Ugrás a kommentre

Kanan Jarrus


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Freddie Jr. a Mass Effect 3-mal nálam már bizonyította hogy jól tud hangoztatni. Szerintem a tehenészt is frankón megoldja.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rájöttem, hogy Kanant Quinlan Vos alapján alkothatták meg. Vosról is felmerült, hogy szerepel majd az élőszereplős sorozatban, és hasonló megjelenésű fickók, elég csak a TCW s3e09-re gondolni (mert azért a képregényekben voltak vele durvább, megrázó sztorik is), az is eléggé cowboyosan viselkedett. A Dark Horse képregényekben Vos túlélte a 66-os parancsot (bár a RotS képregényváltozatában lelövi egy AT-TE), az Underworldben ezért is szántak neki szerepet. Talán csak (a kinézeten túl) annyit változtattak rajta, hogy Kanan nem mester.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem annyira azért nem lesz szertelen mint Vos. :) Esetleg az is kiderülhet, hogy Vos tanítványa? :D

 

Az kéne még. :D Én örülnék neki, ha a Rbels egyetlen főhősének sincs viszonya korábbi szereplőkkel. Útközben persze érdekes lenne, ha megjelennének ismert fejvadászok, bűnözők, akár egy Ahsoka, na meg a lázadás résztvevői (Ackbar admirális!!!!!!!!! :D ), de legalább az elején érezzük azt, hogy ez teljesen új.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Nagyon érdekes karakternek tűnik. Már rég szerettem volna látni egy Kananhoz hasonló Jedit a képernyőn, aki tragikus múlttal rendelkezik és eléggé titokzatos is. Pont ilyen hősökre van szükség a Birodalom felemelkedésének idején. Talán majd rajta keresztül tudjuk meg, hogy mi lett Ahsoka sorsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Kanan Jarrus jedi lovag úgy néz ki mintha Kota mester fiatalkori kiadása lenne:

 

http://hu.starwars.wikia.com/wiki/Rahm_Kota

 

http://www.disney.hu/star-wars/szereplok/lazadok/kanan-jarrus

 

A Rebels csapata meg Cade Skywalker csapatára.

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kanan Jarrus jedi lovag úgy néz ki mintha Kota mester fiatalkori kiadása lenne:

 

http://kaminopedia.wikia.com/wiki/Rahm_Kota

 

http://www.disney.hu/star-wars/szereplok/lazadok/kanan-jarrus

Egyetértek. Engem kicsit még a Jedi Trainerekre is emlékeztet a Jedi Outcast és Jedi Academy játékokból.

 

JKA_jeditrainer.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

A cowboy Jedi. Hm... Lőjenek le, de szerintem ez a leírás igencsak melléfogott. Kanant nem lehet csak így belőni. Kanan egy olyan Jedi, amihez foghatót még nem láttunk. Jedi, aki sosem lett Jedi lovag. Egykori padawan, aki bevallottan nem értette meg a Jedi tanokat. Többször használja a civilizálatlan lézerpisztolyt, mint a fénykardot, de ha mégis előrántja, a párbajokban rendre alulmarad. Emellett fókuszálatlan, kétkedik önmagában és képtelen rendesen oktatni. Valljuk be, Kanan Jarrus a legbénább Jedi a Star Wars történetében...

Legalábbis az volt a sorozat elején. Aztán szépen lassan, Ezra okítása közben ő maga is Jedivé érett. És ez nem csak abban nyilvánul meg, hogy a végén párbajban már képes volt legyőzni az Inkvizítort, hanem a viselkedésében is. Szerintem lazán Star Wars top10 pillanat, amikor azt hiszi Ezráról, hogy meghalt, és mégsem a düh lobbant benne lángra, hanem Jedihez méltóan higgadt maradt. De említhetném ellenállását a kínzással szemben, vagy, hogy az Inkvizítort végül ésszel győzte le. Nyilván még ő sem ért be, de míg a sorozat elején azt állítottam, hogy rossz tanár, most már megnyugodva szemlélem azt, ahogy Ezrát okítja. Mert most már tartalom is van a szavai mögött, nem csak a bebiflázott dolgokat ismétli (most komolyan, milyen tanár már az, aki elmond egy bölcsességet, aztán bevallja, hogy fogalma sincs, mit jelent). Szerintem, ha Kanan ezen az úton halad, még akár egy Qui-Gon Jinnhez is felérő Jedi mester is lehet belőle, noha nem hiszem, hogy bárki is Jedi lovaggá fogja ütni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat elején Kanan nem Jedi lovag. Csupán árnyéka egy letűnt rendnek. Később jövünk rá, hogy annyira nyomasztották a múltban történtek, hogy inkább lelépett a Jedik útjáról. Ezra volt az a szikra ami végül is megmutatta neki melyik is a helyes ösvény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Hogyan is hívják azt a magyar csávót, akinek van Kanen Jarrus jelmeze és Kanen fénykardja? Tagja az 501-es légió magyarosrzági helyőrségének, és az ep.VII premierjén is ott volt a CC Arénában, mint Kanen.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyan is hívják azt a magyar csávót, akinek van Kanen Jarrus jelmeze és Kanen fénykardja? Tagja az 501-es légió magyarosrzági helyőrségének, és az ep.VII premierjén is ott volt a CC Arénában, mint Kanen.

Nem tudom, de Kanan-nak kell írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 5 hónappal később...

Vajon mi lesz Kanan sorsa az évad végén? Az ürgét elég nagy csapások érik a szezonok befejezésében.

Az elsőben elfogták és elég durván megkínozták.

A második végén megvakították.

A harmadikban végtagot veszít, vagy az életét? :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon mi lesz Kanan sorsa az évad végén? Az ürgét elég nagy csapások érik a szezonok befejezésében.

Az elsőben elfogták és elég durván megkínozták.

A második végén megvakították.

A harmadikban végtagot veszít, vagy az életét? :para:

Lehet, hogy Maul öli az évadfináléban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon mi lesz Kanan sorsa az évad végén? Az ürgét elég nagy csapások érik a szezonok befejezésében.

Az elsőben elfogták és elég durván megkínozták.

A második végén megvakították.

A harmadikban végtagot veszít, vagy az életét? :para:

Esetleg Ezrát? :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.