még akár egy olyan drámai múltat is írhatnak neki, hogy a mestere feláldozta magát érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így jó lenne. Annak is örülnék ha pl. nem lenne képzett Jedi. Kíváncsi vagyok mikor jön egy végleges animáció a sorozatból mert már nagyon kíváncsi vagyok. Meg úgy az egész hangulatára. Remélem nem kell majd ignorálnom a sorozatot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik elérkezett az idő hogy szakítsanak a Lucas-i értelemben vett jedi fogalmával. Most ez nem értem. Ez a Kanan, hogy passzol bele az általunk ismert lucas-i jedi rendbe. Most vagy komoly karakterek a jedik, vagy nem. Ez a fickó első pillantásra , inkább Han Solos karakterre emlékeztet engem, jószándékú csibész, egy bohém, tündibündi Disney karakter. Öszintén szölva, most valami olyasmit, olyan értékrendet (jedi) készülnek meggyalázni, ami a saga gerincét képezte, egy igazodási pontot ami megmutatta, hogy mia a jó és a rossz.

Ez a karakter hogy fogja átadni a jedi szellemiséget? Na de elég a kárálásból! Reménykedjünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban az esetben ha még padawan korában lett Jediárva, akkor talán rá már inkább az azutáni élet hatott és nem a Jedik szelleme. De ehhez valóban látni kell a sorozatot és a karakter ténykedését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik elérkezett az idő hogy szakítsanak a Lucas-i értelemben vett jedi fogalmával. Most ez nem értem. Ez a Kanan, hogy passzol bele az általunk ismert lucas-i jedi rendbe. Most vagy komoly karakterek a jedik, vagy nem. Ez a fickó első pillantásra , inkább Han Solos karakterre emlékeztet engem, jószándékú csibész, egy bohém, tündibündi Disney karakter. Öszintén szölva, most valami olyasmit, olyan értékrendet (jedi) készülnek meggyalázni, ami a saga gerincét képezte, egy igazodási pontot ami megmutatta, hogy mia a jó és a rossz.

Ez a karakter hogy fogja átadni a jedi szellemiséget? Na de elég a kárálásból! Reménykedjünk.

 

Ha nagyon fiatalkorában történt a 66-os akkor szerintem bőven belefér ez a cowboy stílus, Jedi Rend és mesterek nélkül mihez kezdett volna? Próbált boldogulni ahogy tudott így alakult ki gondolom a jelleme.

 

Mellesleg nekem se jön be, ez már túl Disney-s, egyáltalán nem kell ide.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miről maradtam le? :) Eddig szerintem csak 1másodperc színezetlen animációt láttunk a Chopper videó végén. Az alapján bőven meg lehet a TCW szint. Itt most csak képek vannak és konceptek, végleges cucc egy deka sincs.

Animáció alatt az eddig látott képekre gondoltam, amiket a 3 karakterről kiadtak. Benne van a pakliban, hogy nem végleges munkák, de ha már nyilvánosságra hozták őket, szvsz valamennyire közelíteniük kell a végeredményhez, amiből le lehet szűrni a karakterek sorozatbeli megjelenéseit.

 

Abban az esetben ha még padawan korában lett Jediárva, akkor talán rá már inkább az azutáni élet hatott és nem a Jedik szelleme.

A kora alapján ez sanszos. 30-nál nekem nem tűnik idősebbnek.

Egyébként a példa kedvéért ott van Quinlan Vos... ő a Régi Rend mestere, viselkedése mégis merőben eltér az "átlagtól". Szerintem szimplán érdekessé akarják tenni Kanan karakterét azzal, hogy nem egy "sablon Jedit" kreálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sem igazán jön be ez a vagány Jedi, azért amiért pécsinek sem. Számoltam egy kicsit. Vegyük 30-nak a srácot. 15 évvel vagyunk az EP3 után. Tehát 15 éves lehetett a 66-osnál kb annyi mint Anakin az EP2-ben. Mivel gyerekként került a Rendbe ezért 10 évet Jedik között töltött. Hát ennyi idő alatt csak ráragadt hogyan illik egy Jedinek viselkednie. Szóval igazából ezért nem jön be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.